Výstava činčilek

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 15, 2012 9:45

Promiňte ale moc nechápu důvod pokud je vše v pořádku. Když mají pořadatelé vše podle předpisů a Vy veterinární osvědčení a rozbor trusu tak to je nenapadnutelné. Nedivte se lidem že se ptají když se jim něco nezdá. Vše má své pravidla a ty se mají dodržovat. Pokud to tak není je nejen průser, ale může to mít i právní postihy a to se sveze na všechny chovatele. Např. když přijde kontrola z veteriny a nebude vše v pořádku začnou chodit všude. Nebo bude posuzovaní proti předpisům a zaujaté lidi pomluví všechny výstavy globálně a už každá bude špatná a je jedno kdo jí pořádá.
Já se vůbec nedivím že se lidi ptají když je jim něco divné (někdo má prostě moc rázný způsob) za prvé se bojí pomluv a spojování (zřejmě asi něco ví, protože na každém šprochu pravdy trochu) a za další to vezme nezaujatě- by jste někam jela když víte jen že je to výstava a adresu? Proč takové tajnosti pokud je vše v pořádku? Když mám vše v přádku spíš se chlubím a zvu lidi ale pokud se bojím kontroly že něco nesedí, tak budu mlžit…….a když pak slyším že pořadatelé se snažili ovlivnit porotce na brněnské výstavě aby vyhráli a pořadateli vyhrožovali je mi to sakra divné!!!!!! To už jsem jednou zažila kdy si pořadatel z výstavy odnesl do svého chovu většinu cen a ostatní ostrouhali, to je ale pak divadlo ne výstava. A to není fér…

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod martej » Út Kvě 15, 2012 10:46

já se ani nedivím, že jsou opatrní, když tu od prvního příspěvku po nich každý jde a vyhrožuje jim zaváláním na MZ, když nezveřejní jednací číslo :roll: Já myslím Katko, že když se s nimi dohodnete, tak to půjde - nechat udělat veterinární vyšetření, které potvrdí, že v srsti nic nemá. Já i chápu, že jsou opatrní.
Bohužel jsme v době, kdy jiné výstavy bez informací o jednacím čísle, veterinární kontrole a posuzovateli, kde víme jen kde výstava bude a v kolik, jde udělat a nikomu to nevadí, ale jakmile se pokusí udělat někdo jiný tak je oheň na střeše a je lepší dotyčného zastrašovat a házet na něj špínu :roll: Ale je to teď asi nová moda #-o

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 15, 2012 11:22

Já nechápu proč neustále do někoho musíte rýt? To máte jako náplň dne? Není příspěvek aby jste někde nekritizovala ostatní (lépe řečeno jen ty co nemáte ráda) a neryla do nich. Pokud to chtějí vědět, chtějí se zeptat nebo chtějí na něco ostatní upozornit nechte je být a dejte jim svátek. Myslím že většina není zvědavá na to vaše věčné pošťuchování nebo moralizování v každém příspěvku #-o #-o #-o
Ono třeba na tom něco je, pokud není číslo jednací není to oficiální a můžou být sakra problémy když přijde kontrola [-X a sveze se to na všechny [-X V tom vašem věčném pošťuchování zapomínáte na to co je dobré pro činčily a vidíte jen soupeře který nesmí mít ani trochu pravdu. Nechte ostatní si udělat svůj názor milá paní..zajímalo by mě kdyby tu výstavu pořádalo např. ČČk jestli by jste je taky tak bránila :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod martej » Út Kvě 15, 2012 11:30

To není pošťuchování, ale holý fakt !!!! Opravdu se mi nelíbí, jak tu každý každého potápí, jen aby ten druhý byl king :-// Jediný kdo tu furt moralizuje jste vy a zkuste taky psát něco jiného, než to co vám napíšu já ;-) Bohužel tu Vám a ostatním rýpalům přijde normální vařit z vody a vymýšlet si teorie velkého třesku a potápět tuto výstavu. Nechápu, proč Vám nevadí, že například ZO ( nemám nic proti zo, ale v současné době někdo jiný výstavy neděla) tyto informace neuvádí, ale když je neuvede někdo jiný, tak jdete proti němu? Z mého pohledu mi to přijde jak uměle vykonstruovaný hon na čarodejnice a ne objektivní ptaní se na důležité věci o výstavě. A díky Vám, kteří se tu snaží potopit snažení někoho druhého, to odskáče třeba Katka, která v tom je naprosto nevinně. Bravo =D>

ččk výstavu dělala a taky se mi nelíbilo, jak paní černá chtěla na ně posílat kontrolovi. I kdyby neměli jednací číslo, činčile to neublíží. Jde především o zábavu, ale to tu asi nikdo nechápe :-/

Nikdo neříká, že se Vám tato výstava má líbit, ale tak na ní proboha nejezděte !!!! To že Vám se nelíbí, že nemáte jednací číslo, neznaená, že ostatním to vadí a že ta výstava bude špatná :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 15, 2012 11:47

Navíc nikdo nevyhorožoval MZ co jsem četla. Jen se ptala na jednací číslo a když ho nechtěl nikdo říct (což asi připadalo paní divné) tak si ho chtěla zjistit sama když tam má kontakty. Tak nevím o co vám jde s tím překrucováním.... :? :roll:
To není pošťuchování, ale holý fakt !!!! Opravdu se mi nelíbí, jak tu každý každého potápí, jen aby ten druhý byl king :-//

Tak začněte u sebe a přestaňte to dělat taky......nejhorší jsou ti co kritizují druhé a sami to dělají..........pijí víno a káží vodu [-X

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod martej » Út Kvě 15, 2012 11:52

Já nekritizuju druhé, pouze kritizuju fakt, že se tu každý naváží do této výstavy a požaduje po nich to, co nikdy po druhé nevyžadoval a díky tomu se na výstavu nedostanou lidé, kteří mají o ní zájem :|

Avatar uživatele
katerina.kat
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: Ne Dub 01, 2012 19:28
Místo/Bydliště: Havlíčkův brod

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod katerina.kat » Út Kvě 15, 2012 12:07

martej napsal:opravdu mě to tu už nebaví. Jakmile někdo něco udělá, tak Zo se na něj sesype jak vosy na med :roll: Jediný kdo tu paní černá má neprofesionální vystupování, tak jste vy. Neřeknu, kdybyste na výstavu jela, ale vy očividně chcete někoho potopit, jen aby mělo výstavu jen ZO. Opravdu paráda :roll:

Nepřekrucujte umím číst. Tohle není normální upozornění. To vám tak ČSCH leží v žaludku? Co vám udělali? Za tu dobu co tu jsme jste se od nich navezla už několikrát. Jsem členem dvou organizací a tohle jsem ještě neviděla, takovéhle hádky mezi chovateli, to je ostuda.
Výstava musí mít nějaké pravidla, jinak to není výstava ale expozice a nelze udělovat ceny a míz zde posuzovatele a tyto ceny brát jako četně a kvalitou zasloužené…. Až to pojmete zábavně a i se to tak podá pak si dělejte zábavu jakou chcete. Tady jde o princip a je jedno kdo jí pořádá!

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod žanda » Út Kvě 15, 2012 12:08

Proc kazite toto tema,ktere bylo pekne rozjete hadkama a dohadama?! Jste absolutne mimo tema. A uz me nepokousejte. Nehodlam to tu zamykat. Jdete se hadat jinam! Jestli chcete za vecne inzultace ban obe,tak pokracujte..

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí depozitum

Příspěvekod Terezka » Út Kvě 15, 2012 12:12

Ne, všichni výstavu nekritizují. Dokonce zvažuju, že se pokusím dorazit na čumendu.
Laskavě přestaňte plevelit i toto téma, aby se nemuselo nakonec taky zamykat. Kdo dorazit chce, ať dorazí, můžete potom založit téma o tom, jaké to bylo. Kdo dorazit nechce, ať mlčí. Toto fórum se jmenuje Depozitum, tak se ho držte. Děkuji.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod minlub » Út Kvě 15, 2012 12:39

Hádky ohledně výstavy sloučeny, jakékoliv vracení k těmto hádkám bude postihováno.
Po výstavě mohou pořadatelé založit téma nové, s informacemi o průběhu výstavy. Upozorňujeme uživatele, aby pak v tomto tématu zachovali klid a tolerovali názor druhých a vzájemně do sebe nerýpali!

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”