Pozdrav ze Žatce

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Pozdrav ze Žatce

Příspěvekod camilla » Pá Ún 04, 2011 10:30

ahoj všem činčilářům.
Už jsem tu dlouho nebyla a po dlouhý době jsem se sem podívala..
Projela jsem fotogalerii, máte nádherný činčilky.. čím dál hezčí barvičky..
Až mi ukápla slzička, že já už bohužel žádný činči nemám. Moc mi chybí.. Ale bohužel se nedalo nic dělat.. Dneska mám v bytě nenáročný kočky, který mi čas od času pijou krev..
Koukám, že členů fora je čím dál víc, pěkně se rozrůstáte, informace jsou super, kéž by bylo tolik informací i o jiných zvířátkách..
Tak vám všem přeju moc moc chovatelských úspěchů, ať jsou vaše činčily zdravý a ať vám dělají jen radost a žádnou starost..
Pa, Kamila
:x :wink:

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Ún 04, 2011 11:42

Ahoj Kami,
jsem rada, ze ses ozvala a ze se Ti dari dobre.Skoda, ze uz nemas cincilky, ani nevim, proc jsi je nemohla uz mit.
Asi to sem nepatri,tak bude lepsi, kdyz to presunou do jineho tematu.A kdyztak mi pisni sz:-)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Ún 04, 2011 12:39

Ahoj Kamčo!
Taky zdravíme. No my jsme se rozrostli. Ferdík před 2,5 roky už odešel do rozinkového nebíčka, tak jsem si přivezla dva neposedný kluky z Brna, bílého a černého :).

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Ún 04, 2011 13:25

Taky zdravíme a doufáme, že budeš mít jednou více času a budeš si moct pořídit jinou činču :-) Jinak kočeny jsou fakt pěkny a myslim, že musejí dělat pěknej bugr :-D

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Ún 04, 2011 14:06

činčilky jsem dala pryč, protože jsem na ně neměla moc času a z obýváku byly přesunutý do místnosti, kterou jsme nevyužívali, což mi bylo tak líto, že jsem je dala pryč lidem, kteří na ně času měli habaděj. Dva páry šli k Jitce do Peček a jeden pár,poslední, co mi zbyl, do Mostu k lidem, kteří si ode mě činčilku už brali. Z obýváku šla klec právě kvůli kočkám, lépe řečeno kvůli jedný kočce, protože jim lezla po dvířkách a oni z ní byli vystreslý.. Amálka mi pak porodila o dost dřív a obě maličký byli mrtvý.. Pak jsem prodala i klec.
Kočky jsou mrchy.. mám z nich nerva.. měly to být klidný tlustý britky,ale protože mi začaly brzy značkovat po bytě, nechala jsem je vykastrovat a jsou z nich věčný, hlučný, ulítaný koťata, který musí, prostě musí, neustále něco vyvádět :twisted:
@ Terezka: Ferdík byl silnej, tolik si zkusil, tolik vydržel.. Brouček jeden malej.. Vím, jaký to je.. Casynka byla taky miláček.. a před rokem nás opustila naše fenka Jessie.. měla těžkou dysplazii obou kyčlí a už brečela i ze spaní.. tak jsem se jednoho dne sebrala, manželovi jsem to ani neřekla, a vzala jsem jí na veterinu.. Holky, není nic horšího, než když vidíte, jak se zvíře těší ven a to, jak vám pak doktor vrací vodítko a obojek.. :cry: :cry: :cry: Ale v těch nebíčkách je už nic nebolí..

Já se zas někdy ozvu, až bude chvilka.. pa, holky..

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Ún 04, 2011 21:02

Tak to je fakt smutny:-(

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”