pro martaska,roko20

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

chovcincil
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 96
Registrován: Pá Srp 19, 2011 9:28

pro martaska,roko20

Příspěvekod chovcincil » Út Říj 25, 2011 9:58

Od: roko20
Komu: chovcincil
Zaslal: čt říjen 20, 2011 21:17
Předmět: ...
doufam že maš zitra volno abys si mohl přes noc přečist celou lanygeru nechapavče


Od: marttaska
Komu: chovcincil
Zaslal: ne říjen 23, 2011 19:04
Předmět: ..
Prostě mě přijde že někteří moc dramatizují,že je strašně náročné mít činčilu,my máme momentálně činčil asi 60 a je vše v pohodě,samozřejmě je jasné že čas od času se musí k veterináři nebo jsou nějaké problémy takže tak
a na víc když tu radí začátečníkům,že mají dávat činčily k sobě až když jim je rok a pak se u 9 měsíční činčily nemohou dočkat mladých tak proč radí něco jiného a něco jiného dělají,já osobně mám pocit,že když je činča menší lépe si zvykne ,mnohokrát staré činčily si spolu nezvyknout někdy vůbec a jsou zase takové,že jim je to jedno jakého mají partnera
a staší tam jak musí s činčilama na císařský řez ano může se to stát neříkám,že né to je jako u lidí někdo rodí normálně aněkdo má problémy,ale fakt si myslím,že někdy dramatizují až moc
nám se teď třeba narodilo siamské dvojče nikdo to snad ještě neviděla ani velkochovatele musím to dát na stránky,aby to bylo vidět to jsme museli na veterinu samozřejmě abychom o samičku nepřišli,dali ji injekci a šlo to ven
nevím kolik máš činčil ty?jsou to mé poznatky,třeba blbý ale já to tak vidím,


Od: marttaska
Komu: chovcincil
Zaslal: po říjen 24, 2011 17:34
Předmět: Re: ..
kolik ti je??? že to neznáš???
ještě si mi neodpověděl kolik máš činčil???a kolik let zkušeností???
my spolupracujeme s chovateli kteří jsou uznávaní v celé evropě a mají zkušenosti 25let,né jako ty chytráci monča a podobně,proto přestali přispívat oni ,my i více chovatelů ktaří mají hodně zkušeností zkušenosti,stejně co tu napíšeme je podle nich špatně.


Od: roko20
Komu: chovcincil
Zaslal: út říjen 25, 2011 2:59
Předmět: Re: ...
mi ti svoj chov možeme ukazat na rozdiel od teba coz ti ne lebo hovno maš, že si ešte žadnu neukazal, ja ta pozyvam pozriet sa na naš chov což bych rad vydel tvoje ,pokial maš charakter.Rad by som vedel odkial si len že ti si obyčajny posera a nedokažeš sa zverejnit, všetko len anonymne.Prajem ti hodne uspechov v chovu a rozširovani nemocnych činčil od tych znamich chovatelov.



Odpovím vám oběma veřejně,protže tohle napadání přes SZ mi opravdu přijde nechutné a nikam to nevede.Mohli by jste se oba manželé či co jste starat o svůj chov a neřešit a nepomlouvat ostatní.
Když se kouknu na vaše stránky,činčily jsou příšerné,nevykoupané,moc informací tam o nich nemáte.Navíc jak píšete že jich máte 60 ne všechny asi jsou na stránkách a ne všechny přiznáváte,že?????
Navíc když kouknu od kuď je máte tak asi moc kvalitní opravdu nebudou.
Kdyby jste radši tuto snahu zaměřili na zkvalitnění vlastního chovu,jak máte psalé na stránkách ČČK.

Zameťte si před svým prahem a zkuste přestat rýt do jiných a taky tolerovat jiný názor než váš.

A nepomlouvejte ty,co se snaží v chovu něco dokázat.
Nevidím důvod proč bych měl svůj chov zde prezentovat,proč?nepotřebuju mít stránky k tomu abych choval i když je to lepší.ale ne každý to umí.Navíc když vidím jak se každý pak v tom vrtá,spojuje si 1 a 1 a vylezou 4 radši budu anonymní.právě kvůli tomu že jakmile je někdo známý nebo má větší chov,vede každého závist a pomlouvá co může.

Mylsím,že je jasné jak spolupracujete s chovateli atd.,když jste schopný napsat že se mají činčily dávat k sobě od mala,že si lépe zvykají!!!!
Zde je aspoň vidět naj aké úrovni je vaše komunikace :wink:

Disable adblock

roko20
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: So Led 30, 2010 20:43
Místo/Bydliště: mlada boleslav

Příspěvekod roko20 » Út Říj 25, 2011 12:58

doufam že jsi si přečetl soukroumu spavu ,chtel jsem aby si ukazal svuj chou a odkud jsi ,když je neco soukromi tak je soukromi pak proč se piše že nektere věci se majio řešit přes soukromny spravi ,jinak pokud maš charakter tak chci aby si zveřejnil aj posledni soukromnou spravu kterou jsme ti poslali od marttasky a na pravniky se mužeš připravit ,nebo jinak to tady nejde.
s pozdravem .Kováč

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod marttaska » Út Říj 25, 2011 13:14

edoručené Uložené Uložené

Odpovědět na zprávu Obsah fóra www.Činčila.com
Doručené :: Zpráva
Od: chovcincil
Komu: marttaska
Zaslal: po říjen 24, 2011 22:42
Předmět: Re: .. Citovat zprávu
aha,proto máte 60 a více činčil,dle fotek v šíleém stavu nevykoupané že?váš přítel je roko20,už jsm doma....tak to se máte čím vlubit
no,když porodsvnám hov minlub,martej,romany a dalších a váš,nekouím si od vás nic.co máte za kvlaitu?že jste se umístili na výstavě...a kde máte šlechtěné barevné mutacek dyž se chlubíte zkušenostmi v chovu?
jestli chcete být na této úrovni,ale kasáte se spoluprácí s chovatalelema (kteří by neohrozili činčilu a výdělwek jen prot že je dají spolu brzo nebo nekvslitní a hrozné kusy jako je vidět např. na vašich stánkách) tak by jste měla sakra zlepšovat.
ono není umění koupit za levno violeta ale je umění vybrat i kyž za draho kvalitního violeta Exclamation a o tom vy moc nemáte páru

a pro informaci nemusím mít 60 činčil,stačí mi mých 20 kvalitních Exclamation od vyhlášených chovatelů a na nich pracovat a ne si dát za cíl zkvalitnění vlastního chovu z takových hrozných kusů jako máte. ono ne v monžství je vždy kvalita milá dámo Exclamation

zkuste se dříve zamyslet než budete hanit ostatní,ama máte odma to samé neli horší,tak trochu soudnosti Idea a nebýt jak ostatní a nepomlouvat za cílem vyřadit konkurenci,čekal jsem od vás více,zdála jste se mi rozumná
tak zveřejníme to co on
pro Monču:psala si tu aby se řešily věci přes soukromé zprávy a né tady tak jsme psali soukromě a nakonec je to tu zveřejněné
nikoho jsem nepomlouvala a jen jsem psala že Monča káže vodu a pije víno
a že nám přišla paní chtěla činčilu a byla tak zblblá,že je to strašně náročné že si ji nemůže pořídit kdo ji tady radí takové blbosti
nenechám si pomlouvat chov od někoho kdo naše činčily vůbec neviděl a od kud máme činčily je také naše věc ,kupovali jsme třeba činčily od paní co je nemohla už mít z důvodu alergie a měla čičily myslím od Romany a je to nejmenší zvíře v našem chovu,violety máme od paní z ústí a ta si je měla také od nějaké známe chovatelky,takže nechápu o co ti jde???a že nedávají rodokmeny to je jiná vec nebo si chtěl abychom ti napsali a pak si to mohl zveřejnit???tak to asi budem muset řešit jinak
přítel se už tak naštval,že se šel poradit se svým právníkem
takže se tu bude psát veřejně nebo v sz si to ujasněte pak soukromé zprávy nemají žádnou cenu
chci od chovcincil veřejnou omluvu pokud pro vás nebude jednoduší zablokovat naši IP
a rady sem neíšu protože to nemá cenu stejně je to jedno a pravdu má jen pár vyvolených
a

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Říj 25, 2011 13:28

marttaska napsal:pro Monču:psala si tu aby se řešily věci přes soukromé zprávy a né tady tak jsme psali soukromě a nakonec je to tu zveřejněné
nikoho jsem nepomlouvala a jen jsem psala že Monča káže vodu a pije víno


To že někdo zveřejní vaše soukromé zprávy je neslušné, ale jeho věc a rozhodnutí. Takovéto problémy si řešte opravdu jen přes SZ.
Musím ale podotknout, že některé vaše výroky a výrazy jsou hrubé, o pravopisu a vyjadřování nemluvě.

Stejně jako ty si nenecháš pomlouvat chov, tak já také ne. Nikdy jsi u nás nebyla, nikdy jsme spolu nekomunikovali a nevíš jak chovám. Takže to "káže vodu, pije víno" si opravdu vem k srdci a zamysli se zda máš správně informace a zda neděláš také to samé.

Téma vyvolalo hádku, takže zamykám a po poradě s moderátorkami vše dořešíme.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”