Činčilák+činčila

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Mia

Činčilák+činčila

Příspěvekod Mia » Po Led 23, 2006 20:22

Mám činčiláka standartní barvy a chci mu pořídit slečnu a počítám že časem by mohli mít malý činčulky,tak by mě zajímalo který barvy jsou nevhodný ke křížení vzhledem k barvě mýho "Pana Činčily",,,poradíte???

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Po Led 23, 2006 21:22

mozech pouzit farbu aku len chces.Standard sa moze krizit s akou kolvek farbou.ak vsak nechces standard mladata, musis pouzit homo beige.To je jedina kombinacia kde mas 100% zarucene ze mladata nebudu standard. :wink:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Led 23, 2006 21:38

Alice napsal:mozech pouzit farbu aku len chces.Standard sa moze krizit s akou kolvek farbou.ak vsak nechces standard mladata, musis pouzit homo beige.To je jedina kombinacia kde mas 100% zarucene ze mladata nebudu standard. :wink:


a nebo si koupit mojí Fifinku, ta je black and white - půlka mimin bílý, půlka černý :lol:

Mia

Příspěvekod Mia » Čt Led 26, 2006 20:40

Alice napsal:mozech pouzit farbu aku len chces.Standard sa moze krizit s akou kolvek farbou.ak vsak nechces standard mladata, musis pouzit homo beige.To je jedina kombinacia kde mas 100% zarucene ze mladata nebudu standard. :wink:



homo beige??? :oops: vůbec netuším o co jde

Disable adblock

Mia

Příspěvekod Mia » Čt Led 26, 2006 20:42

Janča napsal:
Alice napsal:mozech pouzit farbu aku len chces.Standard sa moze krizit s akou kolvek farbou.ak vsak nechces standard mladata, musis pouzit homo beige.To je jedina kombinacia kde mas 100% zarucene ze mladata nebudu standard. :wink:


a nebo si koupit mojí Fifinku, ta je black and white - půlka mimin bílý, půlka černý :lol:



A ty máš momentálně nějakou samičku k odběru??-zní to difně,ale nevím jak to jinak napsat :lol:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Led 27, 2006 0:07

Mia napsal:
Janča napsal:
Alice napsal:mozech pouzit farbu aku len chces.Standard sa moze krizit s akou kolvek farbou.ak vsak nechces standard mladata, musis pouzit homo beige.To je jedina kombinacia kde mas 100% zarucene ze mladata nebudu standard. :wink:


a nebo si koupit mojí Fifinku, ta je black and white - půlka mimin bílý, půlka černý :lol:



A ty máš momentálně nějakou samičku k odběru??-zní to difně,ale nevím jak to jinak napsat :lol:


no, v tý době co jsem psala ten příspěvek psala tak jsem jednu takovou fakt měla, ale včera už si jí zabrala Markéta, píšeš pozdě.. :) A k odběru bude až někdy v půlce března, jsou jí teprv tři týdny, ještě není ani jako tabulka čokolády (to je pro mě moc důležitá míra :oops: :lol: ). rostou na muj vkus dsěsně pomalu, ale to asi bude tím že jsou čtyři a mámu maj jen jednu :lol:

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Pá Led 27, 2006 7:30

homo beig vznikne skrizenim dvoch beige. Vtedy je mlada svetlejsie ako beige ale tmavsie ako pink white.nieco medzi. Homo beige je jedina kombinacia s ktoru ked skrizis so standard tak zarucene nedostanes standard. ale beige a to vzdy. :D

Mia

Příspěvekod Mia » Pá Led 27, 2006 9:25

Alice napsal:homo beig vznikne skrizenim dvoch beige. Vtedy je mlada svetlejsie ako beige ale tmavsie ako pink white.nieco medzi. Homo beige je jedina kombinacia s ktoru ked skrizis so standard tak zarucene nedostanes standard. ale beige a to vzdy. :D




Tak to je zajímavý.Jen pořád nevim co je beig,,,to je taková ta krásně béžová činčilka??Já totiž do těch barev moc nevidim :oops:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Led 27, 2006 9:47

Mia napsal:
Alice napsal:homo beig vznikne skrizenim dvoch beige. Vtedy je mlada svetlejsie ako beige ale tmavsie ako pink white.nieco medzi. Homo beige je jedina kombinacia s ktoru ked skrizis so standard tak zarucene nedostanes standard. ale beige a to vzdy. :D




Tak to je zajímavý.Jen pořád nevim co je beig,,,to je taková ta krásně béžová činčilka??Já totiž do těch barev moc nevidim :oops:


jojo - beige je béžová
Hetero beige - světlá nebo tmavá béžová srst, růžové uši, a červené (rubínové) oči, bílý podbřišek
Homo beige - činčily jsou trochu světlejší než hetero beige a mají bílé břicho. Jejich oči jsou také světlejší než hetero beige (světle červené). Homo beige mají 2 dominantní geny, lépe řečeno jeden recesivní a 1 dominantní.

taky nejsem znalec přesných teorií berev, ale toto jsem vyčetla z jedněch anglických stránek...

Mia

>>CAmilla

Příspěvekod Mia » Pá Led 27, 2006 9:55

A nebylo by něco o tomhle tématu ke čtení na nějakých českých stránkách popřípadě s nějakejma fotečkama??

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: >>CAmilla

Příspěvekod camilla » Pá Led 27, 2006 10:13

Mia napsal:A nebylo by něco o tomhle tématu ke čtení na nějakých českých stránkách popřípadě s nějakejma fotečkama??


http://www.cincily.cz/mutace.asp

Mia

Re: >>CAmilla

Příspěvekod Mia » Pá Led 27, 2006 12:14

camilla napsal:
Mia napsal:A nebylo by něco o tomhle tématu ke čtení na nějakých českých stránkách popřípadě s nějakejma fotečkama??


http://www.cincily.cz/mutace.asp



Díky :!: :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”