Tabák pro činčilky?

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

kačka

Tabák pro činčilky?

Příspěvekod kačka » Stř Črc 19, 2006 22:52

Co si myslíte o tabáku jako pamlsek pro činčilky?

Disable adblock

Haskinka99

Re: Tabák pro činčilky?

Příspěvekod Haskinka99 » Stř Črc 19, 2006 23:03

Myslim, ze to nieje vhodne,,

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Črc 20, 2006 8:03

Na některých fotkách na jiných stránkách jsem viděla činčilu s cigaretou, jak vyžírá tabák, ale já osobně bych to nedávala.

Host

Příspěvekod Host » Čt Črc 20, 2006 9:03

Ve škole jsme počítali příklad z chemie a vyšlo nám, že dospělého člověka by otrávily 2 cigarety, kdyby je snědl...a podle toho, co tady čtu, jsou činčily dost choulostivý zvířata. Závěr si udělejte každý sám.

Disable adblock

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » Čt Črc 20, 2006 10:55

Veronika Žáková napsal:Ve škole jsme počítali příklad z chemie a vyšlo nám, že dospělého člověka by otrávily 2 cigarety, kdyby je snědl...a podle toho, co tady čtu, jsou činčily dost choulostivý zvířata. Závěr si udělejte každý sám.

Můj závěr je:Ne!Nikdy!

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Čt Črc 20, 2006 11:10

Píše se i v knížkách, že je tabák nebezpečný!!! Taky bych ho nikdy nedala!

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 20, 2006 12:37

Kámoščin činčilák jim kdysi kradl cigarety z krabičky, měli z toho děsnou srandu, no, ale už brzo umřel, takže mu to asi nedělalo dobře :?

Avatar uživatele
bobinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 185
Registrován: Pá Črv 23, 2006 20:27
Místo/Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bobinka » Čt Črc 20, 2006 17:05

to bych v životě činčilce nedala. to je nějaká blbost, že by to mohli jíst, ne?

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Čt Črc 20, 2006 18:36

tabák bych opravdu nezařadila k věcím, které jsou pro činču vhodné, tak že si myslím, že tabák bych jim jako pamlsek v žádném případě nedávala

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Pá Črc 21, 2006 21:52

Tabák neee. vždyť je to jedovatý pro lidi, natož pro činči. činči se mi k cigaretám nikdy nedostali, ale jednou se to podařilo jednomu osmakovi (když mi utekl), snědl jí půlku a druhej den byl mrtvej. A osmaci jedi v postatě podobnou stravu jako činčily, tak si myslím, že efekt cigarety u činči byl uplně stejnej.

Haňulka

Příspěvekod Haňulka » Pá Črc 21, 2006 22:28

Tabák bych činčilkám nikdy nedala!!!

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

a safra

Příspěvekod tuta » So Črc 22, 2006 10:10

nechci dělat ublíženou...... ale mě ste seřvali úplně brutálně za blbou PUPAVU což je bodlák......
M.
PS: z toho tedy vyplývá. že se tu dá i bavit o nových kytičkách, třebas o okvětních listech slunečnice?

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: a safra

Příspěvekod Biffi » So Črc 22, 2006 10:46

tuta napsal:nechci dělat ublíženou...... ale mě ste seřvali úplně brutálně za blbou PUPAVU což je bodlák......
M.
PS: z toho tedy vyplývá. že se tu dá i bavit o nových kytičkách, třebas o okvětních listech slunečnice?


Ale to tak nemůžeš brát. Tys tady měla plno otázek a tak se nemůžeš divit že při páté(příklad) někdo vyletí.

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: a safra

Příspěvekod tuta » So Črc 22, 2006 11:34

Biffi napsal:
tuta napsal:nechci dělat ublíženou...... ale mě ste seřvali úplně brutálně za blbou PUPAVU což je bodlák......
M.
PS: z toho tedy vyplývá. že se tu dá i bavit o nových kytičkách, třebas o okvětních listech slunečnice?


Ale to tak nemůžeš brát. Tys tady měla plno otázek a tak se nemůžeš divit že při páté(příklad) někdo vyletí.


no už si to tak neberu a nijak neřeším... blbě se vyjadřuju.....

Forty

Příspěvekod Forty » Čt Črc 27, 2006 8:44

no tak se tady snad nebudete hádat :lol: :lol: :lol: :lol:

co se tématu týče, ani nevím jak to někoho může vůbec napadnout. Škodí to lidem škodí to všem a dávat to činčilkám by byla totální blbost. Nesnáším kouření a ládovat tím mazlíčky je blbost. :evil: :!: :evil: :!:
Omlouvám se že jsem se trochu rozčílil, ale je to fakt hovadina.

Dzemeli

Příspěvekod Dzemeli » Čt Črc 27, 2006 19:22

Forty napsal:no tak se tady snad nebudete hádat :lol: :lol: :lol: :lol:

co se tématu týče, ani nevím jak to někoho může vůbec napadnout. Škodí to lidem škodí to všem a dávat to činčilkám by byla totální blbost. Nesnáším kouření a ládovat tím mazlíčky je blbost. :evil: :!: :evil: :!:
Omlouvám se že jsem se trochu rozčílil, ale je to fakt hovadina.


Úplně s Tebou souhlasím. Taky nechápu jak může napadnout někoho taková kravina. A pokud to někdo činče opravdu dává.......tak snad ani nebudu říkat, co je.

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Črc 28, 2006 7:59

Dzemeli napsal:
Úplně s Tebou souhlasím. Taky nechápu jak může napadnout někoho taková kravina. A pokud to někdo činče opravdu dává.......tak snad ani nebudu říkat, co je.


No to já vážně taky nechápu. Otvírá se mi vždy nůž v kapse když vidím lidi kouřit a natož aby to cpali chudákům činčilkám. :evil:

Haňulka

Příspěvekod Haňulka » Pá Črc 28, 2006 10:00

Na internetu jsem našla stránky, kde majitelka dávala své činčilce cigaretu jako hračku, že si jí vždycky rozkousala a hrála si s ní. :twisted:
Fakt nechápu kde ty nápady berou.

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Črc 28, 2006 11:26

Liliana napsal:Ať si lidi ničí zdraví sami, když je to baví, ale ať tím nepoškozují ostatní, a tím spíš ne zvířata! Vadí mi, když jen projdu okolo kuřáka. Podle mě je to omezování osobní svobody, když to musím dýchat!!!!


přesně tak, tak tohle je přesně můj názor, je to OMEZOVÁNÍ OSOBNÍ SVOBODY.

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Črc 28, 2006 11:50

jo jo souhlasím no, úplně mě to štve, ale člověk s tím nic nenadělá a oni se ještě koukají že jsem divný když mi to vadí

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Črc 28, 2006 12:06

Liliana napsal::roll: neuvěřitelný.. Přitom existují jasné důkazy o tom, že kouření ohrožuje zdraví nekřáků (tzv. "pasivní kouření"), ale naše dementní vláda s tím zjevně nemá v úmyslu nic dělat. Nojo, když jsou z toho takový prachy... :evil: Tady je jasně vidět, že zdraví je odsunuto na pozici za penězmi, to je smutné.


teď už je ale asoň ten zákaz na zastávkách apod, a docela funguje... nedávno jsem si to zkusila, když jsem na zastávce slušně požádala chlápks, aby to típnul a on mě poslal někam (pršelo a on kouřil pod tou stříškou, takže smrad příšernej a nebylo kam utýct).. tak jsem nenápadně šla k prvnímu policajtovi, kterej byl poblíž, a poslala ho na něj... nevím kolik platil, ale nelíbilo se mu to určitě :lol: . Dobře mu tak...

Avatar uživatele
bobinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 185
Registrován: Pá Črv 23, 2006 20:27
Místo/Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bobinka » Pá Črc 28, 2006 12:42

já nesnáším, když vlezu do výtahu a cejtím ten strašný smrad po nějakým kuřákovi co tam byl přede mnou. to bych nejraději šla pěšky, ale protože bydlím v 9. patře, lenost zvítězí a já se stejně svezu. :oops:

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”