Počůrala vás někdy činčila?

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
lululík
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 464
Registrován: So Dub 07, 2007 13:26
Místo/Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lululík » Ne Zář 02, 2007 13:58

U nás se počurávání zůčastnují pouze holky...kluci ti ne-e. [-X

Disable adblock

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Ne Zář 02, 2007 15:14

Sharona napsal:Zeptejte se Janči, jak jí přivítala naše Mája, když jí chtěla pohladit :lol: :lol: Nahodila ji močí. :lol:
Mája to občas dělá, když se s náma nechce bavit. ALe mě už to dlouho neudělala, protože když se nechce bavit tak zavrčí a já ji nechám být.


přesně tak, potvora jedna chlupatá :evil: :evil: :evil: . Ale aspoň jsem jí za trest pořádně oškubala, viď Jani :lol: :lol:

Avatar uživatele
kiwi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 147
Registrován: Čt Srp 23, 2007 11:03

Příspěvekod kiwi » Ne Zář 02, 2007 15:24

Madla čůrala zezačátku, asi 3x počůrala tátu (zajímavý, že nikoho jinýho.. :-) ). Ale to přičítám tomu počátečnímu zvykacímu stresu.
Potom když si ji vezmu k televizi, ona mi spí na ruce, pak se probere a chce zdrhnout- chvíli ji nechám lízt z ruky na ruku (na koberec nesmí), pak se očividně naštve, začne být čím dál neposednější a už 2x mě počůrala :twisted:

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Zář 02, 2007 16:26

Moje potvůrky to nedělaj a tak nevim jaké to je být počůraná.Vlastně vím když se narodil náš synek tak mě nikdo nevaroval že kluci čůraj když se rozbalí :oops: hned jsem dostala plnou dávku.

Disable adblock

florindela
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: Stř Srp 22, 2007 13:29
Místo/Bydliště: SR, Bratislava

Příspěvekod florindela » Ne Zář 02, 2007 18:34

mne sa to uz stalo par krat, ale tak ze samcek bol drzy na samicku , ona sa nahnevala a ocikala ho... myslim ze to robia len v tedy ked im nieco vadi, alebo sa boja...

o.M.M.o
Nový uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: Čt Srp 30, 2007 9:49
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod o.M.M.o » Ne Zář 02, 2007 21:43

lwici napsal:
lwici napsal:Že by mě činčila přímo počůala to se mi ještě nestalo :lol:. Ale samice to opravdu dělají. Hlavně při seznamování. Stoupnou si na zadní a na obranu po ostatních čůrají :).


Hehehe tak už se mi to stalo... a byla jsem v tom nevinně. Šla jsem zkontrolovat březí samičku a nesla jsem ji jablíčko. Jen jsem došla cca půl metru ke kleci... už jsem doslata spršku na přivítání :lol:.

Příjemná sprška co? :D

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Ne Zář 02, 2007 21:49

mna zatial neocikal :lol:

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Po Zář 03, 2007 12:43

silva napsal:Je to výsada samiček nebo se takto chovají i samečci? U nás postoj kobry zaujímají jenom kluci :D


Dělají to i kluci. Když jsem dávala Ryčíka s Benem dohromady tak po sobě taky čůrali :lol:.

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Po Zář 03, 2007 12:45

lwici napsal:
silva napsal:Je to výsada samiček nebo se takto chovají i samečci? U nás postoj kobry zaujímají jenom kluci :D


Dělají to i kluci. Když jsem dávala Ryčíka s Benem dohromady tak po sobě taky čůrali :lol:.


tak to som este nezazila.... :D

Avatar uživatele
Raduska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Po Črc 09, 2007 15:51
Místo/Bydliště: Jižní čechy

Re: Počůrala vás někdy činčila?

Příspěvekod Raduska » Po Črc 08, 2013 15:30

Tak se taky hlásím do klubu počůraných. :mrgreen:
Mám novou činčilku a zvyká si na klec. Otevřela jsem klec, dala jí křížalu - zvykám ji na sebe a potřebovala jsem něco v kleci - abych ji zabavila, protože se po mě pořád sápe a já potřebovala mít volný ruce. A přišlo mi, že se ke mě pořád "tulí". No a pak si říkám, co mě to studí vzadu na ruce. A měla jsem tam dvě mokrý místa. To se mi fakt ještě nestalo... Přitom bych řekla, že strach ze mě vůbec nemá (ale čůrá po druhý činčile v kleci). Že by si mě takhle značkovala? #-o :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”