týrání zvířat

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Čt Led 20, 2011 11:56


Disable adblock

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Příspěvekod chovamcoumim » Čt Led 20, 2011 12:01

Já nevím,ale neporadím se dívat na tak hnusný videa.My to bohužel nezměníme.Je to národ s.... a no nemám slov.Ani by to tady nemělo být jen je pak liodem smutno co já jsem se už nařvala u týraných zvířat:Naposleedy jsem viděla před pár lety dokument taky čínský jak se zbavujou chlupy z koček:no co asi hodí se živá do vařící vody chvílí se tam nechá a pak se vytáhne bohužel ještě žije a od té doby už nemám sílu se na něco takového dívat a kdo pořád na něco takového upozorňuje se v tom vyžívá nebo co? :cry:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Led 20, 2011 12:29

rozhodne se v tom ti, kteri na tohle upozornuji a zdokumentuji to nevyzivaji, ale chteji, aby se o tom dozvedel zbtyek sveta a co nejvice lidi.A smysl to melo a ma a proto to posilejte dal, at to vidi jeste vic lidi, ponevadz nekteri opravdu netusi.A prineslo to vysledky, dobra zprava.Aspon v Cine se chysta diky temto protestum celeho sveta novy zakon a zakazu pojidani psu a kocek a poruseni bude prisne trestano vezenim a zavrenim prislusne restaurace.No, nestalo to zverejnovani pak zato?

Avatar uživatele
chovamcoumim
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 885
Registrován: Čt Črc 15, 2010 15:34
Místo/Bydliště: Metylovice

Příspěvekod chovamcoumim » Čt Led 20, 2011 12:40

No jasně beru jen podle svý matky která je o tom informovaná,jelikož jsem jí to tolikrát vysvětlovala,ale na ní nic nezabírá jí je to jedno zvířata nemá ráda.Díky bohu,že jsem po otci.Kdyby lidé nebyli tolik na prachy a nechtěli na všem zbohatnout to by byl ráj na zemi.Proč se člověk musí pořad nadřazovat nad zvířata a hrát si na pána tvorstva.Vše jen ničí a pak pár dobráků se to snaží zachraňovat,ale ne vždy se to podaří.Já když vidím týrané zvíře tak mi to rve srdce a nedovedu pochopit jak to někdo může dělat.

Disable adblock

Ivissek1985
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: Út Led 26, 2010 13:07
Místo/Bydliště: Volanice

Příspěvekod Ivissek1985 » Čt Led 20, 2011 12:42

Že by se blýskalo na lepší časy ? Stejně bude ještě dlouho existovat soukromé(pojídání) znám i pár lidí tu co říkali že jedli psa a není to tu naproti Číně ani trochu normální....třeba můj táta se chlubil že měl guláš z Vlačáka a znám chlapa co holce odpráskl psa jen proto že na něj měl chuť.Tak určitě bude fajn když to nebude v takovém měřítku.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Čt Led 20, 2011 16:43

:cry: áchjo,fakt už nemam slov

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Led 20, 2011 17:44

neboj Leni, prave diky odporu a tlaku celeho sveta to vypada, ze uz bude aspon v Cine zakaz.Skoda, ze ne v cele Asii, ale snad to postupne dorazi i do Vietnamu, Koreji a ostat.
Ale tady se to diky nasim benevolentnim zakonum bude dit zrejme dal, tady se toho bat nebudou.
Je dobre, ze tyhle otresne reportaze mely smysl a diky moc tem, kteri meli tu odvahu a zaludek to zdokumentovat

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Led 20, 2011 17:48

Ale spis jsem byla znechucena, kdyz jsem cetla tu diskusi ohledne te virtulani restaurace.Co nasich lidi jim to schvaluje a je jim to uplne jedno a dokonce sami pisi, ze psy normalne jedi a do asie na ne jezdi:-(Nekdo tam dokonce uvadi i recepty, jak psy pripravuje a vrchol vseho byl, kdyz tam napsal nejakej magor, ze s pritelkyni obcas chodej pro psy do utulku a maji ho k obedu.Jestli to je pravda, melo by se to prosetrit a zjistit ty hajzly, ponevadz tady jde o tyrani a trestny cin defakto, ponevadz psi u nas v utulcich neslouzi za ucelem jidla a vyzvedli si ho tedy podvodem.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Led 21, 2011 12:18

:? Už jsem se několikrát chtěla vyjádřit k zde stále častěji uváděným případům o týrání zvířat, tohle všeobecné téma, se k tomu, myslím, docela hodí:

Zvířata mám ráda, žádnému bych nikdy vědomě neublížila. Že jsou lidé různí (a hrůzní), to vím. Na tento web chodí mnoho milovníků zvířat, kteří by také zvířeti neublížili. Problém je, že ti, kteří nejsou v tomto směru "normální", sem nezavítají, a jak jsou tyhle hrůzy páchané na zvířatech si nepřečtou a tím, jaké sankce se za to chystají, se těžko zabývají!

Proto se já osobně vyjadřuji dost nesouhlasně proti zde neustále umisťovaným negativním článkům ohledně týraného zvířete!

Pochybuju, že nějaký Vietnamec navštěvuje weby s touto děsivou tematikou, pochybuju, že když bude kdekoliv nějaký zákaz pojídání koček a psů, že se tohle změní, v Asii jde o tradici (a asi i levný zdroj masa, který je možné "sesbírat" na ulici). Pochybuju, že nějakého nemocného maniaka bude zajímat a změní ho neustále apelace na hrůz, co se dějí a na to, že by to mělo být trestné!

jasmin - nechci, abys svůj boj s větrnými mlýny vzdávala, to, co děláš určitě nějaký smysl má, je to chválihodná činnost, ale spíš bych ti navrhla - založ si vlastní web, věnující se výhradně této tematice (webhosting stojí, myslím, cca 250,- Kč ročně ), tam pak můžeš proti týrání zvířat bojovat a bude to i víc vidět. :wink:

Já osobně bych si tu ráda přečetla něco o chovu činčil a potěšila se fotkama třeba nových mikrošků, ale pokud si načtu tento web a objeví se mi "stopětašedesát" témat s mrtvýma kočkama a psama, je mi z toho smutno (na ta videa ani články z deníků se dívat nebudu, vím, o co jde) a co je hlavní, přestává se mi chtít sem vůbec chodit :!: a je to škoda, ráda si přečtu novinky z činčilího světa. :wink:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 21, 2011 13:11

Ivanko, chapu, ale od toho je tady chat, kde se pise o vsem moznem a davaji odkazy na vse mozne.Nedavam to na temata jina o cincilach.A myslim, ze urcity smysl to melo, nedavala jsem to sem kvuli asiatum, to je jasne, ale aby lide vedeli a videli, co se deje a co take si muzou nevedomky v takovych restauracich dat.Prave diky temto odkazum, ktere shledl cely svet se zvedla vlna protestu a hodne lidi si take uz rozmyslelo k nim chodit jist prave kvuli temto zrudnostem a vyjadruji i tak svuj protest.Ja tohle nevidet a neslyset, necist, take bych nevedela.A prave diky tomuto uz bude zakaz techto hruz, ikdyz samozrejme uplne se to asi nevymyti, ale znatelne poklesne.
Je to stejne, jako s televizi, kdo nechce, cist, nai koukat na to nemusi, kazdeho svobodna volba.Vsak mam tady udelan zvlastni vstup, kde jsou pouze temata ohledne jakehokoliv tyrani zvirat a pokud nechces, nemusis sem jit, ponevadz je zrejme, ze tady tema, ktere Te zajima neni uz z nadpisu.
Bohuzel na sve webovky nemam cas.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 21, 2011 13:40

Pokud to tady ale opravdu nechcete vsichni a vadi to vetsine,ikdyz je to pod svym tematem, ktery nikdo nemusi navstivit, kdyz nechce, opravdu jsem chtela jen poukazat na veci, ktere se deji,diky tomu se muze kazdy i svobodne rozhodnout, zda kupovat kosmetiku a drogerii ktera testuje, nebo ne apod.
tak to sem davat nebudu a pouze s Kackou zvirata, ktera potrebuji najit novy domov.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Led 21, 2011 13:46

nebo to dávej jen pod jedno téma ať se nezakládá pokaždé jiné a není toho tu tolik,kdo nebude chtít číst nebude

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 21, 2011 14:14

Vzdyt to je:-), tady:-)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Led 21, 2011 14:44

a deset před tím :wink:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Wulfina » Pá Led 21, 2011 15:22

Souhlasím s Ivčou...
Je to tu furt dokola! ano, týraj se ženy, děti, zvířata, ztrácej se lidi a nikdo z nás s tím fakt nic neudělá... :roll:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 21, 2011 16:17

Vzdyt uz vsechny temata jsou ohledne tohoto presunuty sem.:-)
Ale udela wulfi, udela.A prave, kdyz svet shledl a dozvedel se a videl na vlastni oci tyhle veci, tak se delala obrovska intervence a petice a jak vidis, prinasi ovoce.To same ohledne tech medvedu na pokusy se zluci tez v Cine, na intervenci lidi se to skoncilo a medvedi, kteri byli zavreni po svuj kratky zivot utrpeni v kleci, kde mohli jen sedet, ani se neotocili a meli v sobe zavedenou kanylu, z ktere cerpali tu zluc.
Delat, ze se nas to netyka a ze s tim stejne nic neudelame a schovavat pred tim hlavu do pisku je bohuzel pokrytectvi, ktere tem zviratum nepomuze.Delat se opravdu da, ale nikomu to nechci nutit.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Pá Led 21, 2011 16:48

By mě zajímalo, která petice kdy zvířatům přinesla úspěch...

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Led 21, 2011 17:29

myslela jsem jedno téma a tam dávat další odkazy když něco najdeš,ne pokaždé zakládat v chatu další

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Led 21, 2011 18:46

S Jasmin jsme už dohodnuté a od teďka bude dávat vše do tohoto tematu :-)

chincha
Nový uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: Po Pro 15, 2008 20:22
Místo/Bydliště: Náchod

Příspěvekod chincha » Pá Led 21, 2011 19:47

Na tato videa se raději vůbec nedívám, je mi z toho zle. Zvířata mám moc ráda, a když se zamyslím nad tím, že mám na talíři kuře a vedle v kleci mazlíka papouška, je to docela divný. Prostě některá zvířata se chovají na jídlo, jiná jako mazlíci atp. Tady se vesele cpeme hovězím, vepřovým atd. v Indii by krávu nejedli, podle islámu je prase nečisté, jinde se jedí opice, hadi ........ A co tím chci říct? že tady vůbec nejde o to co kde ko jí, ale o to jak se se zvířaty zachází a jak se usmrcují. Co kdyby nám zakazovali jíst hovězí? po tom co viděli video z jatek? Je snad kočka či pes něco víc než jakékoliv jiné zvíře?

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Led 21, 2011 23:07

Pro nas a civilizovany zbytek sveta je pes urcite vic, nez potrava.Je to pritel, inteligentni tvor a cloveku pomaha v ruznych smerech.A navic nemame hlad a omezene mnozstvi potravy, abychom tohle museli delat.
Ale hlavne je pravda, ze ti asiate bohuzel nedokazou zvire zabit bez toho sileneho utrpeni pred tim, ponevadz podle nich to zvire musi co nejvice pred smrti trpet, aby vyplavilo co nejvice stresu a pak si myslej, ze to maso je snad lepsi, ci na potenci dokonce, proste pakarna.Kdyz uz jim to je jedno, tak at se masakruji takhle mezi sebou a zvirata tam budou mit klid, maso, jako maso.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » So Led 22, 2011 17:43

Je to pravda,proč by měl být pes nebo kočka víc než jiné zvíře,nebo zvíře něco míň než člověk...Dost mi to připomíná rasismus :wink:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Led 22, 2011 19:11

Je to slozite, ja si to rikam tez, ale pak si stejne to maso vsichni, nebo vetsina jime, ikdyz se nam to vubec nelibi a odsuzujeme zabijeni zvirat pro potravu.
Ja jsem si to vyresila za sebe tak, ze maso jen obcas, jako tomu bylo za nasich predku, ponevadz casto jist maso je dokonce skodlive.A jist budu pouze drubezi, obcas veprove, jine ne.A jeste ryby.A jednou rocne v lete si dam aspon mesic, dva uplnou pauzu od masa na procisteni.
Spis, nez pro uplny zakaz zabijeni zvirat pro maso, myslim tim u nas ty jatecni zvirata k tomu urcena, rozhodne ne psy, kocky a ani kone se mi nelibi budu apelovat a bojovat proti nekdy otresnym zpusobum jejich chovu a za humanni a rychle zabiti vsude.
A smysl ty petice maji a mely, uz jsem to psala.Kdyby nemely, tak by se uz nechystal v Cine zakaz tohoto hnusu a take ty medvedi a jina zvirata by trpela dal.Nekdy to holt trva i roky, ale cenu to rozhodne ma.

Laďka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: Pá Dub 02, 2010 18:08
Místo/Bydliště: Hostinné,VČ kraj

Příspěvekod Laďka » Stř Bře 09, 2011 10:20

Nekoukali jste včera na zprávy?Nějáká baba vyhodila psa z okna.Neslyšela jsem podrobnosti,protože jsem hlídala myšky při výběhu,tak o tom nic nevím,jen jsem to zaslechla

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Bře 09, 2011 11:12

Slsysela jsem to v radiu, hrozny.Nejaka asi 50leta vyhodila z 2patra bolonskeho psika a je podezrela pry z utyrani dalsich asi 10psu, nevim presne.Pulrocni stenata byla nalezena mrtva v igelitovem pytli.Fakt nevim, naco se tady ceka a proc se nezvysej tresty, jako jinde v Evrope a zamori.
Uz je to tady zkratka sileny.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”