Sepiovka

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Sepiovka

Příspěvekod Reňaaa » Út Dub 06, 2010 21:55

Ahoj!
Dneska jsem koupila sepiovou kost a dala jsem ji klukům do klece at si kousají Macík moc neměl chuť protože spal ale malý František se na ni hned vrhl tak jsem šla pryč po 15 minitách jsem šla jim dát pamplsek a František ji skoro celou snědl!! že zbyl jenom takový malý kousíček sepiovky :D Nemůže mu to něco udělat když tak narychlo ohryže celou sepiovku když jsou mu 4 měsíce?

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Dub 06, 2010 22:08

Určitě ne,neboj.Pokud mu tak chutná,tak mu nedávej příště celou.My jí třeba půlíme,ale vydrží jim dýl než pár minut.Můžeš mu dát třeba jen čtvrtku. :D

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Stř Dub 07, 2010 7:59

Tak příště mu ji celou nedám :)

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Stř Dub 07, 2010 10:50

Můžu se ještě zeptat mám ještě otázky:
1) od té doby co má Macík kamaráda v kleci tak už není tolik přítulný a ani moc se nechce nechat pohladit prostě nějak zdivočel může to být tím že když má kámoše tak mě má na "háku"?
2)A ještě poslední dobou nechce moc pamlsky, radši si vezme tvrdý chleba nebo líst ze sena když nabídnu, ne že by mi to vadilo že nechce pamlsek ale jen mě to zajímá.

Nechtělo se mi kvůli toho zakladát nové téma tak doufám že adminům to nebude vadit že píšu do tohoto :)

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Stř Dub 07, 2010 13:29

Reňaaa napsal:Můžu se ještě zeptat mám ještě otázky:
1) od té doby co má Macík kamaráda v kleci tak už není tolik přítulný a ani moc se nechce nechat pohladit prostě nějak zdivočel může to být tím že když má kámoše tak mě má na "háku"?
2)A ještě poslední dobou nechce moc pamlsky, radši si vezme tvrdý chleba nebo líst ze sena když nabídnu, ne že by mi to vadilo že nechce pamlsek ale jen mě to zajímá.

Nechtělo se mi kvůli toho zakladát nové téma tak doufám že adminům to nebude vadit že píšu do tohoto :)


Jakmile máš dvě činčilky,tak nemusí být tak přítulné jako když máš jednu.Má kamaráda a věnuje se víc jemu než tobě,vystačí si spolu :D Věnuj se jim oběma stejně jako doposud a uvidíš,třeba zase bude přítulnější.

Třeba nemá chuť na ty pamlsky co mu dáváš,zkus jiné,větší výběr a hodně to střídat.U nás jeden čas letěli šípky a teď je moc nechtějí,asi se jim mění chutě nebo je to omrzí. :D

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Stř Dub 07, 2010 13:54

No tak mu dám asi sušenou pampelišku nebo svatojánský chlebíček, jinak děkuji za odpověd

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Ne Dub 11, 2010 11:20

Ja si myslim, ze ked ti zbastil skoro celu sepiovku neublizi mu to. Mojmu dava vzdy kusok :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”