Výstava činčilek

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Út Kvě 08, 2012 16:33

já se ani moc nediví, že je sem pani nedala, když už z tohoto mála se tu snesla jen snůžka kritiky. Já dostala dostačujicí informace - kde výstava bude, v kolik, plán výstavy, posuzovatel, kdo bude veterinář atd. Stačí se jen zeptat.

Disable adblock

Avatar uživatele
Jirka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Čt Pro 29, 2011 22:34

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Jirka » Út Kvě 08, 2012 16:48

martej napsal:já se ani moc nediví, že je sem pani nedala, když už z tohoto mála se tu snesla jen snůžka kritiky. Já dostala dostačujicí informace - kde výstava bude, v kolik, plán výstavy, posuzovatel, kdo bude veterinář atd. Stačí se jen zeptat.


Když někoho zvu na výstavu, tak dám veškeré info co je potřeba. A když ho nedám tak je to jen pro vyvolené. Nikde není ani zmíňka o plánu výstavy jen čas pro veřejnost, nejsou napsané ani kategorie a jak píšeš ani posuzovatel. Což by mělo být samozřejmostí a ne jen na vyžádání. Na vyžádání jsou už jen doplňující info.Myslím , že kdyby to tu (nebo na stránkách) pořadatel napsal, předešlo by se tu těmto dohadům. To je můj názor.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 08, 2012 17:18

Martej už by jste jednou mohla přestat ukazovat vaše antipatie vůči ZOČSCH. Opravdu to kazí jak téma tak váš úsudek. Je docela s podivem že se vždy objevíte když se někde vyjádří ten kterého nemáte v lásce. Chápu že asi nesnášíte minlub a ZO (jestli se to tedy smí říct veřejně, každej mi to píše přes SZ) ale díky své nenávisti přehlížíte jedno- činčily. A než začnete rýpat koukněte se do historie svých příspěvků a zamyslete se jestli fakt druhá strana nemá někdy pravdu nebo jestli je to jen vaše póza nutnosti jiného názoru. S podivem je, že je klid dokud nezaryjete a pak se seběhnout okamžitě vaši stoupenci.
Je mi jedno jak se tu všichni hádáte ale jedno mi vadí, že přehlížíte činčily!!!!!! Když upozorní na nesrovnalosti (špatný přístup chovatele) někdo koho nemáte rádi vůbec se nad tím nezamyslíte a automaticky se zprčíte a rýpete aby za každou cenu neměl ten druhý pravdu. Jak děti ve školce.

Tak nevím zda kdyby výstavu zkritizoval někdo jiný by jste vše tak pěkně odkývali nebo se i zamysleli nad nesrovnalostmi. Lustici (já teda vyčetla že ona ne celá ZO jen na okraj) tu sice dost nešťastným a agresivním způsobem upozorňuje na problém, který se může stát. A můžou to odnést i činčily!!! Všude ve světě i u nás jsou nějaké pravidla přece!!! Svozy, připouštění na dálku, dlouhé cestování atd. se neuskutečňují v v období tepel kvůli hrozícímu se přehřátí nebo problému s aklimatizací (přenos z klimatizované místnosti jinam). Pokud pořádám výstavu,připuštění, expozici, převoz za hranice jsou nutné určité doklady a bez těch to nejde a opravdu s ministerstvem a povoleními je to na dlouho na vše mají dost času a nejlépe min. 1x vrátí.
Nevím jak vám ale mě by se nelíbilo přivézt zvíře na výstavu (pominu to že opravdu netuším proč se vše tak strašně tají????) a zjistit že ho vezu do nevyhovujících podmínek, že výstava není oficiálně schválená (nebo víte že je když rýpete???) a ještě k tomu hrozí že přijde kontrola a jedu tam zbytečně.
Nevím jak je to u činčil ale u holubů a koček když je výstava musí hodnotit oficiálně uznaný posuzovatel s průkazem a ten je uveden na stránkách svazu. Pokud ho nemá nejenže nesmí posuzovat ale jeho hodnocení nelze brát v potaz. Takže takové hodnocení a vystavení pak nemá vůbec žádnou váhu, zvíře se připravovalo a jezdilo s ním zbytečně a což je hlavní jako majitel nemám jistotu že bylo posouzeno opravdu správně!!!

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 08, 2012 17:25

Jinak- základní informace k výstavě jsou přeci samozřejmost. pokud se to nechtělo uvést zde proč to není jinde? na www? V tom případě bych se opravdu bála kontroly když jsou takové tajnosti. Ale klidně to může být jinak, jen tato situace tak vypadá díky nereakcí pořadatelů. Možná by se jich stačilo dotázat místo dohadů.
1- je řád schválen ministrestvem a máte oficiální povolení k vystavování?
2- kdo bude posuzovat a kolik posuzovatelů?
3- mám záruku že bude místnost přizpůsobena květnovému teplému počasí?
4- jaký je výstavní časový plán?

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Út Kvě 08, 2012 17:39

nevím, kde berete, že mám něco proti Zo. Jen jsem poukazovala na fakt, že se tu všichni pustili do pani, která chce udělat výstavu a paní černá vytkla věci, které neposkytuje ani zo.
Jirka napsal:Když někoho zvu na výstavu, tak dám veškeré info co je potřeba. A když ho nedám tak je to jen pro vyvolené. Nikde není ani zmíňka o plánu výstavy jen čas pro veřejnost, nejsou napsané ani kategorie a jak píšeš ani posuzovatel. Což by mělo být samozřejmostí a ne jen na vyžádání. Na vyžádání jsou už jen doplňující info.Myslím , že kdyby to tu (nebo na stránkách) pořadatel napsal, předešlo by se tu těmto dohadům. To je můj názor.


To ano, ale není nic jednodušího, než se zeptat. Mě taky chyběli informace o výstavě ZO, a tak jsem se doptala minlub. Myslím, že odsoudit tuto výstavu předem je opravdu nesmyslné.

Avatar uživatele
Jirka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Čt Pro 29, 2011 22:34

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Jirka » Út Kvě 08, 2012 17:44

Ani se nedivím že s tím dělají tajnosti, když si ze ZO zkopírovaly přihlášku na výstavu a místo III.Mezinárodní tam daly Mladoboleslavská a tabulka se jim asi nepodařila, tak to jen dopsaly. I styl a barva písma je nezměněna. A název přílohy hovoří hovoří za vše prihlaska-iii.vystava.docx ty tři iii znamenají III. výstava ZO. Když už něco zkopíruji , tak si to upravím podle potřeby a nanechám to stejné. Nechci rýpat je mi to celkem fuk a vytvořit přihlášku ve wordu práce na 5 minut. Pak nechápu proč se Martina stále naváží do ZO. Měla by si nejdřív zjistit podrobnosti a pak teprve něco říkat. Přihlášku dostala jak psala, tak si to může ověřit.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod minlub » Út Kvě 08, 2012 17:48

Všichni se tu do paní nepustili. Vždyť skoro nikdo nepsal. Mimo Evy jen Žanda a Jirka dvě věty.
Mě osobně se jen nelíbilo, že stáhnou cizí dokument a ten použijí za svůj. Což by asi vadilo každému.

Avatar uživatele
Jirka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Čt Pro 29, 2011 22:34

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Jirka » Út Kvě 08, 2012 17:49

martej napsal:To ano, ale není nic jednodušího, než se zeptat. Mě taky chyběli informace o výstavě ZO, a tak jsem se doptala minlub. Myslím, že odsoudit tuto výstavu předem je opravdu nesmyslné.


Nevím co vám chybělo za informace, ale veškeré potřebné info jsme měli na www ZO a kdyby jste nám nezrušila kolonku ZO na comu , tak by to bylo vše i tady ,ale k tomu se nebudu vyjadřovat, je to minulost.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Út Kvě 08, 2012 17:57

kdybych měla něco proti ZO, tak nepojedu na výstavu, takže nechápu také, co furt máte. Jen sem poukázala na fakt, že tu všichni odsoudili tuto výstavu, aniž by měli nějaké informace a nebo se tam jeli podívat. Hned předem něco utnout mi nepřipadá jako správný. Jinak nevím, jestli je přihláška stejná jako přihláška ZO. To si budete muset vyřešit, mě osobně je to jako zájemci o výstavu jedno, ale chápu, že se vám to nelíbí, ale i to se dá vyřešit soukromě a neznamená to, že by ta výstava měla být špatná.
Naposledy upravil(a) martej dne Út Kvě 08, 2012 17:59, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 08, 2012 17:58

martej napsal:nevím, kde berete, že mám něco proti Zo. Jen jsem poukazovala na fakt, že se tu všichni pustili do pani, která chce udělat výstavu a paní černá vytkla věci, které neposkytuje ani zo.

Jelikož do nich narážíte v každém příspěvku či tématu není to těžké. A já poukazuji na fakt že pokaždé co napíšete někoho kritizujete. Pokud mám ignorovat vás dělejte to samé ostatním nebaví mě to pořád číst. Toto téma mě zajímá.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Út Kvě 08, 2012 18:07

Nevím, co všechno Vám vzali, já si už nepamatuji jak vypada příhláška a ostatní, ale to není podle mě naše věc a musíte si to vyřešit samy. Já si jen nemyslím, že je dobrý odsoudit tuto výstavu než vůbec začne. Nemyslím si, že v květnu je ještě takové vedro, ale může být stejně jako 24 března, ale v dnešní době, kdy mají auta klimatizaci, bych v tom neviděla problém a pokud někdo klimatizaci nemá, tak samozřejmě musí svojí účast na výstavě zvážit. Jinak nic špatného na této výstavě nevidím.

Avatar uživatele
Jirka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Čt Pro 29, 2011 22:34

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Jirka » Út Kvě 08, 2012 18:12

martej napsal:kdybych měla něco proti ZO, tak nepojedu na výstavu, takže nechápu také, co furt máte. Jen sem poukázala na fakt, že tu všichni odsoudili tuto výstavu, aniž by měli nějaké informace a nebo se tam jeli podívat. Hned předem něco utnout mi nepřipadá jako správný. Jinak nevím, jestli je přihláška stejná jako přihláška ZO. To si budete muset vyřešit, mě osobně je to jako zájemci o výstavu jedno, ale chápu, že se vám to nelíbí, ale i to se dá vyřešit soukromě a neznamená to, že by ta výstava měla být špatná.


Nikde jsem nenapsal , že by ta výstava měla být špatná. Neustále to tu omíláte a já jsem jen reagoval na vaše napadání. Nepsal bych ani o té přihlášce , ale řekla jste si o to. Je to jen kus papíru, ale slušnost je se zeptat jestli si to můžu okopírovat nebo si udělat svou. Celé téma jste ale otočila jinam bylo tu psáno že na výstavu je teplo a činčily by to nemusely přežít nepočítám výstavu ale i cestu.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Út Kvě 08, 2012 18:28

Trochu Vás nechápu s tím říkáním si o to, ale to je jedno. Téma je opravdu už mimo a myslím, že by bylo dobré, kdyby se tato diskuze rozdělila. Já sem vše potřebné řekla a jak dojedu z výstavy, tak vám podám informace :-)

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod žanda » Út Kvě 08, 2012 18:37

martej napsal:Téma je opravdu už mimo a myslím, že by bylo dobré, kdyby se tato diskuze rozdělila.

Nemyslím, že by to bylo mimo téma, týká se to stále výstavy..

Avatar uživatele
Jirka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Čt Pro 29, 2011 22:34

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Jirka » Út Kvě 08, 2012 18:40

martej napsal:Trochu Vás nechápu s tím říkáním si o to, ale to je jedno. Téma je opravdu už mimo a myslím, že by bylo dobré, kdyby se tato diskuze rozdělila. Já sem vše potřebné řekla a jak dojedu z výstavy, tak vám podám informace :-)


Jak si při každé příležitost si rýpnout do ZO. Já jsem chtěl jen vědět podrobnosti ohledně výstavy ale ty jsou asi tajné. Na výstavu to mám kousek a proto bych chtěl vědět podrobnosti, ale o účast asi nestojí. Jinak by to zveřejnily hned.

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod chovamcoumim » Út Kvě 08, 2012 19:33

Pořád jenom hádky je to děs :roll:

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 08, 2012 19:48

Tady je základní kámen úrazu v tom, že někdo pořád podsouvá jak všichni výstavu odsoudili a tím jsou špatný. Všichni je jedna osoba Lustici? To je velký počet :lol: Hádky??? Je to hrozné ale nedivím se. Nebýt rýpalů a těch co si přidají když se ozve jeden asi se to vždy takto nezvrtne. Každý má právo se proti rýpání hájit :roll: Takže asi než někoho začnu kritizovat měla bych začít u sebe.
Být pořadatelem budu trochu ráda že poznámky a podněty čeho se vyvarovat. nejde jen tak o něco ale o kontrolu s pořádným flastrem nebo úmrtí z kolapsu. A to není žádná stranda [-X Vždyť by stačilo snad slušně napsat Lustici zmírněte tón a zkuste to podat taktněji a bylo by to bez zbytečných popotahovaček.......

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 08, 2012 19:50

Proč nemám možnost si upravit příspěvek a jiní jo?

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod lustici » Út Kvě 08, 2012 20:59

lustici napsal:mám k tomu jednu praktickou otázku, zajímalo by mě jadnací čílo tohoto Řádu,
ráda bych si jeho platnost ověřila.
Díky za pochopení.
Já už jsem prostě taková - důvěřuj, ale prověřuj :lol:


Tak nevím, čím jsem výstavu odsoudila, když jsem vyvěsila "řád" který ve mě nvzbuzuje důvěru
a chtěla poskytnout věcné informace = jednací číslo onodo "řádu"

Ano, pokud se mi místo odpovědi s jednacím číslem dostalo napadení od pořadatele výstavy ve znění:
Pani černa za1. vám nejsmem povinen předkládat jednaci čislo a na uřadech ho dostali
2.mi zato nemůžem že jste nebyla shcopna udělat hned na poprve řád na ochranu zvířat
3.stim že nás budete napadat počitame jinak to ani neumíte
4 budeme lepši!
5.vy a váš,,dokonalý'' spolek nás nezajimá


tak proto jsem špatná, že mě zajímají věcné informace?
Tak sorry, ale nevím o co jde vám všem, ale na činčily to fakt nevypadá!

Avatar uživatele
jituška
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 91
Registrován: Čt Bře 22, 2012 13:11

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod jituška » Út Kvě 08, 2012 22:17

#-o #-o #-o ach jo opět tahanice,já osobně kdyby to nebylo,tak daleko od Znojma,jela bych se tam mile ráda podívat na činïlky,vždyť o nich to přece je....nebo...ne.... :roll: !!!!!

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Út Kvě 08, 2012 22:31

Zkuste se s někým dohodnout. Z Brna určitě někdo pojede :-)

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod Dora » Út Kvě 08, 2012 22:32

Tak nějak nechápu, proč by se tu pořadatelé měli zpovídat a proč by lustici měla co ověřovat!!!!!! ??????
Přece kdo chce jet na výstavu, tak si podrobnosti zjistí a kdo nechce, tak ať informace a chyby nehledá!!!!
Nemyslím si, že k účasti na výstavě je potřeba víc věcí, než je datum,čas a místo konání!!!!!
Navíc si myslím, že to nejvíce zajímá lidi, kteří stejně nemají zájem se zúčastnit, jen hledají co je špatně.
Je to ubohý a smutný!

k Jirkovi, možná trochu mimo téma.... omlouvám se, ale pokaždé, když se podívám na Váš příspěvek, tak mě do očí bouchne "Šišinka a Chlupík" od Jany Bebčákové, které jsou na každém plakátu,ZO- foru atd!Proč si nedáte na banerr svoje fotky(činčily)?Proč máte všude tyto stejné fotky? :roll:

Pořadatelům přeji aby se nenechali odradit a vše vyšlo.
Fajn že se tu někdo snaží udělat něco nového pro činčilky :-)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod minlub » Út Kvě 08, 2012 22:37

jituška napsal: #-o #-o #-o ach jo opět tahanice,já osobně kdyby to nebylo,tak daleko od Znojma,jela bych se tam mile ráda podívat na činïlky,vždyť o nich to přece je....nebo...ne.... :roll: !!!!!

Myslím, že chtěla jet Magda http://www.cincilydoma.wz.cz/kontakt.html

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod tarja666 » Út Kvě 08, 2012 22:43

nějak nechápu, co je na fotkách špatného. Pokud někdo nemá k použití na banner své vlastní fotky, použiju po domluvě fotografie ze svých zásob. Jelikož už nemám novější, používám ty, co už mám předpřipravené a pokud to nevadí těm, kteří po mě výrobu banneru chtějí, myslím, že je to bez problému.
Jinak mi to přišlo jako docela bezdůvodné rýpnutí a s prominutím Miriam, tobě do toho, co si kdo dá na banner, naprosto nic není.

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod lustici » Út Kvě 08, 2012 22:48

Dora napsal:Přece kdo chce jet na výstavu, tak si podrobnosti zjistí a kdo nechce, tak ať informace a chyby nehledá!!!!
Nemyslím si, že k účasti na výstavě je potřeba víc věcí, než je datum,čas a místo konání!!!!!
:-)


ano, chtěla jsem dost dležitou informaci, kterou normálně pořadatel na požádání předloží

tak to se pěkně pletete, asi jste nikdy žádnou výstavu nepořádala a ani neabsolvovala,
je potřeba spousta dalších věcí nejen pro pořadatele, ale i pro účastníky :roll:

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”