Po roce nemají miminka

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Po roce nemají miminka

Příspěvekod Host » Út Pro 22, 2009 13:51

ahoj mam samce standart a samici black velvet jsou spolu v kleci mam je uz pres rok a je mi divny ze jeste nemeli mlady.Nevite co by mohla byt pricina??Dekuju

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Pro 22, 2009 14:21

kolik jim je? Asi si dávaji na čas...některým to trvá déle. Dal si je k sobě až dospěle?

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Ne Ún 07, 2010 10:18

no čo sa týka toho párenia, tak to mali aj moji činčiláci problém. Ako prešiel rok a oni nič....už som si myslela, že malé nikdy nebudú, ale nakoniec sa ím narodilo minulý rok jedno malinké :D . O black velvetoch sa hovorí, že nie vždy keď sa pári so samičkou budú aj malé. A musím povedať, že to je pravda. Lebo oni sa už párili viac krát preto som očakávala celý rok, že prídu malé a ....a nič. No, ale teraz je už aj moja malinká už maminka a poctivo sa stará s tatom o malé :wink: .
Tak držím palčeky aj vám nech to víde, tak ako mne :D .

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Ne Ún 07, 2010 10:32

Nefertiti napsal:No, ale teraz je už aj moja malinká už maminka a poctivo sa stará s tatom o malé :wink: .
Tak držím palčeky aj vám nech to víde, tak ako mne :D .

Ty mas black velvetku s black velvetem??? nebo mas v profilu jen cincilky, ktere mas doma? Nebo to je jejich dcera, kterou mas zvlast?

Disable adblock

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Ne Ún 07, 2010 11:08

Nefertiti napsal:no čo sa týka toho párenia, tak to mali aj moji činčiláci problém. Ako prešiel rok a oni nič....už som si myslela, že malé nikdy nebudú, ale nakoniec sa ím narodilo minulý rok jedno malinké :D . O black velvetoch sa hovorí, že nie vždy keď sa pári so samičkou budú aj malé. A musím povedať, že to je pravda. Lebo oni sa už párili viac krát preto som očakávala celý rok, že prídu malé a ....a nič. No, ale teraz je už aj moja malinká už maminka a poctivo sa stará s tatom o malé :wink: .
Tak držím palčeky aj vám nech to víde, tak ako mne :D .


Vsimla som si,ze mas samceka i samicku black velvet. Nemali by byt spolu hrozi tam letartny faktor.

Avatar uživatele
Yvetta
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 150
Registrován: Pá Bře 13, 2009 20:26
Místo/Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Yvetta » Ne Ún 07, 2010 22:41

Myslím že spíš bude určitě spolu sameček se standardkou a black velvetka bude dceruška :wink: (doufám tedy :) )

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”