Něco na zub pro činčilky

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Líbí se vám tento nápad?

Ano
11
65%
Ne
4
24%
Je mi to jedno
2
12%
 
Celkový počet hlasů: 17

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Stř Lis 23, 2011 11:24

a to kvůli čemu bylo téma založené tak asi stejně prodávat nebudu,zbytečně bych s tim měla práci a stejně by se našlo málo lidí co by o to mělo zájem :D
Navíc já moc žádné výdělky nemám :D takže se to moc řešit nemusí

Disable adblock

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Stř Lis 23, 2011 11:25

martej napsal:patří to k prodeji ne? :-) Pokud chceš i nadále nabízet bylinky, tak ostatní inzerci téma už máš http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=11387


teď přesně nechápu co je tím myšleno.Stejně by o to neměl nikdo z vás zájem ne?Když si to můžete za stejnou cenu koupit nejspíš i jinde ne?

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Lis 23, 2011 11:26

Já myslela, že si mapuješ, jestli by byl o to zájem. Pokud si chtěla nabízet, tak si to měla dát do inzerce ;-)

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Stř Lis 23, 2011 11:31

no právě nedala sem to do inzerce,protože sem chtěla vědět jestli bude zájem a tak nějak sem z toho pochopila,že asi moc velký zájem není..

Disable adblock

matejicek
Nový uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: So Lis 19, 2011 15:57
Místo/Bydliště: Trhové Sviny

Příspěvekod matejicek » Stř Lis 23, 2011 13:07

jelikož já tyto věci normálně nekupuji,,klidně bych je vyzkoušel od vás,ale s tím poštovným se mi to bohužel nijak nevyplatí.Ale chovatelé z okolí by to mohli využít třeba.

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

Příspěvekod chovcincil » Pá Lis 25, 2011 12:39

saskie napsal:Jen si dávej bacha na úřady, pokud to neděláš legálně, můžou z toho být velké problémy. Spousta lidí tu prodáva kde co bez odvádění daní etc., proto to je někdy v obchodě trochu dražší, je kolem opravdu hodně práce, když to chceš dělat správně a legálně.

to mi zní jako omluva pro nepřiměřeně vysoké ceny některým eshopů

a do 20 tis výdělku ročně se nemusí, protže prodej zde na fóru by se dal brát jako náhodný přivýdělek

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Pá Lis 25, 2011 20:19

chovcincil napsal:
saskie napsal:Jen si dávej bacha na úřady, pokud to neděláš legálně, můžou z toho být velké problémy. Spousta lidí tu prodáva kde co bez odvádění daní etc., proto to je někdy v obchodě trochu dražší, je kolem opravdu hodně práce, když to chceš dělat správně a legálně.

to mi zní jako omluva pro nepřiměřeně vysoké ceny některým eshopů

a do 20 tis výdělku ročně se nemusí, protže prodej zde na fóru by se dal brát jako náhodný přivýdělek


No, myslim, že kdyby si na tohle fórum sedl živnosťák, tak půlka lidí bude cálovat, protože půlka lidí nemá živnosťák na chov zvířat a jejich prodej... :lol: A kdyby prošli příspěvky, zjistí, že tu činčily chová většina právě kvůli nějakému výdělku - mláďata. Mláďata se chovají za účelem zisku - prodeje...

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Pá Lis 25, 2011 20:35

Wulfina napsal:
chovcincil napsal:
saskie napsal:Jen si dávej bacha na úřady, pokud to neděláš legálně, můžou z toho být velké problémy. Spousta lidí tu prodáva kde co bez odvádění daní etc., proto to je někdy v obchodě trochu dražší, je kolem opravdu hodně práce, když to chceš dělat správně a legálně.

to mi zní jako omluva pro nepřiměřeně vysoké ceny některým eshopů

a do 20 tis výdělku ročně se nemusí, protže prodej zde na fóru by se dal brát jako náhodný přivýdělek


No, myslim, že kdyby si na tohle fórum sedl živnosťák, tak půlka lidí bude cálovat, protože půlka lidí nemá živnosťák na chov zvířat a jejich prodej... :lol: A kdyby prošli příspěvky, zjistí, že tu činčily chová většina právě kvůli nějakému výdělku - mláďata. Mláďata se chovají za účelem zisku - prodeje...


Zivnostak by se na to vyprdl. Spis financni urad by si tu uzil... :D

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Lis 26, 2011 7:48

vladimir napsal:
Wulfina napsal:
chovcincil napsal:
saskie napsal:Jen si dávej bacha na úřady, pokud to neděláš legálně, můžou z toho být velké problémy. Spousta lidí tu prodáva kde co bez odvádění daní etc., proto to je někdy v obchodě trochu dražší, je kolem opravdu hodně práce, když to chceš dělat správně a legálně.

to mi zní jako omluva pro nepřiměřeně vysoké ceny některým eshopů

a do 20 tis výdělku ročně se nemusí, protže prodej zde na fóru by se dal brát jako náhodný přivýdělek


No, myslim, že kdyby si na tohle fórum sedl živnosťák, tak půlka lidí bude cálovat, protože půlka lidí nemá živnosťák na chov zvířat a jejich prodej... :lol: A kdyby prošli příspěvky, zjistí, že tu činčily chová většina právě kvůli nějakému výdělku - mláďata. Mláďata se chovají za účelem zisku - prodeje...

Jo, nebo ten

Zivnostak by se na to vyprdl. Spis financni urad by si tu uzil... :D
:D

Wulfíno, dostáváš napomenutí za porušení pravidel - http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=4317 první pravidlo !!!

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » So Lis 26, 2011 7:48

Jo, nebo ten ... :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”