činčila smrdí? a aká je asi veľká?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Črv 08, 2006 11:51

Veronika napsal:Danko, napíše sem vůbec někdy nějakou pozitivní odpověď nebo dotaz?!.
Pokaždé do někoho rejpeš.... Jsme tu všichni milovníci zvířátek, tak že se tu Míša zmíní, že navštěvuje útulky, na tom není nic špatného!!!!!! A vlastně to navazovalo na to, že jí je líto zvířat ve zverimexu....


Taky jsem si toho vsimla. Danko co ja vim, tak si tady o cincilach napsala hodne malo, ale rypnuti si nikdy neodpustis. Nejdriv do me, ted Misa. Ja na tom jejim prispevku teda nevidim nic spatneho. Zminila se o utulku, a co jako? To ze mame radi cincily, neznamena ze psy nemuzeme ani citit!!! A ja jsem prave rada ze se tady lidi zminuji i o ostatnich zviratech...

Takze pokud se ti to nelibi, tak si to prosim necti, nebo to aspon nekomentuj.

Disable adblock

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Čt Črv 08, 2006 13:25

Radka.o napsal:a já jednoho klučinu taky :P :lol: a přítel občas cestuje po celé republice, už nám takto (snad přes Inu) dovezl od Pardubic loni Maju:-)

Je, ahojda, to jsem byla opravdu ja.
Akorat me mrzi, ze mi ta slecna, ktera Maju mela nejdrive ode me a jeste dalsi cincilky dve, krasne Beige samicky od 3mesicu, tak mi zato, ze jsem ji pomohla umistit Maju ani nepodekovala a uz se dokonce ani neozvala na me maily a sms. A to jsem ji na Maju tenkrat priplatila a i na ty samicky mlade dve.Docela jsem se v ni bohuzel zklamala.Vim, ze ji mama delala potize a cincily nemela rada a porad ji presvedcovala, aby je dala pryc.Vubec nevim, jak dopadly ty dve sestry.:-(

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Črv 08, 2006 13:30

A ona Maju nejdriv koupila a pak se ji zbavila? :twisted: :twisted: :twisted: :cry:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Črv 08, 2006 17:03

Ina napsal:
Radka.o napsal:a já jednoho klučinu taky :P :lol: a přítel občas cestuje po celé republice, už nám takto (snad přes Inu) dovezl od Pardubic loni Maju:-)

Je, ahojda, to jsem byla opravdu ja.
Akorat me mrzi, ze mi ta slecna, ktera Maju mela nejdrive ode me a jeste dalsi cincilky dve, krasne Beige samicky od 3mesicu, tak mi zato, ze jsem ji pomohla umistit Maju ani nepodekovala a uz se dokonce ani neozvala na me maily a sms. A to jsem ji na Maju tenkrat priplatila a i na ty samicky mlade dve.Docela jsem se v ni bohuzel zklamala.Vim, ze ji mama delala potize a cincily nemela rada a porad ji presvedcovala, aby je dala pryc.Vubec nevim, jak dopadly ty dve sestry.:-(

Ahojky,
bohužel nevím jestli Michal komunikovat přes mobil tenkrát s tebou nebo původní majitelkou, ale číslo na mobil si vymazal. Ale domnívám se že u nás se mají dobře až jsou trošku rozmazlený... i když Maja je povahou jinačí než Mišák ten je větší mazlík :D

Disable adblock

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Čt Črv 08, 2006 19:32

jo, bohuzel jsem se zklamala a ne vsechny adopce dopadly dobre. Nejdrive ji chtela, dokonce jsem ji na ni prispela, stejne jako na ty dve maladata, ktera si vzala pozdeji k ni, samicky a zhruba po roce zacalo dochazet k problemum, ze Maja napadala a osklive pokousala zniceho nic jednu ze samicek, tak ji chtela dat pryc. To jsem jeste chapala, ale uz se mi nelibilo, ze jsem ji sehnala tady Radku a ona mi vubec od te doby ani nepodekovala, ale vubec se mnou prestala komunikovat. Navic jeji matka pry cincily nema rada, ze ji smrdej a nelibeji se ji a tak ji kolikrat pry rikala, ze je vyhodi. Cele se mi to prestalo nakonec libit.

Danka

Příspěvekod Danka » Čt Črv 08, 2006 19:51

Veronika napsal:Danko, napíše sem vůbec někdy nějakou pozitivní odpověď nebo dotaz?!.
Pokaždé do někoho rejpeš.... Jsme tu všichni milovníci zvířátek, tak že se tu Míša zmíní, že navštěvuje útulky, na tom není nic špatného!!!!!! A vlastně to navazovalo na to, že jí je líto zvířat ve zverimexu....


Dala jsem Míše typ na stránky, které se týkají psíku a dalších zvířat, pokud by ji třeba něco z toho zajímalo nebo chtěla o tom více diskutovat, myslela jsem, že tam najde více příspěvků.Bylo to myšlené v dobrým :wink: také je navštěvuji, :oops:

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Pá Črv 09, 2006 8:58

Jo dobrý... jen mi ta tvoje odpověď přišla rejpavá... a nejen na Míšu, ale i v jiném tématu jsi odpovídala Vlastičce dost ošklivě a rejpavě.... Promiň, takhle to na mě působí....

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Črv 09, 2006 11:08

Ina napsal:jo, bohuzel jsem se zklamala a ne vsechny adopce dopadly dobre. Nejdrive ji chtela, dokonce jsem ji na ni prispela, stejne jako na ty dve maladata, ktera si vzala pozdeji k ni, samicky a zhruba po roce zacalo dochazet k problemum, ze Maja napadala a osklive pokousala zniceho nic jednu ze samicek, tak ji chtela dat pryc. To jsem jeste chapala, ale uz se mi nelibilo, ze jsem ji sehnala tady Radku a ona mi vubec od te doby ani nepodekovala, ale vubec se mnou prestala komunikovat. Navic jeji matka pry cincily nema rada, ze ji smrdej a nelibeji se ji a tak ji kolikrat pry rikala, ze je vyhodi. Cele se mi to prestalo nakonec libit.

Ahojky,
je pravda, že Maja je trošku agresivní, když se lekne (a nej tehdy) používá zoubky. Zbližování Maji a Mišáka trvalo zkoro 2měsíce, Mišák se chtěl kamarádit zkoro hned, ale Maja ho asi 2x kousla do nosánku až mu tekla krev teď už jsou naštěstí kamarádi.
Ale dobrý, občas když chce tak je i mazlivá, hlavně když jim Michal před nosíkama mává pamlsky :lol: :lol: :P

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Pá Črv 09, 2006 11:23

Aspon, ze se ted dostala do opravdu dobrych podminek, ponevadz tam nebyla, jak jsem psala vitana.Akorat me merzi, ze nevim, co udelali s tema dvema beige samickama.

Avatar uživatele
Kitty1a1
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: Čt Led 20, 2011 20:45
Místo/Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kitty1a1 » Ne Led 23, 2011 20:43

Biffi napsal:Jak jsem si kupovala Skipyho, někde jsem četla, že samečci se dají snadněji ochočit a že samičky když se bojí tak na dotyčného i močí :oops: ale nevím co je na tom pravdy :-)


No tak to je teda potvůrka, snad se nám taková ,,radost,, nepoštěstí. :D

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”