Mladá činčilka???

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Stř Říj 18, 2006 18:22

:cry: :cry: :cry:

Disable adblock

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Říj 19, 2006 9:50

tak co? máš dobré zprávy? :cry:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 19, 2006 14:10

Obrázek
Obrázek
Ne bohuzel uz jsem ho nenasla :cry: :cry: .Samicka uz vypada klidneji akorat ma kolem bradavek takove faldiky-asi ma hodne mlika :( ale bylo mi receno ze se to stava i v prirode a ona si pomuze sama-tak doufam. Taky doufam ze ji nevycerpa to dalsi tehotenstvi :( , ted porad skace na samecka, nevim co mu tim naznacuje ale je klidnejsi....no moc dobre zpravy bohuzel nemam :cry: chjo a nejhorsi je ze uz bych na to nai moc nechtela myslet ale vsichni se ptaji jak se ma cincilatko a vcera se dokonce prisla podivat kamoska ktera to nevedela....a pry to nemam brat tak vazne, jenze ja to jako zvire moc nebrala brala sem to jako miminko a ted ho nemam ani ja ani Princss :cry: .myslim ze to jmeno bylo priznacne Dream-jako sen co se rozplynul :( priste mu dam jmeno Happy!I kdyz to byl asi osud....nevim no.... :(

Avatar uživatele
Monika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 343
Registrován: Út Črc 25, 2006 10:33
Místo/Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Monika » Čt Říj 19, 2006 14:24

boruvka311 napsal:Obrázek
Obrázek
Ne bohuzel uz jsem ho nenasla :cry: :cry: .Samicka uz vypada klidneji akorat ma kolem bradavek takove faldiky-asi ma hodne mlika :( ale bylo mi receno ze se to stava i v prirode a ona si pomuze sama-tak doufam. Taky doufam ze ji nevycerpa to dalsi tehotenstvi :( , ted porad skace na samecka, nevim co mu tim naznacuje ale je klidnejsi....no moc dobre zpravy bohuzel nemam :cry: chjo a nejhorsi je ze uz bych na to nai moc nechtela myslet ale vsichni se ptaji jak se ma cincilatko a vcera se dokonce prisla podivat kamoska ktera to nevedela....a pry to nemam brat tak vazne, jenze ja to jako zvire moc nebrala brala sem to jako miminko a ted ho nemam ani ja ani Princss :cry: .myslim ze to jmeno bylo priznacne Dream-jako sen co se rozplynul :( priste mu dam jmeno Happy!I kdyz to byl asi osud....nevim no.... :(


Příště se budeš určitě těšit z miminka neustále a budeš o něco chytřejší a už se to nestane. Stalo se stalo, vzít zpátky se to nedá. Tak se těš na další mimi, abys nám pak zase zvesela mohla psát, jak se mají, jak rostou.....

Disable adblock

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 19, 2006 14:34

Jj diky moc!!To je prave to ja se vzdycky desne tesim a pak se to pokazi je to skoro pokazde :cry: :cry: ,ale uz mam vyhlidnutou klec a ta ma mrizky od sebe vzdalene ani ne 8mm,je docela velka akorat musim jetse nasetrit penizky a rozhodne budu davat vetsi pozor,i kdyz nemuzu u klece sedet porad tak se aspon budu snazit co nejvic tam byt!!!Ale rozohdne asi pockam tyden nez to nekomu reknu !!!!!Nebo nevim jestli to udrzim v sobe :) ale zase se zacinam tesit!!!!!dneska jsem byla ve zveraci a meli tam 3 standartky moooc krasne!!!!Jo a uz muzu davat samicce pisek na koupani???diky papa

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Říj 19, 2006 14:43

Podle mně není ideální klec s takovým hustým pletivem. Klidně si nechej tu svojí, a když budou mimča, tak přes původní pletivo připevni takové husté a když povyrostou tak to můžeš zase sundat.

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Čt Říj 19, 2006 17:06

je mi to líto :cry: , chyby se stávaji...pro přiště se poučiš, až budou dalši mimča, to bude radosti :D
samička by se měla koupat tak 2-3 tydny po porodu

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 19, 2006 17:12

boruvka311 napsal:Jj diky moc!!To je prave to ja se vzdycky desne tesim a pak se to pokazi je to skoro pokazde :cry: :cry: ,ale uz mam vyhlidnutou klec a ta ma mrizky od sebe vzdalene ani ne 8mm,je docela velka akorat musim jetse nasetrit penizky a rozhodne budu davat vetsi pozor,i kdyz nemuzu u klece sedet porad tak se aspon budu snazit co nejvic tam byt!!!Ale rozohdne asi pockam tyden nez to nekomu reknu !!!!!Nebo nevim jestli to udrzim v sobe :) ale zase se zacinam tesit!!!!!dneska jsem byla ve zveraci a meli tam 3 standartky moooc krasne!!!!Jo a uz muzu davat samicce pisek na koupani???diky papa


Ahoj, to je mi moc líto, ale cuby dup tu budeš mít náhradu 8) 8) A třeba ti ježíšek donese foťák a tak nám je budeš moct vyfotit.

Jinak podle mě by se už koupat mohla, tam jde jen o to,aby se jí nezalepili cecíky-coož teď už nevadí ne???

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 19, 2006 19:59

Diky :) ono jim to koupani uz totiz dost chybi vali se v hoblinach v domecku :D , no a jezisek asi nedonese letos nic nasi jeste nesplatili pc z minuleho jeziska tak letos budou vanoce jen o tom ze budou vanoce no....ale zas se pak uz budu tesit po vanocich na mimisky :) a zhruba za 5 tydnu si du pro mimi potkanka-dalsiho tak sranda bude :wink: .

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 19, 2006 20:06

boruvka311 napsal:Diky :) ono jim to koupani uz totiz dost chybi vali se v hoblinach v domecku :D , no a jezisek asi nedonese letos nic nasi jeste nesplatili pc z minuleho jeziska tak letos budou vanoce jen o tom ze budou vanoce no....ale zas se pak uz budu tesit po vanocich na mimisky :) a zhruba za 5 tydnu si du pro mimi potkanka-dalsiho tak sranda bude :wink: .


Tak třeba nějaký kamoš ho dostane k vánocům a pujčí ti ho 8) A jedeš si pro papírovýho potkánka a nebo do zverimexu???

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Říj 19, 2006 20:12

JJ pro papíraka :) ,mam doma uz dva jeden je bez pairu ale s vypisem predku a druhy s papirama a vyhral 2.misto v kategorii mladych samcu ted na vystave :) mam i nejake fotecky,akorat to sem nepatri ale tak snad mi nikdo hlavu neutrhne :) :
Obrázek-toto je Dino ten vyhral(mink-takova hnedo seda-to vedle je kamosky samicka)a tady je Fany(ten modry):Obrázek

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 19, 2006 20:21

Ja myslim, že nám to odpustěj:-))
My máme taky dva chlapáky z chovatelský stanice LMG Rattery (http://www.lmgrattery.com/index_cz.html
Ale výstavy snima absolvovat asi nejspíš nebudem:-))

Obrázek

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Říj 19, 2006 20:39

Martina Tejnilová napsal:Obrázek

Tak teď mi konečně došlo jak se množí potkánci :roll:. A to může být libovolná kopírka nebo jenom HP? :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Říj 19, 2006 20:46

STYRO napsal:
Martina Tejnilová napsal:]

Tak teď mi konečně došlo jak se množí potkánci :roll:. A to může být libovolná kopírka nebo jenom HP? :lol:


Kdepak 8) jenom hp. To víš značka je značka :lol: :lol:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Pá Říj 20, 2006 9:23

Hm A ja myslela ze je nemuzu rozmnozit bo mam oba samce a ono je to kopirkou, ale mame taky hp!!!!!tak to du skusit!!!!!!Jeeeee ale Marti ti sou krasni!!! To mas aguti a am.modoru???Oba standartci-mi se zda ze sou hodnejsi ja mam dumbika a to je zivel a ten standartek je zlato!! :D mam je z chs Smeagolie.fakt hezci ale cincilky sou taky hezke ,aby nekdo nerikal ze zapominame :D

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Út Říj 24, 2006 20:58

Boruvka: Jééé, tvůj Dino vypadá jako můj Pan George :wink: Jsou to taky takový mazlíci, nebo rošťáci? :lol:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Říj 25, 2006 12:05

Fany je velkej mazel nejradeji by se porad jen hladil :) a dinik docela taky ale je takovy jeste rozlitany jak muze tak se de probehnout :) ale maj teprve 4 mesice takze ta puboska je prejde :) no a mam mit za mesic dalsiho klucika jenze samicka jeste neporodila a uz mela tak snad bude vse v pohode a nebude muset jit na cisarsky rez :( :( mel by to byt topaz solid samecek :) ....

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Pá Lis 03, 2006 10:23

Omlovam se ze se k tomu vracim: tak samick apotkynka uz porodila jenze vsechny byly mrtve ty miminka :( tak je aspon dobre ze to prezila samicka!! A ja narazil ana dalsi miminka a uz mam tedy jedno doma :D tady je fotecka: Obrázek Obrázek snad se nebude nikdo zlobit ze to davam tady ale je to roztomile :wink: :D

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » So Lis 04, 2006 13:31

ahoj boruvko nechci ti to připomínat,ale prostě ti to musím napsat je mi to strašně líto ci se ti stalo nedovadu si představit co bych dělala kdyby se to stalo mě ,ale jestli máte doma kočky tak si myslím že je to docela jastné co se s ním stalo přeji ti upřímnou soustrast a mnoho krásných chvil s dalšími miminky :wink:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Lis 04, 2006 14:31

Je dekuji :wink: , no princess uz ted je tlusta jako kdyz cekala prvni mimco a to ji jeste zbyva vic jak dva mesice :) tak se hrozne tesim koupila jsem klec s malyma mrizkama a budu davat pozor :wink: nebo jeste skusim dat kolem klece pletivo jak mi radil myslim styro :) :wink: a snad se to povede :), akorat nevim jestli je normalni ze mi ted samecek prospi vetsinu dne i noci.porad jen lezi na boku a chrni spis to vypada ze tehotny je on a ne ona :) ...diky moc papa :wink:

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Út Lis 07, 2006 9:58

Krásnej potkýsek! Gratuluji k novému přírustku!!!

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Út Pro 19, 2006 15:17

Lidičky tak už opět krásně kyneme!!! Zhruba za měsíc a 10 dní by se to mělo narodit!!! Snad vše proběhne v pořádku!!! :) Je to takový menší tank a už se skoro nehýbe :D

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Út Pro 19, 2006 15:25

:D :P držíme palečkýýýýý a všechny tlapkýýýý :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :P

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Led 25, 2007 7:05

Už za týden rodímeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D .......teda doufám :? :? :twisted:

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”