Změny fóra

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Změny fóra

Příspěvekod tarja666 » Stř Kvě 16, 2012 22:44

Myslím si, že je dobře, že se začne nanovo - každý hezky s čistým štítem! =D> Snad si to uživatelé vezmou k srdci a budou si vážit rozhodnutí moderátorek :) Pokud se budeme aspoň trochu snažit, bude tu hned lepší atmosféra a opět to bude víc o činčilkách než o lidech a handrkování mezi nimi...
Moderátorkám tleskám - vyřešily jste to s grácií - lepší než všechny zabanovat =D> Doufám, že se to tu už konečně zklidní [-o<

Disable adblock

Avatar uživatele
Wolf
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: So Kvě 12, 2012 20:51

Re: Změny fóra

Příspěvekod Wolf » Stř Kvě 16, 2012 22:49

K tomu se připojuji [-o<

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Změny fóra

Příspěvekod Reňaaa » Stř Kvě 16, 2012 22:51

Hodně zajimavé :) Jsem zvědavá jak to půjde :)

Avatar uživatele
Jirka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Čt Pro 29, 2011 22:34

Re: Změny fóra

Příspěvekod Jirka » Stř Kvě 16, 2012 22:55

Super pravidla a přeji moderátorům pevné nervy

Disable adblock

Avatar uživatele
Wolf
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: So Kvě 12, 2012 20:51

Re: Změny fóra

Příspěvekod Wolf » Čt Kvě 17, 2012 10:22

Ještě mě napadlo, co promazání fóra?
Přece jen jsou tu už dost stará témata a i tak trošku témata, která jsou zbytečná...
Myslím, že by to usnadnilo orientaci...

:)

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Čt Kvě 17, 2012 12:52

Super, gratuluju ke změnám. Skvělý nápad s pauzou a hlavně mazáním. Tak se nerozjede žádná hádka a nikko nemůže říct, že ho ten další pomlouvá nebo špiní bez důkazů..... přimlouvám se za promazání a zpřehlednšní fóra. Ono tu něco najít v tématech na 20 stran je hrozný :( kolikrát ani nadpis nevystihuje to, co najdu v tématu....... ale nevím, zda to půjde. To je asi práce na rok a pevné nervy #-o

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Čt Kvě 17, 2012 15:37

Nechtěla jsme nic psát ale nedá mi to. Adminovi jsme psala také.
Když jsem na toto fórum přišla, byla jsem nadšená z tolika informací a z rad, které přišly okamžitě když jsem potřebovala. Postupným čtením mě ale stále víc znechucovala atmosféra a hádky v každém tématu. Není to přímo hádka, ale někdo skrytě rýpne (nebo to ani tak není myšelno), druhý se brání a už to jede….Chápu že se ne všichni lidi musí mít rádi. Proč ale je tak těžké ty druhé ignorovat? Omluovám se za to, že ze začátku jsem byla tak agresivní, ale prostě určitý typ komunikace se mi příčí. Každý má právo naspat sůvj názor a nebýt za to popotahován………a to se tu bohužel neděje, což mi chvíli trvalo zjistit. Tohle celé je tu normální? To se vám líbí?
Lidi copak vám na fóru nezáleží? Je tu vidět velká snaha moderátorů něco změnit a fórum nastartovat a místo podpory, pomoci jen přihlížíte jka fórum upadá. Copak chcete aby se úplně zavřelo? Myslíte že jen čtení něco změní? Pomůže? Pokud neřeknete svůj názor aby jste někde nebyli za špatné, nebudete se snažit pomoct tak ty dobré změny ti co nejvíc křičí absolutně utlučou…..a vše se vrátí zpět jak bylo. Přes SZ jste mi schopní všichni napsat svůj názor aniž bych vás znala nebo vás o to jen žádala. Jen reagujete na můj spor a vysvětlujete jak to tu chodí, ať si dám pozor a kdo komu co……
Je mi jedno kdo s kým táhne a kdo komu co udělal. Jde mi o fórum a informace a rady v něm. Jiné takové fórum o činčilách není, není kam odejít. Takže vás prosím zkuste se nějka mezi sebou začít tolerovat a dohodnout se. Každej z nás potřebuje občas radu a pokud se budou všivhni bát zeptat budou trpět činčily. A když se fórum zavře přijde tolik informací vniveč……
Omlouvám se jestli píšu do špatného tématu, klidně bych to napsala do tématu vzkaz pro Vaška, ale je zamčenej. Pokud může někdo jiný, taky chci vyjádřit svůj názor. Moderátory prosím ať to nevzdávají…..nikdy se nezavděčíte všem a vždy se někdo bude snažit fórum rozvracet…….hlavně to přecházejte a tolerujte..…možná jestli někdy budete mít status bývalý sesazený moderátor pochopíte tu zášť. Myslím že ankety na toté straně vypovídají dost….Děkuji za možnost se vyjádřit a možná povzbudit pár uživatelů :oops:

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod romana » Čt Kvě 17, 2012 15:57

Jen bych podotkla, ze domca, ja i martina, jsem o zruseni moderatorstvi pozadaly samy. Takze domnenky, ze se citime ukrivdene, ze nekomu zavidime atd. opravdu nejsou na miste.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Čt Kvě 17, 2012 16:09

Omlouvám se jestli jsem Vás urazila, nevím jak to bylo a Vy tvrdit můžete cokoliv. Taky by mi nebylo milé přiznat že mě někdo nechce. Ale logicky pokud jsou lidi nespokojený, vznikne volba (kde moc nefigurují vaše jména mezi návrhy) pak je anketa (kde figurují vaše jména a nejsou voleny) a volí se moderátoři, pak jsou oznámeni zvolení nejde o odstoupení ale volbu uživatelů a administrátora….to je můj pohled na věc jako zpětného čitatele témat.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod romana » Čt Kvě 17, 2012 16:14

Asi se vam to nebude libit, ale o nazory lidi moc neslo. nemam potrebu sem vypisovat, o cem jsme s adminem mluvili, kazdopadne v dobe vsech tehle voleb a nazoru a kdovi ceho jeste davno vedel, ze v moderatorstvi pokracovat nechci.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Čt Kvě 17, 2012 16:22

Popravdě je mi to jedno. Takhle ot na mě působí a takový mám názor. Chtěla jsme pouze napsat svůj pohled na toto celé a tím jsem zkončila.........

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Čt Kvě 17, 2012 16:40

Možná off-topic ale podle nový pravidel by tu Vaše téma a tyhle naše příspěvky ani neměli být........

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Čt Kvě 17, 2012 17:12

Katerina.kat má pravdu, příspěvky by měli být smazány. Nebudeme je mazat, protože chceme od lidí návrhy na případné změny pravidel a Romana udala podnět. Nicméně podmět neznamená aby se strhla hádka! Proto se vraťte k tématu abychom nemuseli tuto diskuzi zamykat! Nový příspěvek, vyvolávající hádku již bude podléhat novým pravidlům!

Pokud máte návrhy, sem s nima, pokud se chcete jen hádat, tak sem raději nepište..

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Čt Kvě 17, 2012 17:24

A co takhle ankety? Které pak třeba vymažete aby nezabírali prostor. Nemylsím na vše ale na věci u kterých váháte třeba mazatxnemazat, slučovatxnelučovat, banovatxnebanovat....

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Změny fóra

Příspěvekod Reňaaa » Čt Kvě 17, 2012 17:48

Musím navázat na téma od Romany, prosím nemažte témata a neslučujte je, nevadí že je jich víc, tím líp :)

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Změny fóra

Příspěvekod katerina.kat » Čt Kvě 17, 2012 17:59

Jako nováček tu vidím strašně moc témat a když chci najít radu na můj problém strávím tu hodinu a stejně nemám co chci :oops: Je tu plno témat s 1 až 3 odpovědima a kus dole je další s tím samým obsahem. to ubere hrozně času nedivím se že se každý raději zeptá znova než hledat. Já se přikláním prosím zpřehlednit.....

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: Změny fóra

Příspěvekod Reňaaa » Čt Kvě 17, 2012 18:13

No u něčeho to může být nepřehledné, ale třeba když jsem seznamovala pár měsíců zpátky tak třeba jsem narazila na několik témat seznamování a bylo to super, protože jsem nemusela hledat v několika stránkovém tématu, byla to starší témata i novější, různé problémy kde zkušenější chovatelé pomáhali. Ale máš pravdu některé témata asi slučit a udělat je přehlednější :)

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Čt Kvě 17, 2012 18:21

My ale přece nebudeme mazat témata, která jsou užitečná radami. Jen chceme sloučit témata kde se třeba 3 různí lidé 3x zeptali na to jedno a samé. Dá se to do jednoho tématu a tím se forum zpřehlední. Mazat se budou jen hádky, které nikam nevedou a nemaj pro forum ani jeho uživatele užitek. Popřípadě téma kde se někdo zeptal a nikdo mu neodpověděl.. Všechny informace zde zůstanou, nemusíš mít strach.

Jinak i za minulých moderátorů se témata slučovala. :)

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod vera novotna » Čt Kvě 17, 2012 18:37

Vítám změny v pravidlech užívání tohoto fóra, ale ruku na srdce pro ostatní uživatele na fóru : vyjít si vstříc v každém směru právě projednávané situaci bez jakýkoliv výčitek, odrazování a následné urážky v odpovědi...to se pak rovná nulovému výsledku nejen ve vyřešení konkrétní závažné situaci v rámci pomoci v činčilím chovu nových uživatelů nebo všech svobodných názorů na tu nebo tamtu konkrétní situaci související s tímto fórem. Od tohoto tzv. nulového výsledku proto slouží soukromé zprávy, kde si to mohou mezi sebou vyřešit slušnou formou a nemusí se vše hlásat do světa pro hosty fóra, mezi kterými jsou i děti školou povinné a tak jim dávat nevědomky příklad k těm pro ně "nejlepším odpovědím" pro pobavení mezi svými vrstevníky.
Myslím si, že každý vlastní už jakkoli označený prohřešek od začátku vlastní registrace by měl každý uživatel tohoto fóra mít ve své "jen pro sebe" zachovaný ve vlastní historii jako upozornění pro výstrahu podobných dalších pokusů o další "svůj boj pravdivých názorů, přes které nejede vlak"! Toto by se mu ukázalo v jeho dalších napadajících "při zbytečném rozčilování a ujetím vlastních nervů" odpovědí a takto mu znemožnilo "prudkou odpověď od klidné odpovědi na konkrétní téma se zbytečným zdržováním nutné aktuální pomoci nováčkům v jejich začínajícím chovu a tak předejít k vážné momentální situaci, v které kolikrát hrají roli minuty!... ne hodiny nebo dny než se uklidní "temperantní povahy" při rychlé pomoci, protože toto fórum je jen a jen o našich miláčcích, kteří naši péči potřebují a hlavně čekají na naši pomoc díky jejich důvěře k nám!!!

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Čt Kvě 17, 2012 19:37

trochu nevím, jak si mam to pravidlo vzít k srdci. Je velmi subjektivní a díky tomuto pravidlu se může vyhodit každý, protože vždy můžete říct, že to bylo rýpání, i když to dotyčný tak vůbec nemínil. Třeba teď trochu nechápu, proč romany příspěvek tu nemá být, ale kateřiny příspěvek je tu ok ? Já osobně bych to viděla tak, že off topic jsou oba.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Terezka » Čt Kvě 17, 2012 19:57

A proč máš pocit, že chceme každého vyhazovat? Třeba je to obraceně, třeba naopak nechceme. Není nutné se dopředu obávat, nic takového se nestalo.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod minlub » Čt Kvě 17, 2012 20:10

To je stejné jako s bany- osobními inzultacemi. Kolikrát také nebyl shodný názor zda je trest oprávněný, či ne. Je i psáno, že nejde vyhození ani tres, ale uživatel bude např. na den zbaven možnosti psát. Druhý den už téma nemusí být aktuální a žádná hádka se nerozvine. Ať už ze strany pisatele nebo ze strany uživatele, který by to mohl vzít úkorně.
Kvůli nové změně pravidel necháváme možnost uživatelům se vyjádřit k pravidlům- co by rádi změnili, navrhli nebo chtěli vysvětlit. Proto zde mohou být i příspěvky, které se druhým můžou zdát off topic.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Čt Kvě 17, 2012 20:14

ano a proto se ptám, jaký je rozdíl, mezi příspěvkama od romany a od kateřiny. Dle mého jsou off topic oba, protože nesouvisí s tímto tématem? Osobní inzultace byly jasné, pokud ten člověk cíleně po někom šel, tak byl na měsíc zabanován. Teď mi to přijde, že může být potrestán za cokoli, protože se nebude libit ton, jakym člověk píše.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Čt Kvě 17, 2012 20:20

A proto o trestu budeme rozhodovat všechny 3 a ne jen jedna. Víc hlav víc pohledů ;)

Off topic je kousek diskuze mezi Katerinou.kat a Romanou. Nikdo neřekl, že pouze Romany příspěvky. :wink:

Katerina.kat má pravdu, příspěvky by měli být smazány. Nebudeme je mazat, protože chceme od lidí návrhy na případné změny pravidel a Romana udala podnět
.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Terezka » Čt Kvě 17, 2012 20:23

A vůbec, nechte tresty trestama. Támhle ve vedlejším tématu od Michala všichni zdůrazňují toleranci a respektování. Chovejme se tak a nepišme, jak by to mělo být, ale chovejme se tak. Kdo nehodlá dělat konflikty přece o trestu dopředu neuvažuje.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”