Domácí depozitum

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Stř Led 25, 2012 12:37

Vím,že to nebylo myšleno zle :)
Číslo účtu nemám,musím najít banku,která má vedení zdarma apoodobně,to by se mi jevila nejlíp asi Mbank ...
Opravdu nechci udávat číslo účtu soukromé,protože je to napadnutelný a nikdy nevíte na jakýho debila bez pardonu kde narazíte a začne se štourat v historii a bude mi něco vytýkat a tahat po soudech.
Chci mít vše dobře podložené.
Jste moc hodní a báječní ,že chcete pomoci a pokud můžu prosit a žádat poprosím Vás o materiál,ráda zašlu adresu na kterou mi toto můžete posílat ,ale z peněz mám opravdu strach.
Když to jsou peníze od přátel,tak je to jiná... příjde kamarádka dá mi 200,- abych nakoupila pro zvířata do sbírky je to jiné.
Navíc jak jsem již psala,depozitum není zatím evidované ,je to jen soukromý azyl ...

Co se týče inzerce,potřebovala bych pak alespoň tři schopné lidi,kteří by mi z evidencí pomohli...

Navíc i momentálně mám doma zvířátka,která jsou moje,ty jsem si vzala do své péče a udávat je určitě nebudu. Prozatím žádné nové zvířátko nemám...
Do pár dnů budu mít morče,který chtěla dát ta lady hadovi
a pak možná ze Slovenska králíka,poleptaného kyselinou.
Co se týče činčil,s těma musím opatrně a počkat, nemám dostatečné klece. Vlastně na činču nemám žádné. Takže činčilky můžu brát až v případě, že je budu mít kam dát, myslím až budu mít klece.Nebudu je ani náhodou nervovat v nízké kleci...

Disable adblock

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Stř Led 25, 2012 12:42

Co se týče dovolené...Ehm :)
Nikdy jsem na žádné nebyla ,nejezdím nikam.
Jen na výlety po česku a cizina mě netáhne.
V krajním případě jezdíme k přítelovým rodičům a tam jsme jen jeden den,
na tyto případy si vždy obstarávám tyčinky,které jim poslouží jako krmení,když moje bezedná telátka všechno snědí a dávám napaječky rozmístěné po kleci.Nemuselo by to být, je to jeden den,ale je to pro můj klid na duši... :)

Takže mě ještě napadlo, že pokud byste doma měli třeba tyčky co Vám zvířátka nebaštěj, tak moji jsou jako kyselina :D

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jejula » Stř Led 25, 2012 12:53

Chudáček králík co se mu stalo,že je poleptanej?Tak Mbanku mám taky a doporučuji!Platíš vlastně jen za výběry teda u nějakejch bankomatu je to zdarma.Myslím kolem 10kč,ale stejně mě to vyjde levněji měla jsem před tím GE money a platila jsem 130kč,ale moc se mi to nevyplatilo!Tak mým zvířátkům vydrží tyčinky dlouho třeba i měsíc,ale moc to nekupuju!Ale mám ještě jednu tak ti ji můžu poslat!

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Stř Led 25, 2012 12:54

Někdo si asi ´´hrál´´ dělal z něj králíka pokusnýho...:-(

Disable adblock

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jejula » Stř Led 25, 2012 12:59

Chudák!To je neskutečny ty lidi!Bych jim přála to stejny co těm zvířátkum dělaj ať vidí jaky to je!!! :cry:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Led 25, 2012 13:06

To o tom kralikovi vim, psala mi o nem kamaradka ze Slovenska.Byl nalezen a v hroznem, zanedbanem stavu, sotva se vesel do dlane a uz byl dospelej a nekdo ho poleptal kyselinou:-(.
Asi bych se opakovala, kdyz napisu, ze vsem, kteri takoveto hnusy na zviratech pachaji by melo byt udelano to same.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Led 25, 2012 13:11

Jsi proste uzasna, s velkym srdcem a smekam pred Tebou, ale na druhou stranu mam obavy a souhlasim se Silvou a Martej, ze vetsinou ty nechtene a tyrane zvirata take byli spatne opecovavane a tim padem se zvysene muze predpokladat i zdravotni problem a u hlodavcu hlavne ty zubni problemy a to uz neni legrace, nebot nejde jen o jeden zakrok pak.Mela jsi nejake problemy a z ceho to budes pak zvladat?Jinak napad je to uzasnej a urcite budes mit tady podporu vetsiny

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Led 25, 2012 13:13

Mám GE i mBank, rozdíl je zde diametrální, ale pokud je ten účet jen pasívní, tak mBank se vyplatí, když se málo používá. Ovšem s tím jejich zdražováním každou chvíli něčeho mě pěkně štvou.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Stř Led 25, 2012 13:26

Není potřeba předemnou smekat. :)

Jen nechci nečinně čučet do prázdna a do stránek Fb a jiných a nic s tím nedělat...Ráda bych pomáhala i psíkům,ale jak jsem již psala,nejde to...

Inspirovala mě kamarádka co má Toulavé Tlapky, pořádám pro ní sbírku, je stejně stará jako já, ve svém depozitu má 130 psů a 60 koček, je to mladá holka,neskutečně silná a odolná, pere se s nepřízní osudu at svoji nebo zvířat, zvládá toho tisíckrát víc než já...Navíc i ona umí pomoci,když je někde třeba... Fascinuje mne a inspiruje mne.
Nápad s hlodavčím depozitem byl tedy můj,když vidím ty moje prasátka tady doma,tak vím, že na určitou chvíli se mi sem vejdou ,ale musím důkladně promyslet inzerci apoodbně. Facebook nestačí,i když je to giga drbna a já osobně ho přestávám mít v oblibě...
Další inspirací je slečna Koubová co má potkaní azyl...Taky vše zvládá a dá se říct bez podpory...

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jejula » Stř Led 25, 2012 13:36

Tak to má hodně pesanů a kde to všechno má?Má nějakou webovku?Tak já jsem nedávno přemýšlela,že bych se zajela podívat někam do útulku a nakoupila jim nějakou baštu a tak,ale tady u nás nic moc není jen v Hanuškách,ale chci se tam jet podívat!Paní je v důchodu a má tam taky pesany a číči a má i kasičky u veterinářů tak jak jsem byla s myšákama u veta tak jsem jí tam moje zbytky peněz šupla!Ale radši bych to dala osobně!

Angi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: Čt Říj 20, 2011 7:11
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Angi » Stř Led 25, 2012 17:56

Ahoj, taky bych mohla neco poslat, mam doma nekolik nepotrebnych veci hlavne na krecky z doby, kdyz jsem je vykoupila ze zverimexu, co krachoval a chteli je vyhodit (prej neprodejne zbozi). Mela jsem jich tak 30. Ted uz mam jen jednoho. Takze mam par napajecek, ale mrnavych s prisavkou na sklo, par kolotocu, 1 nebo 2 baracky, muj Fredak neuznava nic, co neni z kokosu :D Mela jsem toho vic, ale ruzne jsem to rozdarovala.
Tak pokud mas zajem, posli adresu :wink:

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Stř Led 25, 2012 18:52

Už to mám promyšlené :D
Zítra oslovím třídy, kde učím, že se zakládá "azyl pro hlodavce" s prosbou, kdo má doma něco pozůstalého po mazlíkovi a chce to darovat ... Sama jsem zvědavá, co se sejde. Dám vědět.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Led 25, 2012 19:36

pořád na tom světě jsou i hodní lidé :) jste užasní. také ráda bych pomohla,ale nic nemám :oops: :?

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Stř Led 25, 2012 19:48

Ty bláho ženský,dojímáte mě :) Jste zlatí... Super,úžasné ,dokonalé a moje :)
Díííííííky...

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jejula » Stř Led 25, 2012 22:15

Jo já jsem si vzpoměla,že mám doma taky kolotoč 15 cm měla jsem ho pro osmandy,ale vyrostli z něj!Tak až budu mít hamaky tak ti ho taky pošlu už jsem ušila jednu hamaku.A ještě jsem našla starší hamaku,ale je taková nic moc práce tak nevím chceš ji taky?

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Čt Led 26, 2012 11:21

Přidávám kontakt na mne :
733186541
hergetova.katka@gmail.com

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Led 26, 2012 12:07

Terezko nevim, ale Ty nedostavas upozorneni na sz?Psala jsem Ti uz druhy vzkaz, ktery byl nedorucen a jeden uz snad 2mesice stary ohledne tech osmaku.Ptala jsem se, zda uz maji domov, nebo si je ten pan nechal, jak jsi sem dala odkaz.Mela jsem zajemce, to uz padlo, kdyz jsi nereagovala na sz a ted me napadlo, ze pokud uz nejsou pryc, tak by si je mohla vzit docasne Kata a najit jim domov.Navic je to kousek,

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Čt Led 26, 2012 12:36

Káťo, jezdíš někdy do Prahy??? Mám tu větší akvárko (po rybičkách) a nechci ho vyhazovat, tak bych ti tím mohla aspoň trochu přispět :-)

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » So Led 28, 2012 19:29

Přeji hezký večer

Chci Vás poprosit,nemáte někdo někoho kdo by znal,nebo byl truhlář?

Potřebovala bych akutně zajistit přínos hoblin, podestýlky.
Doteď kupuji peletky v Obi,ale potřebovala bych přeci jen snížit maličko výdaje a míchat peletky například s hoblinama apodobně.

Neví něko prosím o někom?
předem díky za odpověď :)
Katka.

PS: Děkuji všem za SZ a za nabídky pomoci a za sbírky,které soukromě pořádáte,jste moc hodní. Díky.

Avatar uživatele
Kitty1a1
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: Čt Led 20, 2011 20:45
Místo/Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kitty1a1 » So Led 28, 2012 20:20

Teda Katko, moc se mi líbí co se chystáš dělat. Je to super nápad. Moc ti fandím, aby ti to vše klaplo a fungovalo. Když narazím na něco, co by se ti mohlo hodit, dám vědět. Držím palce. :)

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » So Led 28, 2012 20:40

Pokud by to správcům této stránky nevadilo,tak bych sem vkládala inzeráty a podobně...
Poslušně hlásím,že zítra do mojí smečky přibude morčátko,které bude k adopci .
Je to to morčátko,co mi paní chtěla donést pro hada.Postupně sem dodám fotky,i když nevím jak se to dělá,ale příjdu na to :)

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » So Led 28, 2012 20:44

Tyjo už se vidím jak ty zvířátka budu někomu dávat...:)
se zítra na toho prcka těším jako malý dítě :)

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Ne Led 29, 2012 11:18

Kačko, nemáš možnost sehnat dopravce na trase do Brna? Hobliny by být mohly.

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Ne Led 29, 2012 11:21

silvo, pokud by byl větší balík teď během února, tak pojedu do Brna autem, mohla bych je vzít

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Ne Led 29, 2012 11:49


Disable adblock


Vrátit se na “Chat”