strava

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Po Ún 22, 2010 14:33

Tak to zas mám jiný názor! Pro činčilu je důležitější výška něž hloubka protože činčila furt skáče po poličkách a myslím že s hloubkou to moc nesouvisí, jinak já jsem ze začátku měla taky podobnou klec akorát byla vyšší no...Ale každý nějak začínal a nemá hned prostředky nato aby měl nějakou super klec, a pokud má večerní výběh tak zase to není tak zničující že by to neměla činčila nějáky ten čas přežít!

Disable adblock

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Příspěvekod chocolate » Po Ún 22, 2010 15:42

no jo ,ale pán tam jasně píše,že nehodlá hned koupit novou klec,takže na nějaký čas se nedá v tomhle případě říct :wink:
když si chci pořídit určité zvíře,tak mu nejdřív zajistím potřebné věci a prostor,a když to nejde,tak prostě počkám,až to půjde :( :?
Chameleona taky nenacpeš do klece :wink: :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Ún 22, 2010 16:57

Menší klec chápu z toho důvodu,že ve zveráči řeknou že menší klec stačí jen aby měli tržbu.Pak zjištíš,že by činčilka potřebovala větší klec,ale hned jí pořídit nemůžeš.A co teď?Pak holt musí činčilka chvíli vydržet,hodně běhat a klec upravit,je to lepší než jí dávat pryč,ne?

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Po Ún 22, 2010 17:01

minlub napsal:Menší klec chápu z toho důvodu,že ve zveráči řeknou že menší klec stačí jen aby měli tržbu.Pak zjištíš,že by činčilka potřebovala větší klec,ale hned jí pořídit nemůžeš.A co teď?Pak holt musí činčilka chvíli vydržet,hodně běhat a klec upravit,je to lepší než jí dávat pryč,ne?


Jo to máš pravdu, ve zverimexech řeknou cokoliv jen at maji z toho peníze ja bych ji určitě pryč nedavala! Jak jsem psala já jsem první měsíc co jsem měla mojeho činčiláka taky byl v menší kleci a přežil to ale pak jsme mu udělali ze skříně klec a vyšla nás na 400 kč (pletivo, dřevo).

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Ún 22, 2010 17:03

My jsme měli prvního činčiláka taky v malé kleci-než jsme se přestěhovali do většího bytu a našla jsem tohle fórum.Pak se dělala skříňoklec a sháněla kamarádka. :D

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Po Ún 22, 2010 18:38

Jó skříňoklece jsou nejlepší :D budem dělat novou protože ta stará má okusané poličky a navíc příjde k nám nový činčilák od Lídy 3 měsiční standartek :-)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Ún 22, 2010 21:05

To my máme dvě velké a teď se vše předělává protože k nám taky přijdou nový nájemníčci-klučík TAN Violet a čoko holka. :x

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”