Nase nova klicka

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Chuck

Příspěvekod Chuck » Po Srp 07, 2006 13:29

No ja nevim nase osmaciska taky nikdy nic nesezrali jenze ja jsem mel udelano vsecko tak ze se k mekkym castem nedostali. Navic oni nemaji potrebu protoze je zasobujem dostatecne ovocnym drevem. Kdyz se podivas na fotky tak je tak takova podstiva otep jablonovejch vetvi. Prolizaci vetev se jim taky meni v momente kdy ju maji ofrezovanou v druhe vrstve. Ale osobne proste pro ram a veci ktery nemuzu jen tak vymenit jako treba domecek volim neznicitelne a hygienicke materialy. Proto ram nasi klece neni dreveny. To uz je ale ai jen otazka vkusu. Navic na dreve si nemuzes dovolit udelat nejakou kloudnou povrchovou upravu protoze pri okousnuti by mohla uskodit Tvymu milackovi. A nedovedu si predstavit ze by tam uprostred pokoje stala jako memento zcela neupravena surova drevena konstrukce. Tos tak :)

Disable adblock

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

okus

Příspěvekod tuta » Po Srp 07, 2006 13:38

no jo, v okusu nebyl problém, větví měli vždycky dost a prohryzávali mi i kovové pítko u napaječky

Chuck

Příspěvekod Chuck » Po Srp 07, 2006 22:37

Tak mam tu hlasenu prvni velkou zavadu na nasi klicce. Nas milovanej Čipik skakal po tom hornim visutym zebricku tak vydatne a vehementne ze praskl jeden ze dvou ocelovejch dratu na kterejch byl zebricek navlecenej. Me zatim nedoslo jak se mu to mohlo podarit no nicmene bude to vyzadovat ponekud zvysene dimenzovani nektereho vybaveni rezidence. Ale krom toho mam i dobre zpravy :D konecne se podarilo naucit Čipika koupat i v necem jinem nez v podestylce. Doposud mu vyhovovalo koupani v podestylce z cehoz panicka dostavala koprivku. Prvne jsme spolehali na osmaky ze naseho cincilaka nauci koupat. Ten vsak jejich prikladu zcela nedbal lumpik :wink: a tak to panicka vzala zcela do vlastnich rukou a jiz jsem dostal echo ze maestro Microchip si jiz dal svou prvni koupel v peclive pripravene piskove lazni :lol: To bylo posledni co nas tak trochu trapilo. Obrázek

Renikbu

Příspěvekod Renikbu » Út Srp 08, 2006 9:29

to je hezké :)

Disable adblock

Haňulka

Příspěvekod Haňulka » Ne Srp 13, 2006 10:47

Krásná klícka!

Chuck

Příspěvekod Chuck » Po Srp 14, 2006 18:35

No tak klec je jiz kompletni. Uz i zavirani dvirek je dodelane a v laku. Akorat Vam teda reknu ze to spani s cincilou je docela dobrodruzo. Pritelkyne ma obrovsky plus v podobe tvrdeho spanku. To me ta obluda ve dve rano budi. Skace jak oteklej a snad schvalne skace z co nejvetsi vysky na to plechovy suplatko. To jsou pecky jak z dela. Ale musel jsem se smat kdyz jsem se zaposlouchal do te symfonie a na neco tam prisel. Vzdycky mezi intenzivnim skakanim si udela malou pauzicku ve ktere je slyset cinknuti bobecku o vetve a dno a pak pokracuje ve skakani. Takhle dela stabilne prestavecky ten nas automat na bobky.

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”