Alergie na šťávy z cibule

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Alergie na šťávy z cibule

Příspěvekod Terezka » Po Led 09, 2006 8:50

Ahoj lidičky!
Mám problém, kdykoliv sním syrovou cibuli třeba jen nasekanou v malém množství na minikostičky třeba v bramborovém salátku, dostanu krátce potom silné křeče do žaludku, v mírnějším případě cítím jen intenzívní pálení po dobu asi dvou hodin. Jsem z toho strašně zničená. Včera to bylo nejhorší, co jsem kdy po cibuli zažila, možná to bylo tím, že jsem den předem vypila větší množství alkoholu.
Myslíte, že mám potíže se žaludkem nebo to může být alergie na syrovou cibuli?
O té cibuli to vím, tak se jí vyhýbám jako čert kříži, ale na návštěvě to občas není dost dobře možné. Uznejte, že vyloupávat malé kostičky u stolu je krajně neslušné.

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Po Led 09, 2006 17:23

ono samo osebe cibula vyvolava palenie, zvlast ak si jedla len salat a mas prazdny alebo poloprazdny zaludok.Niektory ludia su citlivejsi.Nemyslim ze je to alergia skor ze tvoja zaludocna sliznica reaguje viac ako je zdrave.nemala by si jest cibulu na prazdny zaludok.Najprv sa najedz nieoho pevneho a az potom cibule.nezabudni to zapit hodne vodou.Kombinacia s alkoholom nie je zrovna najstastnejsia.skus to vzdy zajest niecim co cibulu zneutralizuje. :D


Vrátit se na “Chat”