Kočičí mlíčko

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Kočičí mlíčko

Příspěvekod katchenqua » Ne Bře 07, 2010 20:29

Ahojik všem činčilářům:)
Chci se zeptat koupila jsem kočičí mlíčko, viděla jsem ho v krámě a tak jsem ho vzala, vím, že činče ho můžou, náš čikoušek je krapet pohublej, myslíte, že bych mu ho mohla dát, nebo to je jenom pro mikrošky?
Diky moc za rady :)

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Bře 07, 2010 20:41

No nevím,uvidíš co ještě napíšou.Vím že se s ním dokrmujou miminka,ale pro dospělí fakt netuším.Jestli je hubenej,můžeš mu na vykrmení přidat občas do granulí trochu vloček.

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Ne Bře 07, 2010 20:51

tak ja keď som dokrmovala malé tak som dala aj rodičom...z toho čo dostávali aj malinké...teda to mačacie sušené mlieko.(od Beaphar)
Ale nejak, že by sa šli potom potrhať dospelé činčilky...ani moc nie. Skôr by som ti doporučovla ako minlub ovsené vločky a ešte väčší prísun sušeného jabĺčka. Mne osobne to vždy pomohlo.

--------------------
přesunutí příspěvků do správného tématu

jenny napsal:Chtela jsem se zeptat jestly by se mohlo davat cincam tekute wiskas mliko pro kocky?

Terezka napsal:To se používá jen na dokrmování miminek po narození. Jinak asi nemá význam jim dávat mléko.

camilla napsal:abych pravdu řekla, raději na dokrmování kupuju mlíčko v prášku, než tohle Whiskas.. nedůvěřuju značkám Whiskas, Pedigree, Chappi... :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”