"štěkání"

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Zář 28, 2005 14:39

No jo už je to tak. Pracuju v německý firmě a němce nezajímá, jestli je svátek nebo ne - tedy u nás - u nich, když je svátek, tak tam není ani vrátnej. Ale nám oni každý rok o státní svátek vyhlásí vnitřní audit, takže je tu rušno. Ale už jsem si zvykla. :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Zář 28, 2005 15:03

Liliana napsal:Tobě se asi němčina líbí co? Já se jí učila asi 3 roky a moc mě nenadchla... je dost složitá!!


ani moc ne, začala jsem se jí učit, protože mám v německu nevlastní tetu, angličtina mi moc nejde. A tím, že si takhle něco přeložím se vlastně nejlíp naučím mluvit.

Brunda

Příspěvekod Brunda » Pá Zář 30, 2005 11:16

Cami, kdybys to prelozila, bylo by to super...Nabizis, ze to poslel i na mejlika, tak mooooc prosim - muj mejl: bronicka.H@seznam.cz. Dekuju.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Zář 30, 2005 12:31

Brunda napsal:Cami, kdybys to prelozila, bylo by to super...Nabizis, ze to poslel i na mejlika, tak mooooc prosim - muj mejl: bronicka.H@seznam.cz. Dekuju.


jasně, jsem asi v půlce. ale až to bude (doufám, že to dodělám přes víkend), tak ti určitě s radostí pošlu - je to docela zajímavý počteníčko. Sice jsou to zvuky činčil tý pani, co má ten web, ale dá se to krásně rozeznat. Ona tam sama píše, že činčily jsoukaždá individuální, takže se ty zvuky mohou maličko lišit, ale já myslím, že jsem v tom ty moje prdelky poznala :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Říj 01, 2005 22:03

Tak je to přeložený. Brundo, poslala jsem ti to mailem, ale je k tomu potřeba mít otevřený ty stránky, protože se mi nepodařilo přenést ty odkazy do Wordu :( adresa těch stránek je: http://www.chinchilla-sounds.de/index.html

tak hodně zábavy....

Brunda

Příspěvekod Brunda » Po Říj 10, 2005 9:31

Uz jsem Camille podekovala osobne - na jeji mejlik, ale i tak verejne - DIKY za to, ze sis s tim dala takovou praci. :P Urcite to mnoha "cincilarum" pomuze pri pochopeni jejich milacku :D

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Říj 10, 2005 13:22

Brunda napsal:Uz jsem Camille podekovala osobne - na jeji mejlik, ale i tak verejne - DIKY za to, ze sis s tim dala takovou praci. :P Urcite to mnoha "cincilarum" pomuze pri pochopeni jejich milacku :D


neděkuj, jak se říká: "musíme si pomáhat"... :lol:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Út Říj 11, 2005 21:25

Ina napsal:Vetsinou jde o stres, nebo leknuti, nebo vyjadruji timto i nesnasenlivost vuci nekomu, strach.

Ano, já bych řekla, že to je vztek nebo nespokojenost :evil: :twisted: ...udělala jsem takovou zkušenost hned první noc s Mikinkem.Abych si ho užila,rozhodla jsem se spát s ním v jedné místnosti.Asi v 5 ráno mně probudil příšerný štěkot, nevěděla jsem,co se děje, první mně napadlo, že Miki umírá v nějakých křečích! :( Když jsem rozsvítila, tak byl klid. Jak jsem znova zhasla a lehla, štěkot nastal znova. :? No, a takhle mně vlastně Miki vyštval spát zpět do své postele! nevím, co mu vadilo, jestli zavrzání postele, když jsem se převracela nebo moje oddechování ve spánku...už ho tím ale neštvu a nezkouším ani po roce u něj nocovat!

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Stř Říj 12, 2005 15:52

Miki ted´neštěká vůbec, jen se krásně rozčiluje takovým tím tichým kníkáním, jakoby si nadával sám pro sebe, aby ho nikdo neslyšel nadávat. 8) Dělá to třeba, když chce pamlsek a já se k tomu hned nemám nebo když chce ven a trvá mi moc dlouho vyklidit předsíň. :lol:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Říj 14, 2005 9:37

Liliana napsal:To Myšule když jí chytím a dám do klece tak začne hopskat po poličkách a po krabici a dibývá se ven. No, potom zjistí, že ven se nedostane, tak začne kníkat. Prostě skáče po kleci a dělá kník kník :lol: :lol: a potom rezignuje a jde se najíst!! :lol: :lol:


Jé, tak to můj rozežranej Mikinek se naopak dobývá zhruba po 2 hodinách venku zase zpět do kotce, protože ví, že ho tam čekají vždycky dobrůtky. :shock:
Večer kolem 9. mně uhání, abych ho pustila proběhnout, skáče po pletivu a dělá randál, aby mně na sebe upozornil, a když zarachotím s plechovou mísou s pískem, tak se může zbláznit nedočkavostí :twisted: . Jak otevřu dvířka, už peláší a do písku skáče z rozběhu skoro po hlavě :wink: !
No, a kolem 11. už zase kníká a je nachystanej u dveří na odchod do kotce. Jen pootevřu dveře, tak se vyhrne do pokoje a zase skoro po hlavě skáče do misky s jídlem. :lol:
Je to vážně sranda pozorovat chování činčily a hlavně to, jak se jí dá rozumnět, i když nemluví. Já někdy úplně "doslova" slyším, co mi chce "říct" :P !!!

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Říj 14, 2005 9:43

Já nechávám klec po celou dobu výběhu otevřenou. Amálka do ní párkrát zaskočí, aby se ujistila, že tam nikdo jiný není a po 3/4 hodině tam skočí naposled a sedí na svém "Ytongu" a čeká. to je znamení pro mě, že už je vylítaná, že můžu zavřít.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”