Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

ano
121
59%
ne
83
41%
 
Celkový počet hlasů: 204

Avatar uživatele
zeee
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: Pá Črv 13, 2008 16:52
Místo/Bydliště: Dobřany
Kontaktovat uživatele:

zeee

Příspěvekod zeee » So Črv 14, 2008 8:19

no co se týče mě a mý činčily tak já s ní spím v jednom pokoji...ze začátku mě to budilo ale ted sem si zvykla že to nevnímám a usnu při tom jak při ukolébavce :lol: :lol: :lol: jinak navíc já mám v pokoji vlastně dvě zvířata ted bude třetí v pokoji :D

Disable adblock

WINNOWING
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 83
Registrován: Stř Kvě 28, 2008 15:05
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WINNOWING » Po Črv 16, 2008 10:12

My mame vsetych 4 cincakov hned vedla psotele a sem tam vazne vyvadzaju. Ale da sa pri tom spat ,ak ste zvyknuti v minulosti zaspavatp ri metale alebo hlasnej telke :)

Avatar uživatele
sbeb
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: Stř Lis 14, 2007 18:16
Místo/Bydliště: Trenčianske Teplice

Příspěvekod sbeb » Po Črv 16, 2008 21:08

ja som hlasovala ano aj ked teraz to nie je uplne pravda ... rok sme spavali spolu a ja mavala stuple v usoch :lol: ...
..teraz mame dvoj izbovy byt tak sme chceli malym urobit komfort... a dat im celu izbu...lenze je hlucnejsia ako nasa a pokial si nezvyknu tak asi pojdu k nam a ja opat budem miesto perin spavat v sene :lol:

WINNOWING
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 83
Registrován: Stř Kvě 28, 2008 15:05
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WINNOWING » Út Črv 17, 2008 6:36

sbeb napsal:ja som hlasovala ano aj ked teraz to nie je uplne pravda ... rok sme spavali spolu a ja mavala stuple v usoch :lol: ...
..teraz mame dvoj izbovy byt tak sme chceli malym urobit komfort... a dat im celu izbu...lenze je hlucnejsia ako nasa a pokial si nezvyknu tak asi pojdu k nam a ja opat budem miesto perin spavat v sene :lol:

V sene? AKo to? Nepomoye poriadnz sennik? Ja som nasim potvoram kupil povodne drziak na pribor a je to ten najlepsi sennik akz si viem preddstavit. naroydiel od povodneho ku klietke nic nepada

Disable adblock

Avatar uživatele
sbeb
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: Stř Lis 14, 2007 18:16
Místo/Bydliště: Trenčianske Teplice

Příspěvekod sbeb » Út Črv 17, 2008 19:12

WINNOWING napsal:
sbeb napsal:ja som hlasovala ano aj ked teraz to nie je uplne pravda ... rok sme spavali spolu a ja mavala stuple v usoch :lol: ...
..teraz mame dvoj izbovy byt tak sme chceli malym urobit komfort... a dat im celu izbu...lenze je hlucnejsia ako nasa a pokial si nezvyknu tak asi pojdu k nam a ja opat budem miesto perin spavat v sene :lol:

V sene? AKo to? Nepomoye poriadnz sennik? Ja som nasim potvoram kupil povodne drziak na pribor a je to ten najlepsi sennik akz si viem preddstavit. naroydiel od povodneho ku klietke nic nepada


no mozno pomoze :D ale ja som taka sikovna ze par krat doplnim senniky a seno mam vsade po zemy ..to ked ich este pustim von behat . to maju aj v taske na zemi trochu sena ..tak sa to nanosi vsade ..a hlavne do postele ..tak mam doma taaaaky sennik ako moja izba :wink:

boba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: So Pro 29, 2007 17:41
Místo/Bydliště: Rajec, SR

Příspěvekod boba » Pá Črv 20, 2008 3:04

my sme si uz zvikli na ten rámus zobudí ma len ked tak divne "krici" ked sa zlakne alebo sa jej nadranom nieco sniva a toho mojho podobne. Bez nich by ta nasa izba bola strasne prazdna.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Pá Črv 20, 2008 7:09

boba napsal:my sme si uz zvikli na ten rámus zobudí ma len ked tak divne "krici" ked sa zlakne alebo sa jej nadranom nieco sniva a toho mojho podobne. Bez nich by ta nasa izba bola strasne prazdna.


Přesně tak , bylo by to tam prázdný a smutný! :) Já taky spím s činčilkama v jedné místnosti a nebudilo mě to nikdy.Naše nic moc rámusu nenadělaj , sou vzorný :P

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Pá Črv 20, 2008 7:16

No být to na mě,tak čiinčilky s náma spí.Já totiž spím jako dřevo.Ale přítel má lehčí spaní,prto se činčilky musely odstěšhovat do předsíně.

Host

spanie

Příspěvekod Host » Ne Črv 22, 2008 12:57

ja s mojou cincilou spim v jednej izbe... raz sa mi stalo ze vnoci asi tyzden po tom co som si ho priniesla som zabudla zavriet poriadne dvierka na voliere a vnoci som sa zobudila na to ako padli dole a zrazu bola cincila na mne? viete si asi predstavit ake to bolo otvorit oci a zbadat pred sebou nieco male a biele... a vacsia zabava bola ked som ho nevvedela chytit a behala somza nim cez celu izbu.. :lol: :wink:

Host

spanie

Příspěvekod Host » Ne Črv 22, 2008 13:04

...

Avatar uživatele
kikes
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: So Črv 14, 2008 16:42
Místo/Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kikes » Út Črv 24, 2008 14:42

ja sni spim sem tak unavena z prace ze oni ani nevim ale ma polozenou ruku na kleci a ona me okusuje prstiky nekdy az moc :o a kdyz zhasnu a nemam ruku ne kleci tak me hleda :D

Avatar uživatele
Pájinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: Po Říj 22, 2007 15:03
Místo/Bydliště: Kostelec nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pájinka » Stř Črc 02, 2008 19:24

Já spim s čičilkama v pokoji,už sem si na ně zvykla :)

Avatar uživatele
Hakina
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: Út Črc 08, 2008 9:54
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hakina » Stř Srp 13, 2008 17:32

No jako my s nimy taky spíme v jednom pokoji Ámosek je v klidu ale ta naše mladá pipina Čikita to je dílo fakt :) mě už to tolik nebudí ale když to vzbudí přítele tak se automaticky budim i já protože svítí nebo na ní mluví :lol: :D :D takže paráda :D

Avatar uživatele
moje89
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: Út Říj 30, 2007 15:20
Místo/Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod moje89 » Čt Srp 14, 2008 17:34

Já taky s Montym spim v jednom pokoji.Už jsem si na to zvykla a vůbec mně nebudí.A přítel si na to už zvyknul taky...Takže paráda :D

Avatar uživatele
soarka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: So Lis 20, 2010 11:05
Místo/Bydliště: Sokolov

Příspěvekod soarka » Čt Črv 23, 2011 18:52

První noc s činčilou jsem musela přespat v jiném pokoji. Další noci mi pomohly špunty do uší a naštěstí byly prázdniny, takže jsem si mohla zvyknout. Teď už mám velmi odolný a tvrdý spánek, takže mě jen tak nevzbudí :-) spíš se vzbudím třeba strachem, jestli se mu náhodou něco nestalo a spím dál ;-)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Čt Črv 23, 2011 19:21

by se mi do ložnice nevešli :(

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Čt Črv 23, 2011 20:28

když jsem mívala před lety činčilku, tak jsem s ní spala v jednom pokoji. Byl trochu šrumec, ale mě se při tom dobře usínalo, byla jsem ráda, já jsem taky noční tvor :). Teď máme dvě a do ložnice se nám nevejdou, takže maj pokoj vedle. V srpnu se ale stěhujem do 1+kk, tak budem zase pohromadě :D docela se těším, jen doufám, že přítel nebude muset chodit spát k sousedům :D

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Črv 23, 2011 20:33

Mě bydlí v kuchyni, ale snad budeme brzy ve 2+1 a budeme mít pokoj s přítelem, druhý činče a kuchyň zvlášť :D

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Čt Črv 23, 2011 20:36

Ladus takhle to máme v podstatě teď a mě ty holky děsně chybí... furt jim tam lezu, i když spí, a třeba si kecnu k nim a chvíli koukám, nebo si u nich čtu, cokoli. Navíc jsem trochu paranoidní a furt je lezu konrtolovat :D

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Črv 23, 2011 20:39

Taky si k nim chodím vyprázdnit hlavu, když je třeba :) Ony tě nezradí a podrží, znáš to :)

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Čt Črv 23, 2011 20:46

znám, znám :) jsou to zlatíčka. kdykoli tam jdu, tak mě vítají :)

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Pá Črv 24, 2011 17:01

já spím s činčama v pokoji. Ze začátku to bylo peklo, ale časem jsem si zvykla a ted už spím většinou jak pařez :D Občas si ale vymyslí nějaké nové zvuky a tak mě to probudí. To větší problémy než já s nima má můj přítel, ten si nějak ne a ne zvyknout :( asi mu brzo budu muset pořídit špuntíky :D

Avatar uživatele
AnnaVV
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 509
Registrován: Stř Kvě 04, 2011 12:28
Místo/Bydliště: okr. České Budějovice

Příspěvekod AnnaVV » Pá Črv 24, 2011 17:51

přesně tak na to noční řádění myšek si člověk časem zvykne. :D

Avatar uživatele
Karolína Kapitánová
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: Út Led 11, 2011 15:01
Místo/Bydliště: Oravský Podzámok, 115/9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Karolína Kapitánová » Po Črv 27, 2011 11:01

My spíme s činčilkou v jednej izbe...nemam ju sice priamo pri hlave, ale ked v noci skace a hloda, tak to pocuť poriadne. My sme si uz vsak na to tak zvykli, ze si ani nespominam na pripad, kedy ma nocne šramotenie zobudilo :) Je to uplne v pohode :P

Avatar uživatele
Jerryno
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: Pá Srp 05, 2011 13:54
Místo/Bydliště: Okr.Nove Mesto nad Váhom

Příspěvekod Jerryno » Pá Srp 05, 2011 16:01

Aj ja spim s ním v jednej izbe.Niekedy robi šramot ale niekedy sa cez den tak nahana po izbe ze v noci akurat tak cusi

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”