Bibinka s pravdou ven

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Bibinka s pravdou ven

Příspěvekod Bibinka » Čt Kvě 01, 2008 4:33

Musím Vám sdělit hořkou ale nádhernou pravdu. Přiznávám se k hrůznému činu, že jsem zalhala před očimi Vašimi,ale jinak to nešlo. Moc mě bolelo jak mne všichni odsuzovali. Pravda je že jsem měla spolu moje dvě bílé činčilky. Piškotka(silver mosaik) a Bělku(pink white). Ano byli spolu 3 měsíce a pak jsem je na Vaši radu, protože mi to už lezlo na mozek, oddělila. Dnes ráno 1.května se Bělce narodil nádherný brouček celý po tatínkovi s ocáskem dlouhým po mamince. Škoda, že Piškotek se porodu nemohl zůčastnit,ale jako pyšný taťka sleduje z opodál :)Je to nejúžasnější kulíšek na světě!!! S tím chci podotknout ,že ať tu o mne kolovalo cokoliv, nikdy v ničem jiném jsem nikdy nelhala a to přísahám na smrt mé rodiny krom tohoto přestupku s happyandem :) Tímto Vás všechny zvu do mé galerie na okouknutí toho broučka s prosíkem ať se na mne nezlobíte, protože už to nikdy neudělám!!! ale řekněte sami, nestálo to za ty nervy???? :D
http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... 1156&pos=3

Disable adblock

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Čt Kvě 01, 2008 7:24

pěkný mimčo,já nikoho neodsuzuju,jelikož je tu několik lidiček co lžou víc,každý si občas si vymýšlí,taky tu je jedna v lez do ... ale to je jedno,. Jen se zeptám ted všech proč pink a silverka nemůžou být spolu (já je teda nemám),ale silverka přeci není bílá,jsem je včera oba samečky podrobně pozoroval a do býla mají daleko,.Jestli to umí někdo pěkně vysvětlit,děkuji a přeji pěkný prodloužený víkend :wink:

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Kvě 01, 2008 9:22

Myslim, ze by si mala napisat Ine a ospravedlnit sa.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Čt Kvě 01, 2008 9:38

OkoTygra: Jde o to, že důležitá je tu právě ta genetická informace, ne barva kožíšku. Takže se to týká všech činčil, které mají v genetickém fondu bílou barvu - tedy nejen celá bílá, ale i silver, mozaika, white ebony, TOV white, pink white, white violet a všechny možné další kombinace. Pokud se zkříží dvě činčily těchto barev, tak hrozí, že se plod nevyvine správně a navíc přímo ohrozí na životě samici. To samé platí o dvou velvetcích (a všech činčil "TOV").

Bibinka: To, co jsi udělala, je opravdu nechutný. Nejen že jsi všem lhala, ale navíc jsi obviňovala ze lži ty, kteří o tobě mluvili pravdu. Aby ses zalíbila ostatním, tak jsi útočila na jiné, a to je podle mě neomluvitelné! Tvářila ses jako vrchol ctnosti a přitom jsi hrála celou dobu akorát takový nechutný divadlo.

A teď bych ti ráda řekla to hlavní - celou dobu ti píšeme, jak je to nebezpečné, že samičce hrozí smrt, a ty se nakonec teda rozhodneš, že je teda oddělíš - ale ne kvůli tomu, aby tvoje "milovaná" činčilka neumřela, ale kvůli tomu, že už ti to lezlo na mozek, jak jsme tě pořád otravovali. Tobě vůbec na těch činčilách nezáleží, pro tebe je důležitější dokázat všem, že pravdu máš ty a nikdo jinej, a jdeš i přes mrtvoly - a v tomhle případě to tak opravdu mohlo dopadnout!!! Takže abych ti odpověděla na tvou otázku - NE, NESTÁLO TO ZA TO!!! Riskuj si klidně svuj život, jestli chceš, ale NIKDY o tom nesmíš rozhodovat za jiné, i když je to tvoje zvíře!!

Jestli se ostatní začnou tvářit, jako by se nic nestalo, a začnou ti jen vesele chválit mimino, jen aby jako obvykle byli se všemi kamarády, tak prosím. Ale nečekej to ode všech, protože jsou tu i lidi, kterým jde o dobro činčil víc než o bezproblémové fungování tohoto fóra. Protože tohle fórum je tady právě pro to, aby se měly dobře činčily!

Disable adblock

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Kvě 01, 2008 9:49

Bibinko,raději se zdržím komentáře,bylla bych sprostá.Ale jedno ti říct musím.Když jsi lhala o dvou bílých činčilách,klidně jsi mohla lhát i to tom skle na kleci (určitě víš co myslím). Můžeš bejt ráda,že ta samice to přežila,měla by ses stydět!!!!!!

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Kvě 01, 2008 10:23

Janča: =D> =D> =D> =D> plne souhlasim :wink: , nicmene gratuluju mamince k miminku a jsem rada ze to dopadlo jak to dopadlo, a preju mu aby naslo dobreho a schopnheo majitele, ktery bude vedet jak se o nej starat...vystaveni zvirete takovemu riziku kvuli vlastnimu poteseni je fakt "hnus"...kdyby se ti narodilo mrtve mlade a samicka mela problemy, tak bys nam tu brecela "na rameni" a pravdu proc to tak je, bys vedela jen ty...

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Čt Kvě 01, 2008 10:28

Janča: dík za odpověď :wink: vysvětleno perfektně :wink:

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Čt Kvě 01, 2008 10:54

gratuluji činčilí mamince, že to zvládla.. >:*B ale drobeček to ještě nemusí mít ok.. může mít nějakou genetickou vadu, která se projeví časem, takže pokud ho budeš prodávat novému majiteli, tak bys ho měla upozornit.. :wink:

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Čt Kvě 01, 2008 11:14

hmmm nic noveho. O tom, ze jsi mela dve bile cincily spolu vime, protoze to jde videt i z fotek, ktere mas na homepage.
Jak uz jsem Ti psala - mas ty zvirata jen na image a jinak Ti na nich vubec nezalezi. Aspoň se to potvrdilo.
Tot vse.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Kvě 01, 2008 11:25

Souhlasim ve všem s Jančou a s Parisse. A hlavně nesmíš tohoto myšáka prodat do chovu. Nese si sebou už vyřčený ortel (letální faktor) a nesmí ho předat dál. To že teď žije neznamená, že se dožije příštího týdne, měsíce, roku.... Může mít hromadu podíží, které ty nevidíš.

Každopádně myšáčkovy přeju hodně štěstí do života, bude ho potřebovat! A o tobě si všichni udělali svůj obrázek za tvoji bezohlednost! :roll:

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Čt Kvě 01, 2008 11:28

já taky přeju malýmu moc štěstíčka do života a ať se dožije co nejvíce dnů, týdnů nebo i let...ale takhle experimentovat když víš že se to nemá je podle mě dost špatný...chudáci činčilky :(

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » Čt Kvě 01, 2008 11:40

s lidmi co na mě házeli špínu už od začátku se bavit ani nebudu. Ině se omlouvat nebudu,protože ta o mě lhala tolik, že tahle jediná lež oproti těch milion jejich co o mě vedla to není srovnatelné, né, ona nelhala ona si o mě vymýšlela, vařila z vody úplný bláboly jen aby všichni řekli že je skvělá a já ta blbá. A pokud jde o to co jsem udělala tak jsem to udělala ještě dřív než jste to tady všichni začli řešit a pak jsem o tom přemýšlela a dostala jsem o Bělku strach jak jste pořád říkali jak umře a jak umře a nic jinýho(to bylo to co mi lezlo na mozek) pak jsem je dala zvlášť a proto jsem mohla říct že nejsou spolu a když tady rozpoutala Ina válku tak už taky spolu nebyli a já nevěděla že je těhotná, to až nedávno když jsem ji chytla do ruky a ona měla tvrdý bříško jsem tušila protože mě všichni tvrdili že za tak krátkou dobu neotěhotní... A víte co? já už spíš nevěřím nikomu tady, každej mi řekl že činče umře, že máma umře, já chtěla vědět jestli je možný aby se narodilo mláďe a jen jediný človek mi normálně řekl, že je to možný ale je tam pořád těch 25 %,ale pokud by se narodilo, tak by mohlo mít takový a takový barvy a že chovatélé to nedělají protože by přišli o svoje samičky a ty jseu drahé tak to prostě nedělají. Takže lidičky mám to nádherný štěstí že do tech 25% nepatřím a lidi jako je parisse a Ina, kterým umrají činči před očima o tom mají vážně co mluvit...Hlavně podotýkám, že já jsem nikdy nevlezla někomu do diskuze a nezačla mu říkat jakej je blbec, jako to dělala Ina, parisse a Kač. To sou ženský co vyloženě otravují lidi a provokují aby vyvolali hádky, ale vy jste mě u paty holky...Bělka je krásná máma s nádherným zlatouškem a jestli se to někomu nelibí tak ať si zaleze do svýho profilu a podívá se nejdřív jestli má svoje činče v pohodě a klidu...já jo, mají se skvěle, jsou veselé a když jsou venku, tak jsou jak střely :) fakt se omlouvám za to co jsem udělala ale pak jsem měla o Bělku obrovský strach a když jsem zjistila že je těhotná tak jsem ji sledovala každý den jestli je v pohodě... jo lahala jsem že spolu nikdy nebyli, ale nelhala jsem v té době když jme o tom mluvili, to už spolu fakt nebyli!!!!! můžete být rádi že Vám to vůbec píšu, že jsem se na Vás nevykašlala a chtěla jsem se s Vámi podělit o toho malého pišišvora. Kdybych ho chtěla prodat tak je snad úplně logický že řeknu že není do chovu jen na mazla ale já ho neprodám, je tak nádhernej že si ho nechám i kdybych měla koupit další klec...ps: o měnikdo pravdu nemluvil, jak by taky mohl když u mě doma nikdy nebyl....Ina vařila z vody a všici jí to snědli...ale co když tomu pořád věříte,tak si to uvařte znova.. Já jsem šťastná jak blecha a to mi nevezme nikdo :lol: :) :) :D :D Ano jediné co umíte říct je že jsem bezohledná, blablabla ale asi tady nikomu nedochází, že jsem vždycky udělala to co jste mě řekli a když jste mi řekli, že nemají být spolu tak jsem je oddělila, jediný co jsem tím získala je to že to malý teď nemá taťku....fakt Vám děkuju...a jako jo vystavila jsem ji riziku, ale to jsem ještě nebyla přesvědčená o tom že dělám něco špatně..panebože kolik lidí chová doma dvě bílé činčily..jen se podívejte na net...už jsem to četla alespoň 3 x a když se podíváte,tak jsem vložila jeden inzerát že chce někdo prodat párek bílých a já tam k tomu dopsala ať si je vezme někdo kdo je oddělí aby neměli malé kvůli lethalu, takže jsem dokonce začala věřit tomu co říkáte že je to tak hrozně nebezpečný...a taky jste mi řekli že nemám mít skla na kleci, no tak jsem je začala nechávat otevřený a začala přemýšlet o tom že tam dám pletivo....atd...ale porád mě bude někdo napadat za to že sem dám starou fotku a že to ještě nemám hotový, říkam nejste u mě doma a nevíte, tak se tím neřiďte. Myslím že nejsem řádnej zmrd kterej chce aby mu všechno umřelo...mám svoje zvířátka ráda,ale řekněte kolik bílích činčil umřelo než zjistili že existuje lethal faktor???? asi hodně že? ale určitě se narodili i malý prckové jako mě...nejsou to třeba zrovna ti co máte doma????život si najde cestu... raděj běžte do přírody a až Vás napadne medvěd nebo žralok nebo lev, had.... a vy to možná přežijete, možná začnete uvažovat jako normální lidi a chovat se ke svým zvířátkům tak jak by se zvířátka chovali k Vám a tak jak to k životu potřebují a ne tak jak je to napsaný na čele Iny nebo dle toho co vám jedna paní povídala....
Naposledy upravil(a) Bibinka dne Čt Kvě 01, 2008 11:59, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Čt Kvě 01, 2008 11:48

když budeš šťastná i dál a to malý to přežije a bude žít jako normální činča tak to bude hodně o štěstí a já mu to přeju protože za to nemůže... :)

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Čt Kvě 01, 2008 12:07

možna kdybys to sem nepsala udělala bys líp nebyly by zase zbytečny hadky nam de o činčily a o jejich zdravi tak nerikej ze mame stesti
ps: gratuluju a preju hodne stesticka v zivote

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » Čt Kvě 01, 2008 12:07

ps" hlavně mě neříkejte že to malý zítra umře a kolik může mit potíží a že je degenerovaný a že má lethal faktor....bla bla nevěím Vám nic... lethal faktor se projevuje holými místy mezi chloupky a celkovou slabostí a homo bílou barvou a napadá hlavně samičky...jenže mě se narodilo mosaik miminko je krásně zarostlý a čiperný ....to je teda divný.... víte už jsem sledovala literaturu o letkal faktoru a genetice....viz ostatní diskuze... téma seminárka....takže si svoje rady "řekla mě to kámoška" nechte... je jenom moje a nikomu ho nedám...

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Čt Kvě 01, 2008 12:09

Mrňouskovi přeji ať nedoplatí na nerozum své chovatelky.Nechápu proč si se sem přiznávala když stejně si myslíš že nemáme pravdu.Ině by jsi se měla omluvit toť můj názor. :idea:

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Kvě 01, 2008 12:09

Bibinko, nepapadej lidi, co se o svoje činčily starají zodpovědně za to, že jim umřela činčila. Nemůžou za jejich nemoc a za to, že veterinář nic nezmohl! Oni se to snažili ovlivnit, kdežto tys zavinila nemoc tvého malého mimina. Zatim nejásej, nemusí být v těch 25%. Do bříška u nevidíš.

Teď už to nezmněníš a raduj se z něj! Jsi poučená pro příště! Je to hodně drahá poučka, ale nic s tim nenaděláme. Miminko je na světě. Hlavně aby bylo vpořádku!

A prosím, žádné hádky a žádné napadání. Nikdo se neospravedlní tím, že bude házet špínu na druhé!!!!! :wink: :wink: :wink:

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » Čt Kvě 01, 2008 12:17

Plačková Kamila: jo dobře máš pravdu..neměla jsem sem psát, protože dutý hlavy nepotopíš a ať tady napíšu cokoliv tak si pořád melete tu svou písničku, nic Vás nepřesvědčí o tom že někdo kdo Vám tenkrát poradil nemusel mít pravdu...já už jsem se přesvědčila že to co tvrdí dav nemusí být pravda...ale když se tak koukám na naši vládu, tak musím podotknout že je mi jasný kdo ji zvolil....tak jako Vy všici lezete do p..... američanům a ani nevíte že nás tady tvrdě vybombardovali.... jste jako ovečky do stádečka, já jsem ta černá ovečka mezi Váma co jde proti proudu a tak je mi jasný že mne budete nenávidět....lidi co šli proti proudu skončili vždy špatně(tak jako já mezi Vámi)....škoda že pocty se jim dostalo až po smrti....(je mi jasný že tohle mě asi nečeka :P ) ale víte co já se nezlobím, mám radost, že jsem měla pravdu já a né Vy.... a vy se můžete na mě vyzuřit... Jo aha takže chceš říct, že to že udělali fakt blbost - rvačka a činče jim kůli tomu umřely a veterinář s tím nic teda nenadělal, že je jako v pohodě jo? No tak to je dobrý...promiň ale jak můžete ospravedlňovat někoho komu se porvaly činčily a pak z toho umřely?? To mi teda příjde jako totální hovadina nechat činči bez dozoru si takhle ublížit!!!! Já mám taky agresivní činču a hned po prvním čuchnutí jsem věděla že si půjdou po krku, tak jak se jim mohly stát podle fotek tak hrozný věci????Chceš říct že tohle jako nebylo úmyslně jo? tak já jsem asi jalovec....ale mě se narodilo zdravý činče a jsem tady největší lůzr....no tak to už vůbec nechápu....
Naposledy upravil(a) Bibinka dne Čt Kvě 01, 2008 12:26, celkem upraveno 1 x.

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Čt Kvě 01, 2008 12:19

ty jsi tak hloupa, ze z toho mame vsichni akorat tak zachvaty smichu blondyno :lol:

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Čt Kvě 01, 2008 12:23

No dobře ale jestli ti umre budes za to moct ty ne my a ne samicka zamisli se nad tim co rikas protoze je tu plno chovatelu co chova cincily dyl nez ty a a skušenosti nechci te strasit ale muze se to obevit treba za mesic no nic na tohle tema uz nebudu psat nestojim o napomenuti ani o zamceni dalsiho tema mej se a drobeckyvy dlouhy a stastny zivot

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » Čt Kvě 01, 2008 12:27

Tak žany a teď si přečti co napsala Kač a popravdě mi řekni jestli to náhodou není napadání????hm?

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Čt Kvě 01, 2008 12:33

bibinko.. tos ještě nepoznala kdo může a kdo nemůže? :lol: :lol: v lez do ........ ta může víc věcí :lol: :lol: :lol: ale neměla bys to dál rozvádět,mimčo je,tak at se mu daří.Tak ted v klidu,ale na druhou stranu si zase rád počtu co se tu říká.O dvou osobách mám taky mínění jiný,ale je lepší nic neříkat,dějou se tu i jiný věci,ale o tom ani po tom :wink: :wink:

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Čt Kvě 01, 2008 12:34

Myslím že toto je zbytečné téma, bibi si nenechá poradit , ví sama že něco udělala špatně ale bohužel si to neumí přiznat a bude i nalhávat sama sobě že my jsme Ti špatní ,zase tu dojde k hádám a uzamkunutí tématu... Je to zbytečné...
Každopádně malému přeji hodně štěstí - no spíš zdraví do života...

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Kvě 01, 2008 12:34

DOST!!! Zamykám!!!!!
Kač má napomenutí!

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”