Police do klece

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Police do klece

Příspěvekod saskie » Stř Črc 25, 2012 18:50

Na tu jsem koukala, pěkně veliká a cenově prima. Ale předpokládám, že i dno je z plastu, že :roll: takže záleží, kdy se činča naučí, že to není překážka :lol: :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
Pajafa
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: Ne Ún 08, 2009 11:29

Re: Police do klece

Příspěvekod Pajafa » Čt Črc 26, 2012 10:59

Já myslím, že hodně lidí má činčily v kleci s plastovým dnem, vím že to není ideální, ale záleží pak na činčile zda to projde nebo ne. Tady to budou mít ještě trochu složitější v tom, že to dno je dvojité jsou tam silné plastové rošty a podtím je teprve ta vnější plastová vana. Pokud by měli zdrhací nálady budu to muset nějak zabezpečit pletivem, ale upřímně doufám, že jako spoutu jiných činčil si toho nebudou všímat. Budou mít v kleci spoustu dřeva, hraček a jiné zábavy a tak to snad bude v pohodě.
Když tak koukám na zahraniční weby a youtube apod. mraky lidí má činči v kleci i s plastovými patry a jen jim dají dřevo na okusování a plastové poličky mají dle foto a video neokousané, hrozně záleží na činčilách. Nikča měla v kleci plastovou vaničku jako záchod a nikdy jí neměla tendenci ochutnávat, plast je fuj tak proč taky, pokud má dřevo, kámen a další věci na okus. Ale pokud bych měla činčily plasto hryzací člověk se musí zařídit jinak aby jim neublížil.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Police do klece

Příspěvekod Kobylatko » Čt Črc 26, 2012 11:42

Tak zkus v řelezarství nebo někde kde dělaji s plechem a mají odstřižky nebo jestli někoho takového máš tak plech o tlouštce 1mm muže byt i vic zaleží na potřebě vrtačku a pár nytků a je po starosti činči si neublíží :wink: máme to tak u osmáku, jen oplechovanou hranu aby se neměli do ceho zakousnou a dál pokračovat :wink:

Avatar uživatele
Krista0671
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: Po Led 16, 2012 9:02
Místo/Bydliště: Kladeruby

Re: Police do klece

Příspěvekod Krista0671 » Čt Črc 26, 2012 13:33

Tak třeba sestra má v kleci u činči patra plastové a Čiki si jich nevšímá. Nebo je tam pár kousanců ale že by je demolovala se říct nedá. A já musím říct, že mám taky hodné činče třeba vanička s pískem není nikde nakouslá :) Vanička pod klecí má pouze "vlnky" ale to je jediná úprava plastu :D

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”