jedí ale nepřibíraj

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod genca » Po Led 30, 2012 15:06

Hlavně je zkuste vážit pravidelně, jestli opravdu nepřibírají, jestli jste je předtím nevážili, tak ono se to zdá, že nerostou, jak je máš pořád na očích :)

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Led 30, 2012 22:21

Tak to je docela dobra zprava a ten biolapis by jim mel snad pomoci.Take existuji granulky na tyhle problemy, myslim, ze je ma Saskie v obchudku od Vitacraftu,muzes si je objednat.
Cetla jsem ted cele vlakno a jak se tam ptala Mefoxinka na preventivni odcerveni a ze ji ho schvalil vet, tak to bych nedelala ani omylem!Cincila neni pes, ani kocka, ti se preventivne odcervovat musi, nebot tam je riziko nakazy tasemnici a skrkavkami neceslnekrat vyssi, jelikoz se pohybuji po venku a kdeco muzou zbodnout venku, ocuchavaji vykaly, nekdy i poziraji a olizuji.Cincila je doma, vyjimecne se muze nakazit tez, ale ze to prinesete zvenku na botach, nebo od kontaktu se psem, kockou, ktera je nakazena, ci ze sena.Preventivne odcervit cincilu by znamenala velka zatez pro zazivani a nemuselo by to vubec dobre dopadnout.Navic Drontal je hlavne pro psy a kocky.U cincil a hlodavcu se doporucuje prave pouze preventivni koprologie aspon jednou rocne, pri pozorovani problemu, prujem, ubytek vahy, ikdyz basti okamzite.

Avatar uživatele
Jerryno
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: Pá Srp 05, 2011 13:54
Místo/Bydliště: Okr.Nove Mesto nad Váhom

Re: jedí ale nepřibíraj

Příspěvekod Jerryno » Po Srp 06, 2012 12:16

Ja to tak tiež mám.Moja myška tiež stále je ale stále mi ostáva na váhe 450g.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”