Sapphire -vzácná mutace

Informace o barevných mutacích činčil.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vignette
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: So Led 23, 2010 17:17
Místo/Bydliště: Praha- Barrandov

Příspěvekod Vignette » Ne Bře 28, 2010 13:20

Martej napsal:Spolu se dají chovat všechny mutace krom bíla + bílá a velvet + velvet.


A ještě mě poučte... co přesně je myšleno tím "bílá+ bílá"? Prostě cokoli, co má v kožíšku (případně názvu) bílou barvu? Třeba dvě white mosaicy by nešly? Dva pin whiti? Dva white ebonci? Nebo jejich kombinace?

Disable adblock

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Ne Bře 28, 2010 13:21

Vignette napsal:A ještě mě poučte... co přesně je myšleno tím "bílá+ bílá"? Prostě cokoli, co má v kožíšku (případně názvu) bílou barvu? Třeba dvě white mosaicy by nešly? Dva pin whiti? Dva white ebonci? Nebo jejich kombinace?


presne tak

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Bře 28, 2010 14:11

Vignette napsal:
1victoria1 napsal:Oči má na první pohled tmavé ale když jsem se dívala zblízka na světle, tak byly tmavě modré.


No právě proto jsem se ptala na ty červený oči :wink:


a seš si jistá, že si měla hetero beige ;-) ..... béžový gen způsobuje, že mají činčily červené oči...některé je maj tmavě červené, že vypadají tmavě ;-)

Avatar uživatele
Vignette
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: So Led 23, 2010 17:17
Místo/Bydliště: Praha- Barrandov

Příspěvekod Vignette » Ne Bře 28, 2010 14:21

Hetero beige byla vaše "diagnóza", ne? :wink:

Disable adblock

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Ne Bře 28, 2010 15:32

Tvoje činčilka je určitě Hetero Beige,na 10000%,jak řika Marťa,některy maj očička hodně tmavě červený ;).

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » Po Bře 29, 2010 8:19

No jako já napřed nevěděla pořádně co mám. Tady jste mi řekli, že je to hetero beige a pak se ptáte, jestli jsem si tím hetero beige jistá. :D Očička jsem jí zkoumala několikrát a určitě tam nic červenýho nebylo.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Po Bře 29, 2010 12:05

Tak je má tak tmavě červený až to nepoznáš :). Má růžový uši a béžovej kožich,je to hetero béžka určitě :).

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » Po Bře 29, 2010 13:23

Tak asi máte pravdu. Mohla je mít hodně tmavě červený, že jsem to nepoznala. Je fakt, že tomu ještě tak moc nerozumím.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Bře 30, 2010 14:18

1victoria1 napsal:No jako já napřed nevěděla pořádně co mám. Tady jste mi řekli, že je to hetero beige a pak se ptáte, jestli jsem si tím hetero beige jistá. :D Očička jsem jí zkoumala několikrát a určitě tam nic červenýho nebylo.


myslela jsem, že se bavíš o jiné činčile....tato je opravdu hetero beige a myslím, že modré oči určitě nema ;-)

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » Út Bře 30, 2010 15:08

Martej napsal:
1victoria1 napsal:No jako já napřed nevěděla pořádně co mám. Tady jste mi řekli, že je to hetero beige a pak se ptáte, jestli jsem si tím hetero beige jistá. :D Očička jsem jí zkoumala několikrát a určitě tam nic červenýho nebylo.


myslela jsem, že se bavíš o jiné činčile....tato je opravdu hetero beige a myslím, že modré oči určitě nema ;-)



V pohodě, brala jsem to jako srandu. :D Z fotek se to blbe poznava. Co si pamatuju, tak je měla od pohledu tmavé a když jsem se dívala na světle, tak takové hnědočerné a uprostřed tmavě modré fleky. No ale teďka už je to stejně jedno. Teď mám malého afro violetka a ten má očička jak černé korálky. Tak snad opět špatně nevidím. :D

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Út Bře 30, 2010 17:22

Ona žádná činčila nemá uplně černý oči,protože by nic neviděla :) maj tmavý očička :).

1victoria1
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: Stř Dub 15, 2009 13:18
Místo/Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 1victoria1 » Út Bře 30, 2010 19:55

Jesse napsal:Ona žádná činčila nemá uplně černý oči,protože by nic neviděla :) maj tmavý očička :).


Aha, další novina :D ale očička neočička, daleko víc důležité je, že jsou činčilky zdravé , ať mají očička jakékoliv :)

Disable adblock


Vrátit se na “Barevné mutace”