ČINČILKA

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Kacenka

ČINČILKA

Příspěvekod Kacenka » Stř Zář 14, 2005 20:56

Tak mam doma myšáka :lol: :lol: :lol: :lol: Je to FILÍPEK a je skvělej!! Už běhal po pokoji a koupal se.. Je tak roztomilej :wink: !!! Sice se trošku bojí :( , ale to se časem podá, že jo?? V kleci se mu líbí, hezky tam hopká :lol: ž se bude míň bát, vyfotim ho, jo? 8)

Disable adblock

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Stř Zář 14, 2005 21:04

gratuluji ti, vím jak se cítíš, protože já to žažila před 2-týdny!!!! :lol: je dobře, že se okoupal, ale to si ho musela chytat, že????? když běhal, nebo už je zvyklý na ruku????? :?: každopádně hodně štěstí při věškerých starostech(a hlavně těch dobrých, jako mláďátka atd.)!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) khelis dne Stř Zář 14, 2005 21:28, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Stř Zář 14, 2005 21:10

Blahopřeji k přírůstku a přeji spoustu společných lumpáren :lol: Ať Filípek krásně prospívá a ať je to zdravý myšáček :lol:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

činčilka...

Příspěvekod Burýska » Pá Zář 16, 2005 19:30

:lol: Mám radost,že činčilky pomalu ,ale jistě začínají obydlovat českou republiku :lol: :lol: :lol:
Hodně radosti a duševních sil Ti přeji :wink:
Jestli budeš k ní opravdu přistupovat s láskou,tak se už nebude bát,uvidíš sama :wink:
Burýska

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivana_P
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: Po Črc 11, 2005 18:58
Místo/Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Ivana_P » Pá Zář 16, 2005 22:24

Určitě si zvykne. :D Já mám 2 nové činčiláky a taky byli vyplašení a teď řáďej, nestačím se divit. :lol: Na ruce už taky jdou, abych pravdu řekla, tak jsem s tím nepočítala tak rychle. Oni to vycítí, že je máš ráda.... neboj.... 8)

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”