Názor na pravidla inzerce

Zde vás informuji o změnách a aktualizacích na webu případně o všem, co se netýká přímo činčil.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Stř Črv 08, 2011 20:35

zajímal by mě názor lidí na tento bod pravidel k inzerátům:


Každý uživatel má právo zadat jeden inzerát za měsíc. Pokud máte na prodej více činčil, použijte již založený inzerát.

Já osobně když vložím jeden inzerát a uprostřed měsíce se rozhodnu prodat další činčilky a musim to vložit do stávajícího (prvního) inzerátu, tak se mi do tohoto inzerátu už podívá minimum lidí, protože stálí uživatelé už ví, co tam píšu.. Přepisovat věčně nadpisy moderátorem mi přijde jen přidělání práce moderátorům.. zbytečně... Proč tedy není jen omezeno, když někdo prodává více než 3 činčily (mláďata) vše spojí do jednoho? Přijde mi to pro lidi co mají méně odchovů přijatelnější, než aby 1.6. inzeroval jedno miminko a 26.6 inzeroval jiné a musel to napsat do starého inzerátu..
Já osobně častěji navštěvuji inzeráty, kde je v nadpisu přímo mutace činčily, než-li jen "Nabídka barevných činčilek"...

Toto je jen můj názor, a mě by pouze zajímali názory druhých.. Vaše názory by mohli třeba více lidí (i mě) inspirovat na nové způsoby jak inzerovat jinak a lépe zaujmout případné zájemce..

Disable adblock

Avatar uživatele
verýk
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 423
Registrován: Stř Črc 09, 2008 12:08
Místo/Bydliště: Jablonec nad Jizerou- okres Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod verýk » Stř Črv 08, 2011 20:42

Žadni, s tím 100% souhlasím :wink:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Stř Črv 08, 2011 20:52

taky plně souhlasím :D

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Stř Črv 08, 2011 20:54

mě osobně přijde pravidlo jeden inzerat za mesic jako kravina. kdyz lidi prodavaji vic mladatek, tak uz jsou v tom pak zmatky, kdyz tam postupne pridavaji jeste dalsi... :? je to fakt nepřehledné, v názvu pak kolikrat neni to, co v inzeratu atd...

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Črv 08, 2011 20:56

též souhlasím...
Zase se akorát řešej blbiny tam, kde nejsou potřeba... :roll:

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Stř Črv 08, 2011 21:01

Nemyslim že to je blbina, jen mě zajímají názory co koho jak zaujme. tim chci jen zefektivnit inzerci, nic víc..

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Čt Črv 09, 2011 1:17

Já teda činči zatim neprodávala, mláďátka nám zůstala, takže nemám potřebu bojovat za větší množství inzerátů. Píšu jako uživatel - zákazník. A je fakt, že mně přijde dobře přehledný, když je v názvu inzerátu název mutace (a přibližnej věk), protože mi přijde, že si teď už lidi často podle barviček vybíraj, když jsou všechny tak dostupný. Nemusej pak procházet stohy inzerátů a stihnou tak projít ty, co je skutečně zajímají. Ale zase chápu, že když by pak na každou činču bylo nový téma, tak už je to celkem brutus, takže jistá omezenní jsou pozitivní, nicméně dané pravidlo jeden za měsíc nevidím zrovna jako šťastné pravidlo. Ale jak to tedy udělat? V tuhle chvíli mě nic nenapadá.. :roll:

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod genca » Čt Črv 09, 2011 1:50

Souhlasím se Žandou :)

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Črv 09, 2011 8:14

zda se mi to jako pitomina stejne jako bod pravidel fora- povinnosti clena fora- nahlasit osocovani, zacinajici hadku apod..Nejsem STB.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Črv 09, 2011 8:32

Děkuji všem za názory, ale když už se Vám nelíbí toto pravidlo, tak jak chcete vyřešit fakt, že letos je v nabídce tolik činčil, že když zadáte inzerát, spadne Vám během půl dne na druhou stránku, kterou nikdo nečte ?? V inzerci nabízím může být na první stránce 44 inzerátů, teď je začátek června a v současné době inzeruje 24 lidí ( boruvka311, žanda, Poorubacka, Nellynka, farma bobina, Lída, luciex, Jiří Haramul, Sady, misa.vod, Mia, domcha,chovamcoumim, minlub, Hanča, Terdule, Wulína, Ivissek1985, tarja666, mchlumak, berrry, missulka, Marka a Já) a toto číslo ještě stoupne. Kdybychom povolili už teď dva inzeráty, ne všichni se vejdou na první stránku a strhne se boj. Všichni budou mít dlouhé seznami - stále volný, jen aby na dvě hodinky byl na první místě první stránky.
Rádi si od Vás vyslechnem, jak jinak zpřehlednit inzerci a dát šanci všem.

Ladus napsal:zda se mi to jako pitomina stejne jako bod pravidel fora- povinnosti clena fora- nahlasit osocovani, zacinajici hadku apod..Nejsem STB.


Toto pravidlo má jeden prostý důvod. My moderátoři jsme lidé a nemůže za jednu hodinu přečíst všechno, co si píšete. Už několikrát se stalo, že než jsem se vším prokousali, ztrhla se velká hádka a pak bylo pozdě cokoli řešit a rozdávali se tresty. Tímto pravidlem, chceme rozdávaní trestů zabránit a utnout hádku hned v počátku.

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Črv 09, 2011 8:54

Na jednu stranu te chapu Martej, na druhou zrovna ode me necekej, ze toto pravidlo budu dodrzovat. Urcite nejsem typ cloveka, ktery hned bude nahlasovat kdyz nekdo do druheho rype. A kdyz je to mezi pravidly fora, ktere se MUSI dodrzovat, tak co udelas?

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Čt Črv 09, 2011 15:45

Martej, tak moderátorů by mělo být víc! Né tři, ze kterých tu stejně funguješ nejvíce ty a to ještě tak na půl (což chápu, roztrhnout se neumíš...)...

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Črv 09, 2011 16:42

Já bych byl alespoň pro snížení z jednoho měsíce na 14 dní,když už nic jiného.

Avatar uživatele
holis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 771
Registrován: Ne Lis 04, 2007 16:42
Místo/Bydliště: Staré Město pod Landštejnem

Příspěvekod holis » Čt Črv 09, 2011 16:50

Když už jen jeden inzerát do měsíce ,tak povolit úpravy pro smazání již zadaných miminek.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Čt Črv 09, 2011 16:57

holis napsal:Když už jen jeden inzerát do měsíce ,tak povolit úpravy pro smazání již zadaných miminek.

souhlasím,kdyby šla inzerce upravovat abych nemusela pořád někoho obtěžovat a mít v tom zmatek,tak klidně i jeden měsíčně :D

Avatar uživatele
holis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 771
Registrován: Ne Lis 04, 2007 16:42
Místo/Bydliště: Staré Město pod Landštejnem

Příspěvekod holis » Čt Črv 09, 2011 17:06

jo přesně tak jsme to mysleli ,než pořád někomu psát ,ať smaže to a to . :D

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Čt Črv 09, 2011 17:07

holis napsal:jo přesně tak jsme to mysleli ,než pořád někomu psát ,ať smaže to a to . :D


moje slova :)

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Črv 09, 2011 17:56

holis napsal:Když už jen jeden inzerát do měsíce ,tak povolit úpravy pro smazání již zadaných miminek.


Souhlasim a líbí se mi i Jesseho návrh na 14 dní. Chápu omezení a schvaluji ho, ale měsíc je dlouhá doba..

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Čt Črv 09, 2011 17:59

mě by se celkově líbila možnost upravovat si vlastní příspěvky a v tý inzerci by to mnohé řešilo

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Črv 09, 2011 21:44

Po dohodě jsme Vám umožnili upravovat příspěvky v inzerci. Zatím pravidlo jednoho inzerátu za měsíc ponecháme, dokud se nenajde jiné řešení, jak lépe organizovat inzerci. Pokud někdo vymyslíte, jak lépe vyřešit tuto situaci, sem sni :-)

Ladus napsal:Na jednu stranu te chapu Martej, na druhou zrovna ode me necekej, ze toto pravidlo budu dodrzovat. Urcite nejsem typ cloveka, ktery hned bude nahlasovat kdyz nekdo do druheho rype. A kdyz je to mezi pravidly fora, ktere se MUSI dodrzovat, tak co udelas?

Nevím jak ty, ale každý přece chce, aby tady byl klid a pohoda a pokud moderátory upozorníš, že tady začíná hádka, je šance, že to utneme dříve, než propukne peklo. Je to na každém, jak se k tomu postaví.

Wulfina napsal:Martej, tak moderátorů by mělo být víc! Né tři, ze kterých tu stejně funguješ nejvíce ty a to ještě tak na půl (což chápu, roztrhnout se neumíš...)...

To, že jdu vidět nejvíce já, neznamená, že tu zbylé dvě moderátorky nechodí ;-) Ale o přibrání dalšího moderátora uvažujeme a přemýšlíme, kdo by se na tuto funkci hodil nejvíce.

žanda napsal:
holis napsal:Když už jen jeden inzerát do měsíce ,tak povolit úpravy pro smazání již zadaných miminek.


Souhlasim a líbí se mi i Jesseho návrh na 14 dní. Chápu omezení a schvaluji ho, ale měsíc je dlouhá doba..


Tento návrh neřeší to, že je tu mnoho lidí co inzerují a tak by hodně lidi bylo až na druhé straně.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Čt Črv 09, 2011 23:28

myslím, že když jdou inzeráty upravovat, tak už nebude problém :D

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Pá Črv 10, 2011 10:23

To, že příspěvky přidává jen Martej neznamená, že ostatní moderátoři sem nechodí a vaše témata nekontrolují ;)

Co se týče inzerce, je určitě lepší, když počet inzerátů je omezen... a pokud vám to teď půjde i upravovat, myslím, že budete určitě spokojenější, inzeráty budou rozhodně přehlednější, což berte jako plus pro vás, kdo inzerujete... ;) :!:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Črv 10, 2011 10:35

je to perfektní když si ho můžu upravit nebo smazat příspěvky,já jsem spokojená :D

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Pá Črv 10, 2011 10:47

já taky :)

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Pá Črv 10, 2011 10:50

Tak to jsme každopádně rádi ;)

Disable adblock


Vrátit se na “Informace”