nadoba na seno

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
hyperzuzik
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: Ne Kvě 05, 2013 13:00

nadoba na seno

Příspěvekod hyperzuzik » Ne Bře 02, 2014 10:32

Ahojte, rozmyslala som, ze do coho by som mohla dat seno (okrem sennika). Par krat som videla, ze chovatelia davaju seno do hlinenych nadob. Bola som zvedava, ze ci mozem dat take nieco, ale glazurovane... Neviem, ze ci to nebude skodlive, ale zase misky predavaju glazurovane.... tak teraz neviem...

Disable adblock

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nadoba na seno

Příspěvekod Dantha » Čt Bře 06, 2014 0:47

Já dávám hromádku sena na zem. V jedné kleci mám na seno velkou plochou skleněnou misku, ale činčily nesdílí můj názor na pořádek v klecích a tak seno stejně potahají po celé kleci. Takže dávám menší hromádku 1-2x za den, jen to co opravdu sní.

Avatar uživatele
hyperzuzik
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: Ne Kvě 05, 2013 13:00

Re: nadoba na seno

Příspěvekod hyperzuzik » Pá Bře 07, 2014 20:49

Ja som tiež dávala len tak za hrsť sena vedľa domčeka, ale seno bolo fakt všade... a už ma to prestalo baviť vysávať každý deň :)
Náhodou som pri nakupovaní objavila pekný neglazúrovaný malý črepník, v ktorom sa dobre drží seno... takže už je ako tak poriadok vo voliere :) Len som rozmýšľala, že čo by som tam mohla dať...
Raz som videla takú hlinenú topánku (asi črepník) kam dali seno a veľmi sa mi to páčilo... tak som zháňala inšpirácie :)

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”