Velmi zvláštní vztahy

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
monisska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: Pá Ún 05, 2010 19:59
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Velmi zvláštní vztahy

Příspěvekod monisska » Út Lis 22, 2011 19:59

Chtěla bych se zeptat, jestli je normální, že se páreček činčil chová jak v telenovele :D Totiž moje samička se samečkech vždycky vycházela, dokud jsem ho při narození druhého miminka neoddělila na moc dlouho (nechtěla jsem hned další mímo). A potom byl problém s jejich opětovným soužití. Samička ho odmítla zase přijmout, dokonce jejich seznamování (přepravkou) zkončilo prokousnutým uchem samečka. Nakonec ho jakž takž přijala, ale od té doby to byla italská rodina = hádky,prskání, zastrašování, ona ho proháněla po kleci a přitom se tulili při spaní.
Říkala jsem si, jestli se jim to vůbec někdy urovná. A teď je samička asi v říji, sama mu strká zadek před čumák, pořád ho oblizuje a tulí se k němu a on ji zase odstrkuje - úplně se to otočilo :D A nakonec jsem je večer viděla "šmajchlovat" :D
.. ale zajímá mě, jestli to máte někdo doma taky takový. Jestli až bude po říji, tak jak to bude mezi nima vypadat?

Disable adblock

Avatar uživatele
monisska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: Pá Ún 05, 2010 19:59
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod monisska » Út Lis 22, 2011 20:37

Jo a teď, asi už po páření.. vydává sameček takový divný zvuky.. jako kdyby škytal a u toho se dusil..fakt divný, ale nic mu není.. je to normální? nikdy to nedělal..

luciex
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: Po Dub 25, 2011 17:35
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luciex » Út Lis 22, 2011 21:51

:lol: tak to máš doma pěkný divadýlko :D

monka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: Út Črc 19, 2011 21:35

Příspěvekod monka » Pá Pro 09, 2011 22:17

:lol: tak to škytaní dělá sameček po úspěšném páření :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”