Protahování páteře

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Petruna

Protahování páteře

Příspěvekod Petruna » Po Zář 12, 2005 21:52

Je právě si pročítám vaše zprávy, a jsem hrozně ráda že jsem zjistila že nejsem sama činčilí blázen:-)
Poslední dobou si u našeho Huberta všímám, že když se večer připravuje na běhání po bytečku tak se začíná jakoby hrozně protahovat, ale tak jinak než dřív. Tahá zadní nožičky za sebou, je to skoro jako když nás lidi někdy bolí páteř v kříži a chceme aby nám tam "křuply" obratle na zpět, nebo pak zase sedí a zase ten zadeček tlačí k podlaze. Někdy se mi zdá jakoby učurkával.
Předčasem, jsem nesla i bobek k veterináři na průzkum, jestli neživíme i nějaké cizí spolubydlící jako tasemničky a škrkavečky a vše bylo v pořádku. To tedy ještě takové projevy co má teď nedělal.
Nesetkal jste se někdo s něčím podobným? Přiznám se, že mě to docela znervozňuje. :shock:

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Zář 12, 2005 22:16

Ferdík se protahuje také. Když se probouzí ze spaní, tak se v lahvi protahuje tak, že tlačí "ručičky" dopředu. Když z lahve vylézá, přestě stejným způsobem si protahuje zadní. A stejně se protahuje, když vyskakuje na krmítko, opře se o něj předními tlapkami, a silově se vytáhne nahoru a ty zadní má jako baletka :-D.

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Út Zář 13, 2005 9:26

I Lumpík se před běháním protahuje. Ale trochu nedávno změnil techniku. Počká, až otevřu klec, skočí mi do náruče a jak ho držím pravou rukou pod zadníma nožičkama a levým předloktím pod hrudníčkem, celý se natáhne přes mojí levou ruku, natáhne dopředu pacinky a zívne :lol: :lol: :lol: Pak se chvilku zachumlá mezi mojí ruku a tělo a když se rozkouká, jde běhat :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”