Wulfina

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Wulfina

Příspěvekod Vaclav » Út Ún 07, 2012 14:13

Ahoj činčiláři,
rozhodl jsem se trvale zabanovat uživatele Wulfina. Podrývala neustále fórum. Lidem rozesílala SZ ať odejdou apod. Pokud jste její sympatizanti, nesouhlasíte se mnou a nelíbí se vám tu, tak prosím odejděte. Bohužel mi přijde, že s některými lidmi se prostě nedá domluvit.

Pokud se dokážete nad podobné věci povznést, prosím mějte se rádi a nepomlouvejte se.

Hodně štěstí činčile přeje Vašek:)

Disable adblock

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Ún 07, 2012 14:30

Zároveň bych chtěl dopsat, že jakékoliv nabádání nových uživatelů, aby odešli budu tvrdě potírat. Ať se každý udělá vlastní názor. Řekl bych, že se činčila.com právě nachází v poslední nejtěžší fázi, kdy je potřeba nastartovat přítelskou atmosféru, která prostě s některými lidmi nejde.

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Út Ún 07, 2012 17:49

Milý Vašku,
pokud je to reakce na Wulfiny příspěvek, kde reaguje na mou prognózu, že při stávající situaci lidi odejdou na jiná fora (kde se Wulfina pouze zmínila, že jiné forum existuje, nedala však na něj veřejně žádný odkaz a jen mi řekla, že mi pošle SZ), přijde mi to opravdu hodně mimo. Kdybyste na to forum zavítal, zjistil byste, že tam jsem registrovaná přes měsíc, tedy ne na popud této zmíňky od Wulfiny. Co je špatného na tom, účastnit se diskuzí na více forech zaměřených na stejné téma?

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Ún 07, 2012 18:29

Nemám nic proti jiným fórům a nevadí mi, když si s někým Wulfina píše, že jinde je to lepší (i když mi to přijde dost divné - proč tedy činčilu využívala). Vadí mi, když novým a stávajícím uživatelům, kteří se jí na nic neptali rozesílá spam, ať jdou jinam.

Zároveň mi vadí neustálé podrývání autority moderátorek z její strany. Martej a Minlub mají moji podporu a pokud na ně někdo bude útočit, nemůže počítat s nekonečnou tolerancí.

Už pracujeme na tom, aby to bylo lepší a začala tu panovat lepší atmosféra. Bphužel s Wulfinou to není možné.

Prosím všechny, aby se k sobě chovali normálně. Jsme přeci všichni jeden druh - lidi. Činčily z nás musí mít srandu tohle číst.

Disable adblock

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Út Ún 07, 2012 18:51

v naší konverazaci žádné hodnocení lepší/horší forum neproběhlo. Každé je malinko jiné, v něčem vyhovuje jedno líp, v něčem zase to druhé, proto je dobře, že je for víc.

Pokud vím, novým uživatelům nic nepsala, a ze stávajících nabídla alternativu jen těm zde nespokojeným (což by pro Vás mělo být v pořádku, když nesouhlasíte s tím, když Vaše forum využívá člověk, kterému se tady nelíbí).

Co se týče moderátorek, myslím, že tu má každý představu, jak je to s jejich podporou a naopak i podrýváním, bohužel. Banujete-li Wulfinu za napadání Martej (nikoli Minlub), banujte i ostatní, kteří dělají totéž, tedy oba tábory, které se tu zhádaly před měsícem (fan klub Martina x fan klub Monika)

Když svalíte vinu za zdejší ne příliš zdravé klima na toho, kdo se nebojí říct svůj názor (i když patrně průbojněji, než si představujete) proto, že je nejvíc vidět, dlouhodbý problém se nevyřeší... Kdyby nám všem bylo zdejší forum lhostejné, proč bychom se namáhali tu něco řešit? Jak chcete řešit problémy bez toho, aniž by se na ně ukázalo? A ono se na ně ukazuje proto, aby se něco pohnulo směrem dopředu, namísto toho, aby tu dál zahnívaly...

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Ún 07, 2012 19:12

Můžete mi prosím poslat mail nejlépe na vaclav@cincila.com, co jsou ty obrovské problémy, přes které se nedá přenést?

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Ún 07, 2012 19:35

Jinak aby bylo jasno Wulfina nedostala ban za neshody s Martinou, ale protoze neustále rýpala a pomlouvala cincila.com

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wulfina

Příspěvekod žanda » Út Kvě 15, 2012 20:26

Na základě dohody s ostatnímy moderátory i adminem jsme před několika dny Wulfině na základě její žádosti oficiálně odebrali BAN. Díky tomu, že ji nešlo se pod starým nickem přihlásit (účet je neaktivní), založila si s naším dovolením duplicitní účet.
BAN byl taktéž na základě žádosti zrušen Bibince, která má zde taktéž nový nick.
Vztahují se na ně veškerá pravidla fora a není jim jakkoli nadržováno, spíše naopak!

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Wulfina

Příspěvekod martej » Stř Kvě 16, 2012 14:13

Nevim,proc se to tema zamklo,ale ja proti rozhodnuti moderatoru nic nemam.jen me napadlo,proc by se nemohlo udelat nove.zpetne nic pouzit nejde-to se deje doufam jen u seppa.hlavne proc pisu sem,je duvod,proc wulfina dostala ban.bylo to za opakovane poruseni pravidel,provokaci a hlavne sla proti foru.rozesilala vsem soukrome zpravy,kde jim psala,aby sli na jeji a terezky forum,ze to tu stoji za p.d.neni to kvuli me,spory tu mam s vice lidma a ban nemaji.s banem pro wulfinu souhlasil jak admin,tak monika.

Avatar uživatele
Wolf
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: So Kvě 12, 2012 20:51

Re: Wulfina

Příspěvekod Wolf » Stř Kvě 16, 2012 14:19

Porušení pravidel? Ani do e-mailu si mi nebyla schopná napsat která. A provokaci? Jen oplácím stejnou mincí. To, že jsem někomu posílala sz, nepopírám.
Ale chci, aby sis Martino uvědomila, že to bylo jen a jen kvůli tobě...

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Wulfina

Příspěvekod martej » Stř Kvě 16, 2012 14:22

Jak ksem ti psáa,mel to s tebou resit vasek,takze stiznosti s neinformovanosti smeruj na nej.kvuli me si ban nedostala,zkus se trochu mirnit a provokovat a bude to ok.neni potreba to rozebirat verejne.pokud chces,tak mi napis sz,kdy sem ti ukrivdila

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Wulfina

Příspěvekod Terezka » Stř Kvě 16, 2012 14:26

Dámy, na vaše vzájemné antipatie není nikdo zvědavý. Pro své spory použijte jiný komunikační kanál.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”