Co vše zakázané už činči ochutnaly?

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Čiko
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: Út Říj 14, 2008 17:44
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Čiko » Pá Říj 31, 2008 9:45

To mýho Čika nejvíc přitahuje baťoh, u oblečení ho nejvíc zajímaj zipy. A taky ho dost lákají nově vymalované zdi. Pár kabelů už taky ochutnal,hlavně od počítače. Na poličce mi okousal fotky,keramickýmu slonoj ukousnul chobot,měj i zálusk na můj mobil,našel ho na postely,vzal ho do pusiny a už s ním pádil pryč.A ty prstýnky a nehty u nás taky frčej...Z jídla ochutnal jen čokoládu,brambůrky a lízátko. Kdyby si rači hleděl granulí,ale to on nee!

Disable adblock

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Pá Říj 31, 2008 10:02

čiky mamce okousala rámeček od obrazku :oops: :oops:

Avatar uživatele
kikes
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: So Črv 14, 2008 16:42
Místo/Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kikes » Pá Říj 31, 2008 11:48

mne taky kousou nechty nausnice a retizky a mufik miluje cupliky na ovladaci od televize a jako zakon schalnosti mu chutnaji ty co nejvic potrebuju :mrgreen:

Avatar uživatele
Matty
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 672
Registrován: Ne Led 20, 2008 12:16
Místo/Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Matty » So Lis 01, 2008 15:42

To ti moji se k jídlu ani k rostlinám nedostanou, ale bohatě si to vynahrazují na nábytku, sešitech, knížkách, oblečení, nehtech a favorit je plyšová myš. A souhlasím, že jí i hmyz. Náš Ňufík si kdysi pochutnával na mrtvé můře.

Disable adblock

Avatar uživatele
Majda
Nový uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: Čt Ún 22, 2007 21:45
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Majda » Ne Lis 02, 2008 18:42

Když pominu nábytek, papír, zdi, kabely a podobně, tak občas zkusí kytky, hrušky, švestky (divný, že kousku jablka se ani netknou :lol: ), jinak už ochutnaly i müsli, piškoty, syrové těstoviny, čerstvé pečivo, čokoládu (i s obalem :roll: ), čajovou směs, pistácie, jedna olizuje pravidelně solničku.... no je toho spousta. Člověk se ani v klidu nenavečeří, pořád loudí a čmuchají okolo :wink:

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Po Lis 03, 2008 17:37

U nás jednoznačně vedou Telky makový - náš Jerry s nima skáče na metr vysoko :P :P :P

Avatar uživatele
bigi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: Čt Zář 27, 2007 20:44
Místo/Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bigi » Po Lis 03, 2008 18:23

My máme doma dvě nové činčilky a ty zatím nechtějí vůbec nic. Ale určitě se to časem změní.

Petra Baková
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Út Črv 05, 2007 14:38
Místo/Bydliště: Převážně Kolín

Příspěvekod Petra Baková » Út Lis 04, 2008 15:40

super bylo když sem se učila na maturitu a myšáci se prostě rozhodli, že se učit nebudu a otázky mi prostě roztahali po pokoji a jednu po druhé rozkousali, když je přestane bavit papír tak jdou po šperkách.nejradeji mají náramek co mam na ruce to se do něj dycky pustěj a škubou za to ale ono nic :-). pak mi zničili už dvoje tlačítka na mobilu, pak nespočítaně kabelů od počítače, televize, repráku, nabíječek.novy stul hned museli okoštovat.a u kalhot maji radi ten horní lem.dyt to musí byt nechutný. mojím činčám bohužel nic neunikne.jednou sme s klukem koukali na televizi a rozdelali si bonbonieru. tak koukame a po chvílce je mi divny že myšák už dlouho neproběhl, tak rozsvítím a myšak sedí v bonbonieře a vesele si chroupe čokoladu, za trest sem ji zavřela zpátky na klece odkud na mě nadávala. :lol: :lol:

Myš
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: Čt Říj 04, 2007 15:26

Příspěvekod Myš » Pá Lis 07, 2008 19:17

čikin,ne sand sežere co kde vidí- brambůrky,křupky,chleba s máslem,vlašský ořechy a máme tu misku kde jsou bonbony a ten pacholek se tam pokaždý když je vypuštěn,snaží dosta a když se mu to podaří,tak ci ukrande bonbon a taky je schonej pít čaj a kafe :roll:

jituulka
Nový uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: Út Lis 11, 2008 18:40
Místo/Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod jituulka » Út Lis 11, 2008 18:50

Moje činčil nezvládá jen manikúru a pedikúru, ale taky depilaci :D . Musím si kvůli ní (aspoň občas :oops: ) nechat narůst chlupy na nohách, protože když je mám úplně hladké je z toho chudák celá nervózní. Jinak jejím největším favoritem je černý čaj s cukrem a citronem. Stavím ho před ní na ty nejvyšší poličky co mám v bytě, a když jí i přesto načapám, jak mi ho upíjí, ještě se s ní musím tahat o hrneček, který vždycky drží tlapkama a nechce ho za žádnou cenu pustit. Dále má ve velké oblibě můj krejčovský metr a křídu :lol:

Avatar uživatele
lucifer
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: So Črv 14, 2008 14:58

Příspěvekod lucifer » Čt Lis 20, 2008 22:05

Moji dva čumáci už ochutnali zeď, nábytek, oblečení, deku, karimatku, kabely od všeho možného, spoustu papíru (ten jim obzvláště chutná) a permanentně atakují moje kaktusy a očividně jim nevadí, že maj bodlinky.... :lol: Jinak ke klasickýmu jídlu se ještě neměli tu čest dostat, když nepočítám ze země posbírané drobečky z křupek...

Avatar uživatele
Hakina
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: Út Črc 08, 2008 9:54
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hakina » Čt Lis 27, 2008 19:15

No tak už máme rozežraný kabely od NTB :D :D :D naštěstí funguje

Avatar uživatele
zeee
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: Pá Črv 13, 2008 16:52
Místo/Bydliště: Dobřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zeee » Po Pro 08, 2008 20:48

Tak my přispějeme také do sbírky. :lol: Naše už ochutnali práhy,zdi,dveře,rohožku,tkaničky,boty a skříň. :roll: :D

Avatar uživatele
lucifer
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: So Črv 14, 2008 14:58

Příspěvekod lucifer » Út Pro 09, 2008 21:45

Hakina napsal:No tak už máme rozežraný kabely od NTB :D :D :D naštěstí funguje

Jo, tak kabel k NTB už mám taky olepenej izolepou, aby ty dráty z toho nečučely... :lol:

elaphne
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: Út Říj 28, 2008 16:38
Místo/Bydliště: Pardubice

Příspěvekod elaphne » Pá Pro 12, 2008 12:18

tak to u nás vedou nehty (mám gelové, tak netuším co jim na nich tak chutná) dále kabely oblečení, nábytek ani tak né, zato Moony je jak u vytržení ze zlata a kamenů (ráda mi okusuje prstýnek jiné klenoty nenosím:) dokonce i lepidlo, chutnal jim i pas, proto jsem si musela po dvou letech nechat vystavit nový:)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Pro 12, 2008 12:25

To by mohla být sranda :) před vypršením platnosti strčit činčilám pas do klece :-D, a pak ho nechat vyměnit na úřad, jak by se tvářili :-D.

elaphne
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: Út Říj 28, 2008 16:38
Místo/Bydliště: Pardubice

Příspěvekod elaphne » Pá Pro 12, 2008 12:48

to jsem nezkoušela, radši jsem zaplatila pokutu:) ale netuším jak by se na to koukali:))

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Pro 12, 2008 12:53

Asi jako moje učitelka na základce, když jsem jí předložila okousanou žákovskou knížku :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
neprodejny vzorek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: Po Srp 13, 2007 8:50
Místo/Bydliště: Lázně Bělohrad nebo Mostek (TU)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod neprodejny vzorek » Pá Pro 12, 2008 17:18

Já taky nevypadám zrovna nejlíp, když mám všechny šmíráky na porady okousaný.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Pá Pro 12, 2008 20:17

Terezka napsal:Asi jako moje učitelka na základce, když jsem jí předložila okousanou žákovskou knížku :lol: :lol: :lol:


Matika , Chemie , to našim chutná nejvíc :D , mě měla učitelka za blbce .

Avatar uživatele
zeee
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: Pá Črv 13, 2008 16:52
Místo/Bydliště: Dobřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zeee » Ne Pro 14, 2008 12:36

U nás frčela fyzika. :lol: :lol:

Avatar uživatele
dusinecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 408
Registrován: Po Zář 01, 2008 8:37
Místo/Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dusinecka » Ne Pro 14, 2008 12:51

no tos nevim jak fyzika nebo ta chemie, ale u nas ted fci vanocni cukrovi...... zapomela sem na lince vecer celej plech, a kdyz sem se k nemu zase vratila tak to bylo tak na infrkt..... :roll: ani jesden kousek nenechali celej :?

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

dobroty

Příspěvekod Jitka Řeháková » Po Pro 15, 2008 11:41

No to kdyby věděl Žoli o co přichází, když ho pouštím jenom po chodbě :lol: :lol: Po zkušenostech s prvním čičniláčkem a zácpouk terá ho v kombinaci s nešikovnou doktorkou stála život, jsem opatrná. Ono se taky z hor v zimě blbě někam jezdí.

Avatar uživatele
Hakina
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: Út Črc 08, 2008 9:54
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hakina » Čt Led 08, 2009 19:52

Jednou sem ukousla malinký kousek mandarinky a nabídla ho myšákům Čikitka ofrňovala ale Spiky neváhal ani vteřinu, ale víckrát jim to nedám jen sem si myslela že přeci jen je to taky ovoce jako jablko a banán ale nebyla sušená ale faky to byl mini kousíček:D

Avatar uživatele
neprodejny vzorek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 434
Registrován: Po Srp 13, 2007 8:50
Místo/Bydliště: Lázně Bělohrad nebo Mostek (TU)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod neprodejny vzorek » Pá Led 09, 2009 14:41

Hakina napsal:Jednou sem ukousla malinký kousek mandarinky a nabídla ho myšákům Čikitka ofrňovala ale Spiky neváhal ani vteřinu, ale víckrát jim to nedám jen sem si myslela že přeci jen je to taky ovoce jako jablko a banán ale nebyla sušená ale faky to byl mini kousíček:D


Občas holkám dám asi třetinu toho měsíčku. A sušený to není. Když měla čikita naraženou hubu, tak mi to i veterinář doporučil, aby měla aspoň nějaký tekutiny. Granule a seno je nešly kousat a voda z napáječky ji taky nešla.

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”