Cipísek má kamaráda

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
davidhr
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 163
Registrován: Út Led 13, 2009 11:25
Místo/Bydliště: HK

Re: Cipísek má kamaráda

Příspěvekod davidhr » Út Říj 29, 2013 10:18

Tak teď asi budu muset hledat kamaráda pro Míšu(bílého).
Cipísek si při venčení zlomil zadní packu(19.10.), a to docela blbě, měl to na více kousků, ale šel po domluvě na operaci(21.10.), tam mu dali výztuhu do kosti a bylo to docela dobrý. Vše se relativně podařilo. Byl jsem s ním 3x na převazu a nožička vypadala v pohodě, ale pak najednou začal jen ležet v kleci, jídlo jsme pomalu do něj nedostali, nechtěl se ani pohybovat, jen ležel, takové bezvládné tělíčko. Takže opět pohotovost na veterině(26.-27.10.), tam mu zjistili, že má nějak ucpaná střeva, asi jak se moc nepohyboval, tak mu dávali injekce se vším možným, aby mu je rozeběhly. Nechali si ho i na veterině, že mu bude přes den dávat další výživu, atd., ale večer(27.10) jsme si pro něj jeli a doktorka nám řekla, že se to nezlepšilo a jedině asi jen další operace by to možná spravila. Ale že oni tam dělali tyto zákroky asi 2x-3x a vždy to činča nepřežila, proto jsem chtěl konzultovat následný den v Praze, protože tam nemají pohotovost non stop, ale chudák se rána nedožil, boj o život vzdal 28.10. v 00:15 hod. :cry:
Po 7 letech, je to dost smutné, když člověk na něj byl zvyklý, že když jsem přišel domů a on stál u dvířek a dožadoval se pozornosti(no spíše nějaké té dobroty).
Takže je teď doma smutek a netuším jestli hledat pro Míšu nového kamaráda či kamarádku, už se ani některým nedivím co tady psali, že po takové zkušenosti už další činču nechtějí, zažít to znovu, docela nápor na mysl.
Když jsem venčil Míšu, tak pobíhal po místnosti a pak najednou vlítl do klece, pak zase vyběhl a proběhl celou místnost, chudák, asi hledá pořád Cipíska, aby mohli dovádět spolu. Takže s ohledem na něho, asi se možná pořídí kamarád, jen netuším jak starého, Míšovi je přes 6 let, nejprve byl se samičkou, pak se dostal k nám a měl Cipíska, takže byl stále s někým a netuším, jestli by si zvykl sám.

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipísek má kamaráda

Příspěvekod Wulfina » Út Říj 29, 2013 11:21

To je nám líto... :(
Tak hodně štěstí při pořizování nového kamaráda... :wink:

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipísek má kamaráda

Příspěvekod Dantha » Út Říj 29, 2013 13:30

To je moc smutné, přeju abyste našli dost síly a vše zvládli! Určitě najdete vhodného kamaráda!

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipísek má kamaráda

Příspěvekod minlub » Út Říj 29, 2013 13:54

Je mi to moc líto. Určitě jsem také pro nového kamaráda, pomůže vám i druhému samečkovi se přes to přenést.
Pořizovala bych mladšího. Sice ho bude chvíli rozptylovat vyšší aktivitou, ale seznamování bývá lepší a méně náročnější jak u dvou dospělých.

Disable adblock

Avatar uživatele
davidhr
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 163
Registrován: Út Led 13, 2009 11:25
Místo/Bydliště: HK

Re: Cipísek má kamaráda

Příspěvekod davidhr » Stř Říj 30, 2013 8:21

Mladšího, když je Míšovi přes 6 let, tak jak asi starého - mladého pořídit, třeba 1-2 roky, 2-4 let?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipísek má kamaráda

Příspěvekod minlub » Stř Říj 30, 2013 13:58

Pořizovala bych dorost, do 8 měsíců, lépe se přizpůsobují a seznamují.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipísek má kamaráda

Příspěvekod martej » Út Lis 12, 2013 13:19

Já osobně bych mu pořídila staršího. Nemyslím si, že by se lépe sžili . Naopak ho bude dva roky rozčilovat, protože to bude puberťák. Určitě bych doporučila bud stejně starého a nebo aspoň nad tři roky. Nebo sehnat vykastrovanou samičku ;-)

Disable adblock


Vrátit se na “Galerie”