Činčilák kaskadér

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Činčilák kaskadér

Příspěvekod genca » Pá Lis 23, 2012 22:34

Uf, tak teď mi volala máma, že se nám mladej samec nějakým způsobem dostal do vedlejší klece (je to skříňoklec rozdělaná dočasně příčkou, než se o Vánocích zařídí nová klec pro další myšáky) kde mám jinej pár... A zrovna staršího samce, kterej je dost nervák a brání se kousáním :? a brání si samici... Naštěstí tam asi nebyl dlouho, prej pokousanej není, jen pocuchanej, možná prokouslý ucho :( ach jo... :( Jako štěstí, že na to máma rychle přišla, mohlo být po něm. On je fakt blbej, tohle se mu už jednou stalo ještě u chovatelky a teď zas...
Tak jsme doma měli stěhovací akci tak, aby v těch dvou sousedících klecích byly vedle sebe tři holky (velký), který se snad neprotáhnou nikudy a neměly by se případně pozabíjet.
Mám ale strach o mladýho, aby nešel do šoku, nebo něco :( prej normálně žere, máma ho prohlídla... Já jedu domů až za týden.
Potřebovala jsem se z toho vypsat... Že mu nic nebude? :(

Disable adblock

Laďka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: Pá Dub 02, 2010 18:08
Místo/Bydliště: Hostinné,VČ kraj

Re: Činčilák kaskadér

Příspěvekod Laďka » So Lis 24, 2012 9:10

Určitě bude v pořádku.Šok se u činčil projevuje vybracemi,slintáním a neschopností postavit se na nohy.Možná bude vyjukanej a chvíli bude plašší,ale pokud baští,tak bych se o jeho život nebála.
Jinak Venettka pozdravuje a je to opravdu činčilka s ďáblem v těle.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Činčilák kaskadér

Příspěvekod jasmin » So Lis 24, 2012 12:34

Neboj, urcite to je vporadku, kdyz basti.U cincily poznas, ze se neco deje hlavne podle toho, ze je apaticka a nema zajem vubec o nic, ani o jidlo a dokonce ani pamlsek a take, kdyz vydava ty stresove, narikave zvuky pronikave.

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Činčilák kaskadér

Příspěvekod genca » So Lis 24, 2012 15:12

Já vím, jenže když tam nejsem a nevidím ho na vlastní oči... no znáte to :wink: a díky... A Venettku taky pozdravuju :)

Disable adblock

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Činčilák kaskadér

Příspěvekod genca » So Lis 24, 2012 19:50

Tak prej je mladej pokousanej na ocase, ale jinak je v pohodě. Akorát jak je prohodili, tak zase zdrhá z klece jedna samice, protože ta je rozená útěkářka. Potvora béžová :) tak nevím, jak to tam vyřešej, snad se jim to povede nějak zabezpečit, už ji dneska chytali dvakrát.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”