Sanytol spray

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Sanytol spray

Příspěvekod jasmin » Út Bře 08, 2016 22:40

Koukám, že tady už je to dlouhou dobu mrtvé, asi, co jsem já zmizela odsud na dlouho :D
Mám dotaz důležitý, ale když fórum vlastně už pomalu zaniká, tak nevím, zda bude někdo vůbec reagovat.
Někdo tady před lety psal a doporučoval na desinfekci voliéry sanytol, že je naprosto bezpečný, vyprchá a nikde se neukládá.Tak jsem asi před měsícem s ním vystříkala jednu z dřevěných voliér, včetně poliček, větví v ní atd.A nyní jsem si na internetu přímo na výrobku sanytolu ve spray přečetla, že se nesmí stříkat na dřevo a věci, které přicházejí do kontaktu s potravinami.Takže, zase tak bezpečné, jak tady někdo tvrdil to asi z tohoto hlediska nebude a tak jsem se chtěla zeptat, zda s tím někdo máte zkušenosti a můžu být v klidu, že to ze všeho dřevěného a větví vyprchalo, nebo čím to vše teda neutralizovat?Používáte ho někdo také na voliéry?Než činčilu do té voliéry dám, bude kousat domky a větve, tak chci mít jistotu, že je vše O.K. a nic se nemůže stát, že se to do toho dřeva nedostalo a nemusí skutečně oplachovat.Proč ale na návodu je psáno, že na dřevo ne a ani na předměty přicházející do styku s potravinami?

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Sanytol spray

Příspěvekod Lenca » Út Bře 08, 2016 22:49

Já to poté omyji vodou. Nikdy jim nic nebylo.

Laďka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: Pá Dub 02, 2010 18:08
Místo/Bydliště: Hostinné,VČ kraj

Re: Sanytol spray

Příspěvekod Laďka » Stř Bře 09, 2016 7:41

Po sanytolu přetřu mokrým hadrem a suchým vytřu do sucha.Zatím vše OK

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Sanytol spray

Příspěvekod jasmin » Stř Bře 09, 2016 18:01

Díky moc holky za odpověď.Zajímalo mě ale hlavně právě, jestli se to musí oplachovat vodou pak, nebo ne, zda to z toho nevyprchá,U těch některých jejich výrobků garantují biologickou odbouratelnost a ta dotyčná tady také tenkrát psala, že se nemusí oplachovat, že neoplachuje, poněvadž vyprchá.Ale třeba prývě u toho spraye tu biologickou odbouratelnost neuvádějí a že se s tím nemá stříkat na dřevo,Tak mě šlo o to, zda se ten sanytol nemůže nějak do toho dřeva-větví hlavně víc dostat, že by ani opláchnutí nestačilo.A hlavně ta představa vše odmontovávat a oplachovat :twisted: Stříkala jsem to před víc než měsícem.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”