Rodinné rozbroje

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Rodinné rozbroje

Příspěvekod Host » Stř Bře 28, 2007 13:45

Chci se zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost: Máme párek činčil, jsou spolu skoro rok a nikdy mezi nimi nebyl žádný problém. Teď se jim narodila poprvé mimča. Dala jsem samečka na první dny do jiné klece, aby jsme neměli zase hned mladé. Teď jsem myslela, že už by zase mohli být spolu, ale Rozárka začala být vůči Nikýskovi velmi agresivní. Určitě se bojí o mimča a já teď zase o Nikýska, protože když jsou spolu, tak po něm velmi zostra jde. Není možný ani společný výběh, protože ho hned nahání, až z něj lítaj chlupy. Měla jsem za to, že se činčily starají o mladé v pohodě spolu, ale asi to tak vždy není...?

Disable adblock

Domča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: So Říj 28, 2006 19:35
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Domča » Stř Bře 28, 2007 15:20

No já ti asi moc neporadim. Mám jen jednu činčilku. :( A zkušenosti s dvěma nemám. :cry: :(

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Stř Bře 28, 2007 18:35

no ona ho ted k sobě ani mimčum připustit nechce, citi v něm orožení....sou případy, že samička přijala samečka třeba až měsic po porodu, myslim, že se to mezi nimi časem zlepši

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Stř Bře 28, 2007 20:26

Já dávala cizího samce k samici se dvěma 2měsíčními mláďaty. Samice si chvíli mladé bránila, ale pak to bylo v pohodě. S mladými měl samec neuvěřitelně krásnej vztah, na to že nebyly jeho /otec mladých umřel 2 měsíce před narozením mrňat/ jsem se až divila, jak o ně pečoval.
Řekla bych, že tvá samice si na samce odvykla a teď před ním brání mladé. Zas takové zkušenosti s tím ale nemám, nikdy jsem samce kvůli mladým neoddělovala.

Disable adblock

Avatar uživatele
mis.sniper
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 60
Registrován: Út Kvě 01, 2007 14:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mis.sniper » Út Kvě 01, 2007 15:49

Měla si dát a dej klec samce ke kleci samice a oni se potom domluvěj a nechej opatrně říkám opatrně očichat samci malé ale OPATRNĚ.
A gratuluju

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”