Smrdí???

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

midav.
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Stř Lis 18, 2015 11:40

Smrdí???

Příspěvekod midav. » Čt Lis 19, 2015 13:24

Ahoj chcem sa spýtať či činčila smrdí. Ak áno tak ako veľmi? Za odpovede vopred ďakujem. :)

Disable adblock

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Smrdí???

Příspěvekod Jitka Řeháková » Čt Lis 19, 2015 15:41

Myslím si, že zdravá činčila nesmrdí. Mám už pátou, jedna byla cítit při problémech se zuby, jinak pokud uklízím klec pravidelně, tak nejsou cítit ani jeden. Samička má taky problémy se zuby, pokud dokrmuji kašičkou nebo rozpuštěnými granulemi - je to víc vody, víc čůrá, taky musím častěji měnit podestýlku. Sameček si taky značkuje domek, ten taky kontruluju a měním, takže moje myšky nesmrdí :wink:

midav.
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Stř Lis 18, 2015 11:40

Re: Smrdí???

Příspěvekod midav. » Čt Lis 19, 2015 18:39

Ďakujem za odpoveď a prečo v sekcii ostatný sú také somariny ???

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Smrdí???

Příspěvekod Jitka Řeháková » So Lis 21, 2015 12:43

No to mi zůstává rozum stát, to nevím kdo to tam dal a co to vlastně má být?? Spíš jestli o tom ví admini, Jinak vám přeju abyste i vy měla činčilky v pořádku, jsou to nesmírně milá zvířátka.

Disable adblock

midav.
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Stř Lis 18, 2015 11:40

Re: Smrdí???

Příspěvekod midav. » So Lis 21, 2015 18:20

no ja ešte činčilku nemám a rozhodujem sa medzi králikom, osmákom a >:*B . (som mužského rodu :) )
Admin o tom určite vie a možno to sú roboti a je mi z nich zle aj som ich upozorňoval ale komu niet rady tomu niet pomoci. :-?

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrdí???

Příspěvekod Dantha » So Lis 21, 2015 21:49

Co se výběru zvířete týče, tak záleží na co mazlíčka chcete. Pokud opravdu na muchlání, tak z Vašeho výběru asi králík... Pokud nepotřebujete zvíře jako živého plyšáčka, tak činčilky jsou super. Není to zvíře, které Vám bude dlouze sedět na klíně a nechá se hodiny hladit, ale jsou to výborní rošťáci :-) Aktivníní jsou převážně v noci.
Co bych zvážila, tak to, kde bude zvíře umístěno - činčily se koupou v písku, ze kterého se celkem dost práší, ale nemusí ho mít v kleci neustále. Pokud se pravidelně čistí, tak nejsou cítit. Oproti tomu králík e více cítit - tedy je potřeba ho častěji čistit.

P.S. Co se spamů týče, víme o nich a snažíme se je průběžně odmazávat a uživatele blokovat, bohužel kapacitní síly nestačí... proto bych se Vám ráda za všechny moderátory omluvila za rušivý obsah v kategorii ostatní.

midav.
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Stř Lis 18, 2015 11:40

Re: Smrdí???

Příspěvekod midav. » Ne Lis 22, 2015 12:13

Tak ja si asi vyberiem činčilu a to nevadí už tam nie sú len zase jedna vystraja ale to veľmi nevadí. ;)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Smrdí???

Příspěvekod jasmin » So Pro 12, 2015 22:33

Tak s tím, že to není mazel nesouhlasím.Moje Myška je takovej mazel, že si mazlení vyloženě vynucuje a náramně užívá, miluje i hlazení po hlavě, jako pes, nebo kočka a sama skáče, nebo leze do náruče a na klín se mazlit, vyžaduje to a vydrží nesutečně dlouho, chrupká si u toho :D .Stačí říct, jdeme mazlit, hladit a už startuje a leze do klína :D

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: Smrdí???

Příspěvekod Jitka Řeháková » Út Pro 15, 2015 14:41

No já mám jednoho mazlíka a jednu nemazlici, ale pohladit se nechá. Když jí to je moc, odstrčí mě tlapkou, je to legrační. Nikdo mě popohryzly, jsou to fakt moje srdíčka. Taky když je večer pouštím, otevřeně jim tak říkám - srdíčka moje :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”