Co je to za barvu??

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Co je to za barvu??

Příspěvekod Host » Čt Kvě 31, 2007 18:54

Ahoj potřebovala bych poradit co je to za barevnou mutaci.Na standart je to moc světlé.
http://fotogalerie.cincila.com/displayimage.php?album=757&pos=0

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Kvě 31, 2007 19:04

No vypadá to na TOV silvra, možná Silver....co mají za rodiče? jaký mají bříško? mají proužky na pacinách?

Host

Příspěvekod Host » Čt Kvě 31, 2007 19:35

Dnes jsem se byla podívat na nedaleký farmě.paní je v důchodu má asi 200 činčil převážně standard a black Velvet.Tyhle mě zaujali jak jsou světloučcí.Ptala jsem se na rodiče.Říkla Otec bílej máma standard.Ona s v tom moc nevyzná.Mosaikám říká mourovatý a vůbec všechno co má jinou barvu než standard je mourovatý.Ty bílé tam má Wilson white a pak Bílé s nádechem do šediva-to by mohl být ten Silver white.Ale fakt nevim.Byla jsem tam chvilku tak mě ani nenapdlo koukat na bříško a nohy.Ale mám víc fotek tak něco přidám.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Kvě 31, 2007 20:04

Paya napsal:Dnes jsem se byla podívat na nedaleký farmě.paní je v důchodu má asi 200 činčil převážně standard a black Velvet.Tyhle mě zaujali jak jsou světloučcí.Ptala jsem se na rodiče.Říkla Otec bílej máma standard.Ona s v tom moc nevyzná.Mosaikám říká mourovatý a vůbec všechno co má jinou barvu než standard je mourovatý.Ty bílé tam má Wilson white a pak Bílé s nádechem do šediva-to by mohl být ten Silver white.Ale fakt nevim.Byla jsem tam chvilku tak mě ani nenapdlo koukat na bříško a nohy.Ale mám víc fotek tak něco přidám.


No tak pokud jsou po bílé a standardkovi, tak je to silver. Jak se ta paní jmenuje a odkud je ?;-)

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Čt Kvě 31, 2007 20:14

Je kousek od Broumova asi 4km.Jezdí si k ní pro činči ze Zbýšova na kůži.Jak se jmenuje nevím.Narazila jsem na jejího muže náhodou a zmínil se,že chovají činčily.Mají to vyloženě jak králíky.Moc se v barvách nevyzná.

Disable adblock


Vrátit se na “Galerie”