Zumba

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Ivissek1985
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: Út Led 26, 2010 13:07
Místo/Bydliště: Volanice

Zumba

Příspěvekod Ivissek1985 » Čt Ún 17, 2011 11:33

Chodíte někdo na Zumbu?
Jaká byla první hodina?
Jak je to náročné?
A jestli je to fakt tak skvělí jak se všude píše...prosím pokud možno srovnávat s aerobikem. :-)
Uvažuju že bych rozhejbala špeky :-) Za chvíli je tu jaro a pak léto a plavečky :-)

Disable adblock

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Čt Ún 17, 2011 11:48

Taky o tom uvažuju ale silně :D
Kdo by se chtěl připojit Frýdek-Místek - Opava tak pište :D

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Čt Ún 17, 2011 12:19

Jáá chodím je to výborné :P Po první hodině mě bolelo vše :wink:

Avatar uživatele
Lucifirekzraje
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: Út Kvě 04, 2010 11:05
Místo/Bydliště: Benátky nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifirekzraje » Čt Ún 17, 2011 14:49

Taky chodím - ne pravidlně, ale když je čas a je to super. Sice mi po tom vždycky přijde, že asi umřu - jsem mokrá jako pes,ale je to sranda a fakt mě to baví - ale nikdy mě nic nebolelo. Mohu doporučit a ještě se mi líbí Jumping :) Tady docela prča

Disable adblock

Ivissek1985
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: Út Led 26, 2010 13:07
Místo/Bydliště: Volanice

Příspěvekod Ivissek1985 » Čt Ún 17, 2011 20:52

No já se právě bojím těch cviků zdá se mi to rychlí a bláznivý ,ale právě že to vypadá fakt zábavně :-) Ach jo ,ale taky nemám ským chodit a sama doma se nedonutím...Lenost...

Kostejka
Nový uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: Po Ún 21, 2011 10:18

Re:

Příspěvekod Kostejka » Po Ún 21, 2011 10:30

No zábavný je to rozhodně :wink: Já tomu docela podlehla. Oproti aerobiku je to fakt mnohem lepší, páč je to hrozná švanda a je to takový živý. Aerobik je takovej suchej... jako dá se to taky, ale tohle je prostě taková energie. Takže fakt doporučuju. A náročný no... jestli chceš "rozhejbat špeky" a nějakej sport dělat, tak to holt asi náročný bude všude :wink: Leda že bys hrála šachy a popíjela u toho ultrafit and slim :D Ale jako tak hrozný to neni, aby se to nedalo zvládnout... hlavně je to fakt zábava, takže směle do toho!

Avatar uživatele
monisska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: Pá Ún 05, 2010 19:59
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod monisska » Po Ún 21, 2011 13:12

Mě teda přijde, že aerobik fungoval líp. Po zumbě mě nic nebolelo a to jsme jeli hodinu kuse. Ale možný je, že to dělám špatně, nemám vůbec žádný taneční vlohy :lol: I když je to dost podobný, tak u zumby se víc vrtí zadkem a je u toho lepší hudba. Zrovna včera jsem si ji cvičila doma podle videa a málem to odnesla televize :D

Ivissek1985
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: Út Led 26, 2010 13:07
Místo/Bydliště: Volanice

Příspěvekod Ivissek1985 » Po Ún 21, 2011 17:30

Kamarádka mi nabízela Zumbu taky na DVD ale já se doma nedonutím někde hodinu hopsat. :-(

Kamishiro
Nový uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: Čt Ún 24, 2011 14:56
Místo/Bydliště: Žatec

Příspěvekod Kamishiro » Ne Ún 27, 2011 20:48

Už jsem na hodině byla a v úterý jdu znovu...je to legrace, jen si člověk musí hlídat, když májí ruce dělat něco jiného než nohy :D
všem doporučuji

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dantha » So Bře 05, 2011 8:09

Já na zumbu chodím od ledna a je to super! Měly sme chodit s kamarádkou, ale ta nakonec odřekla, tak sem začla chodit hopsat sama. Po pár hodinách sme se v kurzu s lidma trochu poznali, takže teď nechodím sama, ale s výbornou partou.
Náročný je to podle toho, jak si to člověk náročný udělá. Pokud se dělají velký pohyby a silou, tak se člověk pořádně zapotí ať chce či nechce. Pokud se to fláká, efekt se nedostaví a vlastně vás to pak ani nebaví.
Nicméně mě to baví tak moc, že uvažuju že si udělám i lektorský certifikát a pak spojím příjemné s užitečným :D

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”