2 samičky spolu s miminy

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

lucinenenenenecka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: Stř Ún 17, 2010 18:31

2 samičky spolu s miminy

Příspěvekod lucinenenenenecka » Út Črv 15, 2010 18:51

Ahojky, mám spolu již 2 roky dvě samičky, jsou na sebe velice zvyklé a nikdy nebyly oddělené. Asi na měsíc jsme u nich měli i samce (dokud se pro něj nevyrobila nová klec a nevzal si ho bratr vedle do pokoje). Mám ale teď bohužel obavy, že jsou obě samičky březí. U jedné si myslím, že je to určité, protože mi zatím za 105 dní přibrala asi přes 290 g (pokud tedy není teď tak rozpapaná, což ale asi není možné) a ta druhá už také přibrala přes 200 g. Tak nevím jestli jim oboum teď tak moc chutná nebo se u obou zadařilo a budeme mít velkou rodinku. Hlavně mi jde o to, jestli je můžu nechat spolu, i když budou mít obě mladé. Bojím se aby si něco navzájem neudělali i přesto že byli doteď kamarádky. Bohužel máme jenom jednu velkou klec, tak nevím jak bych to měla jinak vyřešit. Díky moc moc za rady.

Disable adblock

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Út Črv 15, 2010 19:23

To se nedá říct mám to taky tak a některé se snesou dokonce si mláďata střídaj a nekteré musím oddělit.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Črv 15, 2010 20:39

Nech je spolu a uvidíš.Každá činčilka má jinou povahu a chová se jinak.Jakmile porodí,hlídej je-kdyby po sobě začali prskat nebo se chovali divně,pro jistotu je hned odděl.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”