lisované seno od Apetitu

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

lisované seno od Apetitu

Příspěvekod chovamcoumim » Pá Zář 06, 2013 10:14

Ahojki máte nějaké zkušenosti s tímto senem,je to novinka,tak jestli je někdo kupujete?Já od Apetitu nakupuji činčám skoro vše a jsem moc spokojená,a to seno mě láká jen nevím jestli není moc drobné to by ti moji lumpi nejedli.Dřív jsem kupovala lisované od Rasco,ale pak bylo moc drobný a dost drti tak jsem ho přestala brát.Teď kupuji buď Vitapol a nebo Tukan je super stéblaté.ale pořád se jenom tahám se senem :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: lisované seno od Apetitu

Příspěvekod martej » Po Zář 23, 2013 9:15

Já jsem si koupila celý pytel v Německu a moc mi to nežraly, dokonce ani kyseliny morčata :-)) Těm sem to dávala, když sem musela třeba na dva dny pryč a věděla jsem, že to budou jíst až když bude opravdu hlad a nepřežerou se :-))) Jinak činči se potom mohli utlouct první den, kdy to byla novinka, ale pak to jen zahazovali :-)) Nakonec jsem půl pytle dala ségře, jako pamlsek pro koně :-))

Kristina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: Čt Zář 12, 2013 19:35

Re: lisované seno od Apetitu

Příspěvekod Kristina » Po Zář 23, 2013 14:00

já se snažím nakupovat seno ,,domácí" činčilkám chutná. Když něco zahodí,dojede to morče a když koupím něco,co nechtějí ani činčilky a ani morče,spase to králík. :lol: Ten spase naprosto všechno. :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”