Špatné granulky

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Neliq
Nový uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: Čt Lis 01, 2007 10:55

Špatné granulky

Příspěvekod Neliq » Čt Dub 10, 2008 19:54

Zdravím Vás milí činčiláři...

mému drobečkovi nebylo dobře, nepapal a moc nebobkoval...tak jsme dnes vyrazili k veterináři.

Po vyšetření pan doktor usoudil, že to bude určitě špatnými granulemi, kde např. dvě krabičky byly v pořádku, ale třetí byla zkrátka špatná várka, kde výrobci např. došla nějaká složka a nahradil to něčím jiným, což mému drobečkovi neudělalo dobře... :(

Proto jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte o někom z chovatelů, kdo vyrábí svoje granulky a je ochoten je zaslat např. na dobírku, popř. jestli můžete něco doporučit. Určitě chápete, že se teď bojím mu cokoliv koupit :(

Předem díky všem za rady a držte palečky, ať je nás Bertík zase "zdravá tlustá myška" :)

Disable adblock

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Čt Dub 10, 2008 19:58

Já beru přímo od výrobce zaručená kvalita mohu ti poslat na zkoušku.Jinak stojí 20kč kilo naše holky po nich bobkujou jedna báseň.

Neliq
Nový uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: Čt Lis 01, 2007 10:55

Příspěvekod Neliq » Čt Dub 10, 2008 20:01

To je krásná zpráva i krásná cena, byla bych moc moc ráda :oops: :)

albona
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: Ne Črv 10, 2007 22:53
Místo/Bydliště: Brno a okolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod albona » Čt Dub 10, 2008 21:52

ajtik napsal:Já beru přímo od výrobce zaručená kvalita mohu ti poslat na zkoušku.Jinak stojí 20kč kilo naše holky po nich bobkujou jedna báseň.

ajtik, já bych si vzala taky, kdybys byla tak hodná... v Brně sehnat kilo pod 30kč, aby to činče jedly, je skoro zázrak...

a nedávno jsem byla ve zverimexu ve Vankovce, drzela pytlik granulek a šla platit, ale měly jakejsi jinej zelenej odstín než normálně, tak jsem zaostřila a všechno to bylo plesnivý :-&

Disable adblock

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Pá Dub 11, 2008 9:58

albona napsal:
ajtik napsal:Já beru přímo od výrobce zaručená kvalita mohu ti poslat na zkoušku.Jinak stojí 20kč kilo naše holky po nich bobkujou jedna báseň.

ajtik, já bych si vzala taky, kdybys byla tak hodná... v Brně sehnat kilo pod 30kč, aby to činče jedly, je skoro zázrak...

a nedávno jsem byla ve zverimexu ve Vankovce, drzela pytlik granulek a šla platit, ale měly jakejsi jinej zelenej odstín než normálně, tak jsem zaostřila a všechno to bylo plesnivý :-&


No to se mi stalo taky. Už jsem zaplatila a mašírovala jsem si to domů. Plné ruce pytlíků s granulema + nějaké ty hobliny. Samozřejmě mi to popadalo... no a jak to bylo na zemi tak jsem si všimla, že jsou nějaké divné. Vrátila jsem se zpět do tho zverimexu a požadovala výměnu. V obchodě bylo přítmí tak to nešlo vidět... musela jsem vyvést pani prodavačku na denní světlo aby se přesvědčila.

Raději už beru přímo od výrobce. Jeden den objednám a do dvou to mám v obchodě. Stačí vyzvednout a mám na pár měsíců vystaráno. Beru granum. Jsou dobré,myšáci je mají rádi a když toho vezmu 25kg tak mě kilo příjde na 20,-

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Pá Dub 11, 2008 10:41

Ahoj, v Brně bych mohla zkusit domluvit s bratránkem granulky (bere např. p. Žalud)... Kilo vychází na 15 kaček ale museli byste si u mě vyzvednout celý pytel (25 kilo)...
M.

Avatar uživatele
Zolty
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: Čt Ún 22, 2007 18:29
Místo/Bydliště: Praha 5

Příspěvekod Zolty » Ne Dub 13, 2008 11:31

wow, kde můžu sehnat kontakt na takového výrobce?..nádherná cena

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Dub 13, 2008 11:35

já mám granule za 12 korun :-) Žanda je rovnou vozí od výrobce, tak kdyby si Zolty chtěla, do prahy jezdim každý týden, takže pokud by ti nevadilo si pro ně zajet třeba na černej most a nebo na florenc ( jezdim vždycky z černýho mostu na vlak -bud do holešovic a nebo na hlavak), tak ti můžu přivest na ochutnavku kilo ;-) Granulky našim moc chutnaj a myslim, že jsou i dobre, protože maji trvanlivost 3 měsíce.

Avatar uživatele
májík
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: Ne Dub 06, 2008 23:06
Místo/Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod májík » Po Dub 14, 2008 14:49

já kupuju z nějakýho skladu výrobce, schání mi to kluk co má zverák, a měla jsem od paní Ždárský a ty jim moc nechutnaly, jak se ty vaše granule jmenujou???

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Po Dub 14, 2008 14:52

Fink - výrobce z Nezvěstic: http://www.plzen-info.cz/firma/fink/

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Granulky Apetit?

Příspěvekod Bobanecek » Po Dub 14, 2008 17:39

Lidicky a co granulky Apetit? Ja koupil 5Kg za 80kc a papaj je krasne. Do toho jim zamicham trosku Chinchila Complete od Versele-Laga coz jim take leze a jeste jim na preskacku dam Chinchila nature od Prestige. Je nejake krmivo z tohoto spatne pro cincilky?

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Dub 14, 2008 17:52

To od Prestige bych nedávala,je to pěkný-hm,jak to říct slusně- hnus.Taky už se tu řešilo http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=1641

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Granulky Apetit?

Příspěvekod LUCIA » Út Dub 15, 2008 21:19

Bobanecek napsal:Lidicky a co granulky Apetit? Ja koupil 5Kg za 80kc a papaj je krasne. Do toho jim zamicham trosku Chinchila Complete od Versele-Laga coz jim take leze a jeste jim na preskacku dam Chinchila nature od Prestige. Je nejake krmivo z tohoto spatne pro cincilky?


Apetit ch su velmi dobre granulky co sa tyka Prestigu tak tie tu spominala Alice,ze nie su dobre. To je na kazdom z nas co dame nasim cincilkam.

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”