věčné dodahy které si mají uživatelé řešit v SZ

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

věčné dodahy které si mají uživatelé řešit v SZ

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 26, 2012 12:58

minlub napsal:Nehodlám s tebou diskutovat o oprávněnosti našeho rozhodnutí. Paní tě sice provokovala, ale s osobní inzultací jsi začala ty a ona to oplatila i přes napomenutí moderátora. Tak jsme to viděli se Žandou obě a dle toho naše rozhodnutí.
Moderátoři nebudou banovat někoho jen proto, že se mu nelíbí tvůj styl projevu a provokuje, takových je tu více a i ty sama napíšeš když se ti nelíbí něčí styl vyjadřování.
martej napsal:Proč se to téma zamklo? Nešlo by tu kateřinu prostě ingorovat, když ji nejde napomenout či zabanovat ??

Odpověď co jsi zkopírovala jsem ti psala na tohle (ač jsem nepochopila proč jí mám ignorovat) a podotkla jsem, že vše již řešíme. A ano, nemusíš jí ignorovat, ale odpovědět jde neutrálně.
Mě osobně jsi psala až když jsem téma uzamkla a začala to řešit.
Ostatním jsi psala již dříve a když si téma pročtu, nechápu jak jsme měli paní na začátku trestat.


"vazena madam"
byla bych rada, kdybyste si me vubec nebrala do úst, dekuji.
Na to, kdo tady koho provokuje a kdo s tim opetne zacal mam svuj nazor a nejsem sama.Doufam, ze jsem se smela vyjadrit, ponevadz bych tez byla rada, kdyby si me dotycna nevsimala a nebrala do pusy vubec.Myslim, ze vzajemna ignorace neni tak tezka vec.

Disable adblock

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod tarja666 » Čt Dub 26, 2012 13:05

nějak nechápu tvůj příspěvek jasmin. :shock: Pokud vím, tak se tu řeší spor mezi kateřinou a martej. O tobě nepadlo ani slovo, pokud vím... :roll:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod minlub » Čt Dub 26, 2012 13:05

Omlouvám se, ale teď tě nechápu? :shock:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Ban

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 26, 2012 13:09

Ne?Tak si to procti poradne.
A porad doufam, ze je dovoleno se svobodne vyjadrit svuj nazor.Ja si rozhodne nemylsim a nejsem asi sama, ze by si Martina tohle zaslouzila a ze by nekomu vnucovala svoje nazory.Naopak, dokazala vzdy dobre poradit, jeji rady mely smysl, hlavu a patu a byla to a je zkusena chovatelka, stejne jako Romana a Dominika, byvale moderatorky tez.Ty tady opravdu dost budou chybet.

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod minlub » Čt Dub 26, 2012 13:19

Je mi líto, ale nechápu tvé myšlenkové pochody. Co by si Martina neměla zasloužit? Žádný trest nedostala.
O tobě jsem nikde nepsala ani slovo, takže bych si vyprosila to braní do úst.
O Romaně a Dominice zde nebyla řeč. Ani jsem nečetla, že by někdo tvrdil, že nejsou zkušené chovatelky, ač delší dobu nepřispívají. A pokud vím, odvolány byli z důvodu hlasování všech uživatelů fóra.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod tarja666 » Čt Dub 26, 2012 13:20

aha, už to vidím. Ale zdá se mi, že tvoje reakce je trochu nepřiměřená, jasmin. I když si nepoužila sprosté slova, tak podtón tvého příspěvku je víc než jasný :roll:
Jinak můj osobní názor na celou věc je takový, že kateřina provokovala, ale teprve martej z toho udělala osobní insultaci. Myslím, že moderátorky rozhodly správně a nějak nechápu, proč se pořád jejich rozhodní zpochybňuje. Jednou mají právo rozhodovat dle svého uvážení, tak by to ostatní mohli respektovat.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Ban

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 26, 2012 13:32

Tobe se to muze zdat neprimerene, ale me to vadi treba.A mam pravo napsat, ze si nepreju, aby si me brala do pusy a aby me ignorovala, stejne, jako ja ji.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod tarja666 » Čt Dub 26, 2012 13:36

a kde si tě minlub vzala do pusy? Pokud mi ještě oči dobře slouží, tak vidím, že se o tobě zmiňovala jen kateřina.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Ban

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 26, 2012 13:41

Ja zminovala ji?Patrilo to uplne jine osobe, te ktera tady to tema zavedla, pokud jsi to cetla cele.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Ban

Příspěvekod jasmin » Čt Dub 26, 2012 13:42

Snad mam pravo jeste napsat svuj nazor.Navic to nepatrilo Tobe to brani do ust, jasne jsem tam dala citat k tomu.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban

Příspěvekod minlub » Čt Dub 26, 2012 13:43

Myslím, že toto téma je již zbytečné a týkalo se něčeho jiného.
Sama si přiznáváš právo napsat co si nepřeješ a nelíbí se ti, ale zakladatelce to vyčítáš.
Z tvého popisu usuzuji, že braní do pusy patřilo katerině.kat, ale pokud se podíváš výše, citovala jsi můj příspěvek. Tak se pak nemůžeš divit, že ostatní nepochopili co tím chceš říct.
Téma zamykám a nechám k posouzení ostatním moderátorům.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: věčné dodahy které si mají uživatelé řešit v SZ

Příspěvekod žanda » Čt Dub 26, 2012 15:59

Jasmin, takovéto problémy mezi tebou a jinými uživateli si řeš v SZ! Zaprvé se tě téma BAN netýká a svým příspěvkem ses nedržela tématu (proto je téma rozděleno) a zadruhé tvůj příspěvek byl se silným podtextem vyvolat hádku! Pokud si chceš svůj postoj s Katerina.kat vyříkat, použij k tomu SZ a netahej do toho další uživatele tohoto fóra. Příště se s tebou už nebudeme dohadovat a udělíme ti trest.

Proboha lidi, to se fakt chcete stále jen hádat? Nebo vám jde o ty zvířata kvůli kterým to tu celé je? Zamyslete se nad tím!

Děkuji. Téma zůstane zamčené a přesune se do archivu.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”