Knoty so sviecok

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

danusa

Knoty so sviecok

Příspěvekod danusa » So Lis 05, 2005 22:53

nas cilko strasne rad obhryza knoty na svieckach, neviem co mu na nich tak chuti...co vase cincily :?:

Disable adblock

Mia

Re: Knoty so sviecok

Příspěvekod Mia » So Lis 05, 2005 23:52

danusa napsal:nas cilko strasne rad obhryza knoty na svieckach, neviem co mu na nich tak chuti...co vase cincily :?:




A není to jedovatý :?: ten knot přece musí být něčím napuštěnej ne :?: moje činča se naštěstí ke knotu zatím nedostala

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Lis 06, 2005 8:39

Knot krom toho, že je ohořelý nebývá nejspíš napuštěn ničím, je to kus provázku. Ale musím říct, že my také máme ukousané knoty ze svíček ;-).

Mia

Knot(y)

Příspěvekod Mia » Ne Lis 06, 2005 10:31

Terezka napsal:Knot krom toho, že je ohořelý nebývá nejspíš napuštěn ničím, je to kus provázku. Ale musím říct, že my také máme ukousané knoty ze svíček ;-).



Mno já co jsem teď kupovala svíčky takový ty voňavý ,tak tam ty knoty napuštěný jsou a kdyby mi to činča snědla asi bych se o ni hodně bála :(

Disable adblock

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Knot(y)

Příspěvekod Jaul » Ne Lis 06, 2005 10:48

Mia napsal:Mno já co jsem teď kupovala svíčky takový ty voňavý ,tak tam ty knoty napuštěný jsou a kdyby mi to činča snědla asi bych se o ni hodně bála :(


Urcite bych ji to dala z dosahu, natoz ty vonavy! Stacilo, kdyz jsem ted, diky dusickam, zapomnela na komodce 2 svicky pri venceni a uz je zacala prozkoumavat. Tak jsem vylitla a uklidila je. Chvili muze byt nastvana, ale ona na to rychle zase zapomene :wink: a zacne zrat neco jinyho!

Mia

Re: Knot(y)

Příspěvekod Mia » Ne Lis 06, 2005 14:25

Jaul napsal:
Mia napsal:Mno já co jsem teď kupovala svíčky takový ty voňavý ,tak tam ty knoty napuštěný jsou a kdyby mi to činča snědla asi bych se o ni hodně bála :(


Urcite bych ji to dala z dosahu, natoz ty vonavy! Stacilo, kdyz jsem ted, diky dusickam, zapomnela na komodce 2 svicky pri venceni a uz je zacala prozkoumavat. Tak jsem vylitla a uklidila je. Chvili muze byt nastvana, ale ona na to rychle zase zapomene :wink: a zacne zrat neco jinyho!


No jako že bych ho k těm svíčkám pustila to zase ne! všechno jedovatý a nebezpečný mám na skříních minimálně 170cm vysoko :)

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Po Lis 07, 2005 22:16

Dle mého názoru knoty jsou napuštěny voskem ze svíčky, aby hořely. Ani voňavé ani nevoňavé asi nebudou stoprocentní přírodnina :!: , která by byla neškodná! :twisted: Na knoty raději pozor. Už i proto, že kousky nití z provázku můžou pěkně zašpuntovat střeva!!!! :? :(

Avatar uživatele
Peťulka_Honzík
Nový uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: Ne Led 27, 2008 14:08
Místo/Bydliště: Třebíč

Příspěvekod Peťulka_Honzík » Pá Ún 01, 2008 12:49

jojo pozor na knoty, náš činčík mi ukradl čajovou svíčku a okousal to a nebylo mu pak dvakrát nejlíp :(

Leggy
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 286
Registrován: Stř Říj 17, 2007 20:20
Místo/Bydliště: SK

Příspěvekod Leggy » So Ún 02, 2008 21:27

nechala by som im to obhlodavat iba ak by som si bola 100% ista,ze im nic nehrozi....vsak ved ochutnaj tie knoty aj ty a uvidis :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”