hračky pro činčily?

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

PavelK
Nový uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: So Pro 28, 2013 1:22

hračky pro činčily?

Příspěvekod PavelK » Po Bře 10, 2014 16:05

Rád bych se zeptal, dáváte činčilám nějaké hračky? Naší činčile jsem před časem koupil slaměnou myš pro kočky, o tu ale nejevila moc zájem. Nyní se při běhání zmocňuje různých dětských hraček (gumových, látkových i leporel z tvrdého papíru) a odnáší si je do skrýše. Ty jí ale dávat nechceme, protože je dokáže poškodit.

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: hračky pro činčily?

Příspěvekod Lenca » Po Bře 10, 2014 16:22

pro činčilky jsou nejlepší hračky takové,které může kousat a ničit, jabloňové větvičky, vrbová klubíčka, různé minerální kameny,s těma si taky uměj vyhrát a pořádně okousat. Lufu mají rádi na kousání, nebo jim postačí jejich dřevěný domeček,který dokážou za noc zlikvidovat :) nebo jim nacpu seno do ruličky od toaleťáku a oni to vytáhávaj. Nebo zavěsit větvičky a šípky a mlsky na provázek at jim to dá trošku práci si to získat :) fantazii se meze nekladou :) tady pár možností http://cincilka.cz/na-hlodani
My jsme ted zabavení kolotočema http://cincilka.cz/pohybove , činčilky jsou z nich opravdu nadšené, je to dobrá investice, strašně je to baví, ikdyž mužou běhat po bytě,tak si kolikrát jdou do klece běhat do kolotoče.


Vrátit se na “Ostatní”