Činčilí chcíplinka

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Chuck

Činčilí chcíplinka

Příspěvekod Chuck » Čt Srp 17, 2006 23:52

Tak nas Cipik ma zatim kazdy den minimalne hodinovou prochazku po pokoji. Behem techto vybehu radi jak najatej a jediny misto kam se jeste nedostal je vrch satni skrine. Poustime ho az nekdy pred pulnoci kdyz je probranej a cilej. Ale vzdycky kdyz ho pak dame z5 do klece tak vleze do domecku necha venku jen hlavu chvilku na nas kouka a za moment totalne odpadne a prospi tvrdym spankem dalsi hodinu. Je proste asi z vybehu unavenej. No chtel jsem se zeptat jestli to u tech mladsich cincilek muze byt. Ze by jeste mladoch nemel takovou vydrz? Nebo myslite ze by to mohlo ukazovat treba na malo energie ve strave? Rozhodli jsme se ze budem pouzivat nez poradne vyroste ovesny vlocky jako pamlsky a malicko do stravy aby dostal raubir trochu pod zebro.

Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Pá Srp 18, 2006 11:45

U nás to dělá starší Miška. Po návratě do klece zaleze hned do domečku a ven trčí jen ocas. Lojzík pokračuje v běhání po poličkách :twisted:. Z tohoto důvodu se u nás přidělují mlsky až půl hoďky po návratu do klece :wink:.
Naposledy upravil(a) STYRO dne Pá Srp 18, 2006 12:10, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Srp 18, 2006 12:02

U nás to dělá Skipík, dáme ho do klece a hned to zalomí :lol:

Chuck

Příspěvekod Chuck » Pá Srp 18, 2006 13:21

No tak to jsem rad ze to neni nic spatneho. Ale vzdycky kdyz se vrati do klece tak se rozplacne takovym zpusobem jak nikdy jindy nespi. Proste totalni rozmaznuta placka. Ale pri tom je povylezlej z domecku jako by chtel abychom na nej videli. Asi jako ze ma dost nebo ze je spokojenej. :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Srp 18, 2006 14:22

mně to dělá Ebíček po kolotočování(kolotoč dávám tak 1x za 14 dní) - lítá tam jak blbej, motá se pořád do kola a pak sebou v kleci plácne nahoře před budkou a je tam ja placka asi 20 min. než se z toho otřepe :lol:

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Činčilí chcíplinka

Příspěvekod lwici » Pá Srp 18, 2006 19:18

Chuck napsal:... Ale vzdycky kdyz ho pak dame z5 do klece tak vleze do domecku necha venku jen hlavu chvilku na nas kouka a za moment totalne odpadne a prospi tvrdym spankem dalsi hodinu.


... jéje to by se mi hodilo. Já "venčím" od 18 do 22, ale Ryšáka to moc neunaví i když lítá většinou tak hodinu před koncem vkuse :evil: ... a nic. Hartusí v kleci další hodinu...

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Út Srp 22, 2006 21:57

To unas po výběhu usne jen Bobina, ostatní hartusí celoui noc :?

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Stř Srp 23, 2006 0:16

artur si po běhání zaleze do klicky, dostane pamlsk že byl tak hodnej a uráčil se vkročit dovnitř pak mu dám najíst, a pak už jdu spát a on taky, spíme oba dva celou noc, já se rozmáznu v posteli a on na plyšácích :D

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Srp 23, 2006 8:13

u nás běhání milujou všichni, jen Amálka, ta je puštěná 5 minut, pak si přede mě stoupne, začne na mě koukat a já vím, že jí mám přistavit přepravku, že chce zpět do klece. Hupne do přepravky, z přepravky na poličku a v minutě spí... Casy taky nemusí běhat dlouho - zato kluky, ty musím vysloveně přemlouvat, že nemám jenom je... :roll: :lol:

maras

Příspěvekod maras » Stř Srp 23, 2006 23:45

to me delaji taky :lol: :roll:

Chuck

Příspěvekod Chuck » Pá Srp 25, 2006 12:25

No ale kdyz spi normalne tak si tak jakoby polozi hlavicku na predni nozicky... ale kdyz odpadne po vybehu tak uplne zkapalni a roztece se po domecku. Neco jako ma "lwici" na avataru. Zatim jsem sebou nemel fotak musim to vyfotit. Nema to chybu. :lol:

lucifek

Příspěvekod lucifek » Ne Říj 29, 2006 16:20

já bych to neřešila, naše Adélka běžně usíná i během výběhu. zaleze si pod postel nebo na piano a zalomí to tam, a pak jí nemůžeme dostat do klece:-)

Avatar uživatele
aaki
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: Čt Lis 16, 2006 10:17
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aaki » Čt Lis 16, 2006 12:32

moja činča behá ako pojašená zhruba hodinu a potom nastúpi pred dvere a čaká, že ju vezmem na ruky a mylady odnesiem do klietky. tam si vyskočí na vrchné sedátko, natiahne sa ako najviac to ide, pritisne sa na mreže a behom sekundy zalomí. niekedy mi pripadá, ako keby sa týmto spôsobom chladila. keď ideme z klietky, packy a uši má studené a keď ideme naspäť, je celá horúca. tak by som sa nečudovala, keby sa činči tak chladili. inak potvorka, zvykla si naznačovať mi, že chce ísť do klietky dosť divným spôsobom. niekedy sa našteluje, že chce cikať a to je pre mňa signál, že ideme naspäť. samozrejme, žiadne cikanie sa v klietke nekoná. to iba na mňa hrá divadlo, keď si ju pri dverách príliš dlho nevšímam. :)

Airgosh

Příspěvekod Airgosh » Stř Lis 22, 2006 20:44

Jeej to vam docela zavidim ta moje spi i pri vybehu :D

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Stř Lis 29, 2006 9:17

:D jejej, vsechny ty odpovedi mi pripominaji Teddase ... Obcas lita jako zbesilej, ale rozplacnutou placku taky zname moc dobre :)

Chuck

Příspěvekod Chuck » Čt Lis 30, 2006 0:32

Ahoj vsichni. Diky za odpovedi. Nejaka ta doba uz uplynula a Cipik ziskal i nejakou tu kondicku. Ted klidne radi 3 hodiny s tim ze si dava maly pauzicky na pomazleni odpocinuti no a jeste neco ale to jsem resil v jinem vlakne v "nemoci a potize". Je to takovej samec malej no. :lol:

Avatar uživatele
MilanAlan
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: Stř Lis 08, 2006 10:25
Místo/Bydliště: Northumberland, England

Příspěvekod MilanAlan » Čt Led 11, 2007 13:16

..........u nás se taky po lítání rozplácne do dvířek domku, hlavičku položí na bok, aby na nás viděla a odpočívá............ale včera mě předvedla jak umí být naštvaná - přišel jsem domů, pozdravil se s ní a dal jí do klece koupání. Jenže ona asi chtěla ven hned, ale já se musel jít taky vykoupat, tak zalezla do domečku a nadávala tam, že jsem jí potom hodinu prosil, aby se šla proběhnout..........

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Led 11, 2007 13:27

MilanAlan napsal:..........u nás se taky po lítání rozplácne do dvířek domku, hlavičku položí na bok, aby na nás viděla a odpočívá............ale včera mě předvedla jak umí být naštvaná - přišel jsem domů, pozdravil se s ní a dal jí do klece koupání. Jenže ona asi chtěla ven hned, ale já se musel jít taky vykoupat, tak zalezla do domečku a nadávala tam, že jsem jí potom hodinu prosil, aby se šla proběhnout..........

tak jsi ji měl vzít sebou :lol: je tu docela běžné "venčení" v koupelně

Avatar uživatele
MilanAlan
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: Stř Lis 08, 2006 10:25
Místo/Bydliště: Northumberland, England

Příspěvekod MilanAlan » Čt Led 11, 2007 13:48

.......venčení v koupelně se u nás taky praktikuje, ale s prázdnou vanou, protože Šmufla má čerta v těle a lítá jak splašená - žena jí dala přezdívku Spiderman :lol:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Čt Led 11, 2007 18:56

:lol: :lol: :lol:
To u nás jsme vyřízený takhle všici a celá rodina pak odpadá a rozplácne se :lol: :lol: :lol:

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Út Led 16, 2007 13:54

u nás venčení v koupelně není možné, protože Teddy zaleze za pračku a tam se mu líbí natolik že ho nemůžem dostat ven, takže má smůličku ...

pokaždý ale když kamkoliv otevřeme dveře, tak je hned první na řadě a je hrozně zvědavej :) Všude by chtěl :twisted:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Stř Led 17, 2007 9:39

joooo pračka to je jejich oblíbená hračka a schovka:-)

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Stř Led 17, 2007 10:54

a nejlépe pokud je zrovna v provozu a pere :lol: Uz nekolikrat jsem ji pri prani rvala ze zasuvky, aby se mu tam nic nestalo nez ho capnem :)

Avatar uživatele
Growin
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: Út Led 30, 2007 13:06
Místo/Bydliště: Praha 9

Příspěvekod Growin » Stř Led 31, 2007 18:27

To moji činčiláci chvílku koukají jestli opravdu můžou ven a pak vyběhnou a běhaj jako divý a pak je nemůžu chytnout (oni se bez tak nenechají) :evil: , tak je nechám vyběhat a oni si sami vlezou do klece... :lol: Jinek "procházky" po celém bytě neprovozuji, protože by mamka zuřila a po bytě je spousta káblů. a ti dva uličníci se fakt uhlídat nedají... :evil: :D :D :D

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Čt Ún 01, 2007 10:30

Growin napsal:To moji činčiláci chvílku koukají jestli opravdu můžou ven a pak vyběhnou a běhaj jako divý a pak je nemůžu chytnout (oni se bez tak nenechají) :evil: , tak je nechám vyběhat a oni si sami vlezou do klece... :lol: Jinek "procházky" po celém bytě neprovozuji, protože by mamka zuřila a po bytě je spousta káblů. a ti dva uličníci se fakt uhlídat nedají... :evil: :D :D :D


aspon ich nemusis nahanat :P

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”