týrání zvířat

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Út Črv 11, 2013 0:06

No to je sileny, kde jsi na toho pseudochovatele prisla a jak?Tem cincilkam by bylo potreba pomoci a dostat je od toho, nemuzu ani napsat,byla bych sprosta.Museji neskutecne trpet, tohle by bylo potreba nahlasit jeste a napsat nejdrive na krajsou veterinarni spravu a kdyz by to nepomohlo, zalezi asi na konkretnich lidech mnohde, tak na statni do Prahy, ponevadz zde jde o otresne tyrani zvirat.
Skoda, ze jsi to nevyfotila.

Disable adblock

Avatar uživatele
Hanka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: Pá Ún 11, 2011 9:47
Místo/Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Hanka » Út Črv 11, 2013 7:51

Sháněla jsem činčilu a když jsem prodávala jednomu chlápkovi morče, tak mi řekl, že zná chovatele a dal mi na něj kontakt. Já mu volala, ale nedomluvila jsem se s ním, protože se v barvách vůbec nevyzná, ale řekl, že prodává ty chovné klece. A já už delší dobu mám v hlavě nápad, jak klece předělat na seznamovací...
Od ochránců zvířat mi přišlo, že to prošetří. Vhledem k tomu, že teď jsou nejakutnější povodně, tak všichni běhají kolem nich. S tím nikdo nic nenadělá. Musí se pomoct těm, co to nejvíce potřebují. Ale na činčilky dojde taky.
Chtěla jsem si od něj vzít samičku pink white (chtěl 500 Kč), měla půl roku, ale váhu bych tipovala tak 300 g (špatné krmení a stres), a měla průjem... já dostala strach, protože mám doma chovné krásné a milované činčilky a nechtěla jsem je ohrozit.
Snad je od něj dostanou co nejdřív...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Út Črv 11, 2013 19:57

Pochybuju, ze se pres ochrance zvirat dostanou od nej pryc a kdyz, tak skonci utracenim zrejme, nikdo je asi lecit ze sveho nebude:-(-A rekla jsi to tomu chlapovi, v jakem stavu ma ty cincily a ze jsou nemocne a trpej?A to se jako jeste ani nestydi za ne chtit penize?To snad ani neni mozne.Neverim ale, ze je ochranci odtamtud dostanou, nato nemaji pravomoce, o tom by musela rozhodnout ta vet.sprava a zrejme by je utratiliRikala jsi to i tomu dotycnemu, co Ti ho poradil toho chlapa?Chtelo by to tam vzit nekoho, jako svedka s sebou a nafotit, ale hlavne mu proste pohrozit oznamenim pro zanedbani pece a tyrani zvirat s tim spojene a ze by mel byt rad, pokud by se nasel nekdo tak hodne obetavej, kdo by si je takto vyrachtovane diky nemu vzal vubec zadarmo, nebot s tim bude spojene akorat vydani penez, coz mu asi nedochazi vubec.Nechapu, jak nekdo muze byt tak hnusnej a naprosto bez sebemensiho pocitu viny a studu a jeste chtit za takto zubozena a trapena zvirata penize, hnus fakt.
Nejlepsi by bylo, kdyby se zde nasli lidi, kteri by do toho sli, maji podminky na karantenu, kdysi se delala tady sbirka pro zachranu cinil v nouzi, nebo bychom se slozili, ale hlavne je od nej dostat pryc, nez vsechny bohuzel za strasneho utrpeni poumiraji.A rozhodne mu vysvetlit, ze pokud je nebude ochoten dat zdarma, ze by z toho jeste mohl mit problemy, ze se snazi vydelavat na zubozenych a tyranych zviratech a ze se to zmedializuje a nahlasi.Treba si i vymyslet, ze jsi mela skrytou kameru.Me je z takovejch lidi fakt spatne, skoda, ze zrovna takovehle ta povoden nesplachla.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Wulfina » Čt Črv 13, 2013 21:59


Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Lenca » Pá Črv 21, 2013 16:57

sice to sem moc nepatří,ale vlastně ano...asi by měli lidé vidět,co se děje,když se nepřemýšlí nad následky, u videa slza ukápla...
https://www.youtube.com/watch?v=MN8JYhByVYg

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Wulfina » Pá Črv 21, 2013 17:35

Tak zrovna tohle bych neviděla jako týrání, ale jako primitivnost zvířete...
Toho ptáky nikdo nenutí jít víčka, zapalovače.. Žere to sám a pak na to umírá... #-o

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Lenca » Pá Črv 21, 2013 18:10

možná to nežerou záměrně,ale když loví zobákem v mělké vodě v písku za nějakým korýšem nebo rybkou tak to omylem spolknou bohužel.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Pá Črv 21, 2013 22:45

Ono spíš by bylo lepší místo toho aby je litoval,natáčel a fotil si umírající zvíře má posbírat pár kámošu a tu pláž trocha uklidit,pak by to nežrali :wink: .

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Wulfina » So Črv 22, 2013 8:13

Přijde mi úchylný si natáčet, jak to víře umírá...

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Jitka Řeháková » So Črv 22, 2013 9:43

No možná úchylný to je, ale je to fakt a to, že si kolem sebe ničíme faunu a floru, bohužel ani jedno video nezachrání. Při tom množství turistiky, pohybu lodí, jachet, zaoceánských parníků, plovoucích měst a konzumace, která se vypustí libovolně do vody, do přírody. Možná, že se Vám stalo, žč jste plavali v moři jeden den čísto, druhý den br tam vlést, protože zrovna připluly sr... z vypuštěných odpadů. Ostorvy jsou denně zasír... množstvím odpadů - chtěli jsem se na jednom z malých neobydlených vykoupat a ejhle tuny odpadů. kam to až dospěje???

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Ne Črv 23, 2013 14:51

Kam to dospeje?velice brzo k zaniku cele planety diky nejhorsimu predatoru a nejbezohlednejsimu tvoru na svete, cloveku.
Videla jsem o tom dokument, diky tomu neumiraji v obrovskem mnozstvi jen ptaci, ale i delfini, velryby, lachtani, zelvy a mnoho a mnoho dalsich zvirat.
Takze je to otresna bezohlednost, ale bohuzel, takovy uz clovek je a bude, dokud neprijde uplne zniceni i tohoto tvora a bude konecne klid.
Nechapu vsak videa a dokumenty i v TV, kde jsou nataceny dokumenty, jak se treba velrybi mlade, velryby pomalu dusi v nejakych kabelech zamotane apod. a zrejme jim asi nikdo nepomuze, hlavne, ze jsou senzacni dokumenty natoceny, hnus.
tady se prosim pridejte k pomoci pro tyto nadherne tvory, je tam i otresny dokument, jak jsou nekteri ziskavani a dalsi obrovska mnozstvi nemilosrdne brutalne ubita.
http://www.petice24.com/petice_za_zruse ... ni_v_praze

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Terezka » Ne Črv 23, 2013 19:49

Ta petice je aktuální? Píšou jaro 2013.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Lenca » Po Črv 24, 2013 7:25

Delfíni v Praze se řeší už od podzima. Pan Kaiser je naivní pán a "velice oblíbený" :)))) sleduji toto téma téměř denně na FB. Delfíni v Praze nebudou,ikdyž pan Kaiser lidem tvrdí,že ano, ale tak kdyby nááhodou to nevyšlo, slíbil lidem aspon mrože a dokumentární film :lol: :lol: :lol: Pokud delfíny z Ukrajiny doveze, ihned mu budou zabaveni. Je to protizákonné,ikdyž se obhajuje tím,že to nejsou delfíni z moře,ale potomci a slibuje lidem,že má ještě v záloze jiné delfíny. Prodával totiž lístky na podzim,aniž by měl svolení pro tuto akci.Lidé si nakoupili lístky,jeden asi za 7tisíc. Tvrdil,že je to pro zdraví lidí, ale stejnak,jak všichni ví, jde o peníze a ke komerčním učelum se delfini použivat nesmi.Pan Svoboda mu v Praze nedovolil pronajmout místo,kde měl postavit dočasné delfinarium jak tomu řikal,.že by tam byl bazén pro delfiny, nakonec se ukázalo,že by šlo o stan a nádrž.Tak se mu to zakázalo a hledal a myslim že stale hleda jiné místo.Řeší se to pořad dokola.Petice se opravdu vyplatily a řešilo se to. A pak jsou naštvani lídé s nakoupenymi lístky,co se navážejí do těch rozumnych, že zkazili dětem radost,že to byl dárek od Ježíška a že chudačci děti přijdou o krasny zažitek videt delfiny.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Po Črv 24, 2013 21:23

Asi urcite jeste aktualni bude.
Nechapu ten egoismus a bezohlednost rodicu a lidi, kteri se jeste zlobi, ze by to mohlo byt zakazano.Chudaci delfini.Kdyz jsem videla ten otresny dokument, videla jsem ho uz drive, jak take ty delfini, kteri ten otresny masakr preziji konci, prave na drezury apod., tak uz jen z tohoto duvodu jsem striktne proti.Delfin patri do more a ne do aquaparku a bazenu:-(.
Neuznavam a nenavidim cirkusy, zvirata v kamionech, ted byla ta silena vedra a jak je to neprirozene, co se po nich chce.A kdyz jsem cetla, jak byvaji k tem drezuram lamana uz odmala, tak ve me vre vztek, ze to dosud nebylo uplne zakazane.Zvirata nepatri do cirkusu a na drezury a jakekoliv vyuzivani zvirat jen pro zabavu lidi a byznys z toho je hnus.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Lenca » Po Črv 24, 2013 21:50

mám na to stejny pohled. Rodiče by měli svoje děti vychovavat tak,aby měli uctu ke zviřatum a jak se k nim maji chovat a ne jim ukazovat od mala,že drezurovana zviřata jsou neco normálního,přirozenyho. Delfini dokážou slyšet tlouct srdce nebo plod v matce,tak maji citlivy sluch a pokud jsou v bazenu,kde huči filtr,ktery my ani nevnimame a tleskají lidé, tak mají bolesti a jsou ve stresu. Proto se v delfinariich podavaji leky na vředy delfinum a oblbovaky, maji překyseleny žaludek a nedoživaji se dlouho,protože na to umřou.Mluvil o tom Rick o´Barry, pán, který cvičil delfína Flippa, nebo spíš Flippy, ten prvni nevydržel v zajeti žit dlouho. Rick právě viděl, jak delfini trpí při tom natačeni a stal se z něj nejznamější aktivista.Kdo viděl dokument The cove, tak ví o čem mluvim :) takže se mi nelibi,že se sem maji na par dni dovezt delfini, kteři budou v nakych bednach zavřeny nekolik hodin a pak v bazenku,kde bude moc lidi a pak zase cesta v bednach.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Út Črv 25, 2013 22:51

No, je to neskutecny hnus a ja osobne jsem po shlednuti toho dokumentu, ktery jsi zminila, The Cove, ktery je na nej odkaz i v tom odkazu na petici radikalne zmenila pohled a nazor na delfinaria a aquaparky.Kdyz jsem navic nekde cetla, jak jsou cviceni k tomu vsemu, co delaji, tak se ve me jen varil vztek.
Deti jsou dnes ale mnohe vychovavany k velke sobeckosti a bezohlednosti ke zviratum rodici.sama jsem tomu byla svedky nejdnou, nejsilnejsi a nejotresnejsi zazitek, co jsem slysela z ust asi 10 leteho kluka u vody, jak mluvil s rodici a ti mu nadsene pritakavali.Pry nechape,jak nekdo muze branit psy a kocky, aby je asiati nejedli.Ti, co jsou proti tomu jsou pry blbci a ze by se jim to melo povolit i u nas, ze to nechape, proc by si to tady nemohli delat po svem.A ze je vari zaziva, nebo zaziva stahuji?To je take pry jejich vec, je to jen maso a kus potravy a oni vedi, proc je tak zabijeji, ze jim to pak vic chutna a rodice mu nadsene prikyvovali o chvalili ho, jak je chytrej.No, co k tomu rict.Par facek by stejne nepomohlo uz, vychova udelala sve, par facek by zaslouzili hlavne rodice.Snad se v pristim zivote vystridaji s temi chudaky zviraty a skonci stejne.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Čt Črv 27, 2013 15:21

Tak neska jak sme jeli auten tak nějaký chytrák v protisměru jel tereňákem a za střechu měl přivázaného koně a jel a at on běží vedle,opravdu bych nechtěla vidět ty následky co by se stali kdyby mu podjeli nohy nebo se chudák něčeho lekl a splašil se :shock: ,ti lidi dnes opravdu nemyslí.To je takový problém vzít koně pěšky nebo přepravák?a né ho vláčet za autem at běží !

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Wulfina » Čt Črv 27, 2013 17:40

Já takhle viděla ženskou v autě a takhle nejspíš trénovala chrta na závody... :roll:

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » So Črc 20, 2013 22:54

Majitel toho chudáka psa asi zas hodně "přemýšlel". http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... jneru.html .Proč takový člověk jednoduše psa neuváže vnoci u utulku? Chodila sem myslim do 3tí třídy když někdo přes noc v obci uvázal psa kterého už nechtěl k betonovému patníku ale nechal mu tam aspom misku s vodou a papáním,lidi ho chodily krmit a my taky,další den starosta odvelz voříška do utulku další den si pro nej jel zpátky a už u něj zůstal.Proč takových není víc? kteří když se nechtěného psa chtějí zbavit uvažou aspon na místo kde se pohybují lidi a dají mu aspon vodu a jídlo .

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Po Srp 12, 2013 21:41

http://www.novinky.cz/diskuse?id=330221 ... ectionId=3
Doufám že ho chytí a zavřou na ty 2 roky jak píšou.Ten brk bych mu vrazila do oka :evil: .

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Terezka » Pá Říj 04, 2013 14:51

Já žasnu! :evil: takže v Brně pozor na pejsky http://brno.idnes.cz/v-brne-bystrci-nek ... zpravy_ekr

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Pá Říj 04, 2013 15:57

Bože ti lidi začínají být čím dál tím víc horší myslí si že jsou něco nóbl že jsou chudáčci když šlápnou do h.vna ale sami sou prasata at se podivají na lidi co po nich musí uklízet papírky,kelimky a podobný smetí co zahodí ale že na tenhle hnus jim šahají dětičky to už neřeší.Každýmu takovímu blbečkovi bych dala vozejk nebo mu zalepila oči a pak by mu byl "čokl" dobrej .Toho bezmozka bych donutila at si dá ten salám ke svačině.Nedejbože to spolknout nákej hafan obvinila bych ho z vraždy,ohrožení okolí a bezduvodného utoku na cizí majetek a hezky natvrdo do lochu at si to užije.Lidi zamyslete se bez zvířat bysme me byli v háji zeleným.Když to nejsou vodítka na činčily tak pro zmenu lidi likvidují psy.A co nepochopím proč slavní lidi z města utočí třeba i na labutě?ty přece jen plavou a nic jim nedělají.No jak to tak vidím zachvilku se budou střílet holubi taky všecko po... mnohem víc než pes :wink: .

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Ne Lis 10, 2013 0:03

Chudák pejsek :( toho kluka kastrovat aby se takoví lidi nemohly dál množit :evil: !
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/chla ... -zeny.html

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: týrání zvířat

Příspěvekod Kobylatko » Pá Bře 07, 2014 20:02

Tomu člověku useknout ruce :evil: http://www.novinky.cz/krimi/329440-na-b ... obrad.html

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: týrání zvířat

Příspěvekod jasmin » Ne Bře 09, 2014 13:12

Jo, to je desnej hnus a tech pripadu tryani zvirat, nebo zabijeni pro zabavu je uz strasne moc, prakticky denne se neco deje.
Tady v tom pripade je mozne, ze v tom muzou mit prsty narody, ktere zde jsou a konzumuji psy a kocky.nekdo v diskusi psal, ze mohli pouzit jen prave ty hlavy na mozecky, ze to je lahudka u nich.
Nedavno nekdo psal nekde v diskusi,ze videl zabery skryte kamery z asijske kuchyne nekde a ze to s nim malem seklo.Psi a kocky varene zaziva a jeste zive vytahovani z rozpaleneho oleje, vody a stahovane.Tohle ovsem uz se vi dlouho.A pak tam nekdo psal, ze videl video take z teto nejake zeme, jak dva chlapi izolepou prilepili dve kocky ke stromu u cesty, kde normalne chodili lidi i s detmi a zive je stahovali a pak je tam jeste zive a dodelavajici nechali a s kozesinou odesli.A nikoho to z kolemjdoucich vubec nevzrusovalo.To jsou fakt strasne veci, co tam se zviraty delaji a jak je straslive krute a pomalu usmrcuji.Snad to bylo nekde pry na FB, nevim uz.
A tady v diskusi k tomuto clanku, co jsi sem dala psal nekdo, ze u nas se takovymto tyranim zvirat bavej uz i deti a mladez casto.Ze nejaci parchanti, kluci usekali steneti vlcaka vsechny nohy a hodili ho do studne:-(-No, co by takoveto zrudy zaslouzily?Co z nich vyroste?Akorat s nejvetsi pravdepodobnosti bestialni vrazi, kteri si to v detstvi a mladi zkusili bezstrestne na zviratech a pak prejdou na lidi.Je to fakt zvracena a hnusna doba.A takovymto zemim, kde tak strasne brutalne jednaji se zviraty, nez skonci na taliri a casto i na tech talirich jeste dychaji, tak by se jim mely dat takove sankce a izolace trvala od zbytku sveta, ze by bud se zacali chovat civilizovane k tem zviratum, nebo by proste diky te izolaci skoncily.
Jako fakt, to jsou takove hruzy, ktere by mely byt trestany extremne vysokymi tresty a kdyby byla nejaka spravedlnost a slo to tak zavest, tak proste tem vsem zrudam udelat to same, aby si to vychutnali na vlastni kuzi.Stejne to takove zrudy nemuzou mit v hlave vporadku a musi v nich byt neco strasne nenormalniho a zleho, nebezpecneho.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”