Nákup/Nenákup2

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Nákup/Nenákup2

Příspěvekod Schecke » Pá Kvě 03, 2013 11:29

prosím o vložení tohoto tématu do toho předcházejícího a moc se omlouvám všem že ho znovu otevírám, ale toto mi nedá spát...
Jde o Moniku Hrdou z Miletínek, která jak mi slibovala pošle peníze za nemocného samce giardiemi a tasemnicí co mi poslala a jeho léčbu. Vdušovala se, jak mi chce peníze poslat a uchránit si dobré jméno. Doteď mi neposlala ani korunu i když všichni chovatelé uznali, že mám právo nechat si uhradit mrtvého nemocného samce a jeho léčbu. Na peníze za léčbu a umrtí dalších zvířat tedy nemám právo, ale...

dnes ovšem Monika přišla na to jak mi neposlat ani peníze za léčbu samečka:
______________________________________________________________
> Od: miletinky@seznam.cz
> Komu: "Betty, CHS Mazlíčci z Brna" <bigbens@centrum.cz>
> Datum: 03.05.2013 10:30
> Předmět: Re: koprologie
>
dobrý den,
podle toho co poslala Betty ...kde to i promo napsala jste velvetka nelečily protože umřel
to je duvod proč sem se slušne zeptala
tasemnice ode mne nepochazi...za tim si stojim což mohu doložit koprologiemi - vykonanými až po smrti samce, tedy u přeléčených zvířat - pozn.
moje chyba je nizka vaha broučka kterou sem nepostřehla- nepostřehla jste za několik měsíců jeho váhu? -pozn. ...mel jit na mazlika a ne do chovu a absolvovat cestu pryč
uhradim vam cenu velvetka...pokud mi tedy bude zaslana adresa at mohu vyplnit složenku....žadala sem o ni již jednou abych mohla poslat vysledky koprologie
i přesto sem byla ochotna se domluvit i jinak....jen ne na lečbe jinych činčilek...nehlede na to že koprologie je po karantene přeci bežna...ale budiž
snažila sem se zjistit odkud se mohla vzit...pro slečnu je zřejme jednodušší šiřit lži a pomluvy než neco řešit
proto bych byla velmi rada aby s vymysly a obvinovanimi,včetne upravenych koprologii přestala,a držela se faktu
ja delam totež
nerada bych toto řešila dále
děkuji s pozdravem Monika Hrdá

Co na to říct? Já Monice odpustila všechnu léčbu ostatních činčil za kterou jsem doteď zaplatila dalších 500Kč, mrtvou samici, která stála 2000Kč a to proto, že na to dle ostatních nemám nárok. Chci po ní zaplatit pouze samce(1000Kč), který zemřel její vinou a jeho léčbu(500Kč), což byla jeho kontrola, jeho koprologie a jeho léky a co na to ona... že od ní nemoc nepochází a že my jsme samce neléčili....COŽE? to je vtip? samec byl na tom už tak špatně že zemřel dřív než jsme vůbec mohli něco udělat!!!! a to se jako do toho stavu (o 200g méně) dostal u nás za tak krátkou dobu??? to asi těžko...přestaň už Moniko laskavě lhát a přiznej tady předevšemi, že jsi mi poslala samce co měl od tebe tasemnici a giardie, na smrt nemocného a ve stavu těsně před smrtí!!!!!!!a nechceš za to zaplatit!!!

a neříkej mi, že nejsi schopna si najít moji adresu, která visí po celém internetu, abyjste mi mohla ty koprologie či peníze poslat...

Doufám, že si od tebe už nikdy nikdo nic nekoupí aby nedopadl jako já s Anetou - s dvěma mrtvými činčilami, třemi těžce nemocnými a 4000Kč v háji!!!!!!! a už tu prosím nevysvětluj jak jsem všechno udělala špatně a ty ne, každý už pochopil jaká jsi, co děláš a proč nechceš poslat peníze.... Myslíš, že ten sameček měl u tebe o 200g méně, protože byl u tebe zdravej? Proč jsi ho neměla v karanténě Moniko???? no??? proč si ho nevážila po tom co sis ho vzala od někoho jiného????? No? řekni? Jakto žes nevěděla, že je nemocnej a ještě mi tvrdíš, že máš chov čistej??? no to mi řekni!

Ne jediné na co čekám už je jen to, že mi napíšeš proč nezaplatit ani samce...mám toho dost. Tohle je moje odpověď:
Moniko nech si ty peníze ať tě hřejí u černého srdce a už mi NIKDY nepiš!!!!!

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup/Nenákup2

Příspěvekod Wulfina » Pá Kvě 03, 2013 12:31

Co na to říct?
Že si porušila pravidla fóra...
"2. Vracet se k hádce vytvářením nových témat nebo pokračováním v jiném tématu."

Nechápu, že si vaše problémy neumíte vyřešit normálně, ale musíte do toho neustále tahat fórum... Mě třeba vůbec nezajímá co máš a nemáš s Monikou za spory... :roll:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup/Nenákup2

Příspěvekod Wulfina » Pá Kvě 03, 2013 12:47

Ps: Modli se, aby tě Monika nedala k soudu za pomluvu minimálně!!!
A po tom, co jsem četla tvůj Black list, tak za pomluvu by tě mohli udat, ZO ČSCH, protože to, že je Monika členem ZO ČSCH, neznamená, že za ní a její činy nese odpovědnost. A další věc, poškozuješ i Eliščin obchůdek, který nevlastní pouze Monika H.
Problém máš jen s Monikou Hrdou - NIKOLIV s Eliščiným obchůdkem a ne s ZO ČSCH!!!

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Nákup/Nenákup2

Příspěvekod Schecke » Pá Kvě 03, 2013 13:17

Ale mě bylo řečeno Žandou, že mi téma znovu otevře, psala jsem jí ať to do toho tématu vloží a otevře ho. Já musím do práce a nemám čas to sepisovat večer až přijde někdo z moderátorů na fórum, tak se moc omlouvám.

Wulfino, tak tebe nezajímá, že je mezi námi chovatelka co prodává nemocná zvířata a když je prodá a zvíře zemře tak nechce vrátit peníze?? Mě by to třeba zajímalo....mrzí mě, že tě to nezajímá....

a mě bohužel Monika za pomluvu nijak žalovat nemůže, protože mám vše podložené našimi emaily, takže to není pomluva. Pokud za to dostanu ban, dobře, ale řekla jsem ze srdce pravdu, kterou se tady všichni bojí říct a raděj mi píšou SZ, aby jim nikdo ban nedal. Já jsem pouze chtěla, aby dobrí chovatelé věděli u koho si dávat pozor a neplatit mu nic bez smlouvy o koupi!

Disable adblock

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Nákup/Nenákup2

Příspěvekod Schecke » Pá Kvě 03, 2013 13:19

Problém mám s Monikou Hrdou, která je součástí všeho tohoto a ČSCH mě udá za co? Za to že je to jejich chovatelka? To je přece jejich problém...

Avatar uživatele
Schecke
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 186
Registrován: Stř Říj 05, 2011 1:50

Re: Nákup/Nenákup2

Příspěvekod Schecke » Pá Kvě 03, 2013 13:22

ne víš co dobře, byla to chyba a jednala jsem v rozhořčení, omlouvám se a prosím o smazání tohoto příspěvku....díky.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup/Nenákup2

Příspěvekod tarja666 » Pá Kvě 03, 2013 13:31

V minulém tématu jsem psala, že jsem si ještě před smrtí samce odvážela od Moniky Hrdé činčilu - samičku Julču a mohu doložit koprologii. Než mi stihla veterinářka předat zprávu o výsledcích, tak se první téma již uzamklo. Nicméně doklad stále mám.
Samička přišla do styku i s jinými činčilami a Monika mi ji nepodstrčila jako zdravé zvíře, vybrala jsem si ji sama.
V té době Betty sameček ještě žil a nic s Monikou neřešila, čili případné spekulace o nějakém přeléčování a podobné věci nelze brát v úvahu.
Já jsem doma Julinku také nijak nepřelečovala, kdo by nevěřil, může si zavolat naší vetce, která dělala i onu koprologii.
Zde je ona koprologie:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/575351_4182038529880_2101198507_n.jpg

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup/Nenákup2

Příspěvekod žanda » Pá Kvě 03, 2013 13:36

Schecke napsal:Ale mě bylo řečeno Žandou, že mi téma znovu otevře, psala jsem jí ať to do toho tématu vloží a otevře ho. Já musím do práce a nemám čas to sepisovat večer až přijde někdo z moderátorů na fórum, tak se moc omlouvám.

Wulfino, tak tebe nezajímá, že je mezi námi chovatelka co prodává nemocná zvířata a když je prodá a zvíře zemře tak nechce vrátit peníze?? Mě by to třeba zajímalo....mrzí mě, že tě to nezajímá....

a mě bohužel Monika za pomluvu nijak žalovat nemůže, protože mám vše podložené našimi emaily, takže to není pomluva. Pokud za to dostanu ban, dobře, ale řekla jsem ze srdce pravdu, kterou se tady všichni bojí říct a raděj mi píšou SZ, aby jim nikdo ban nedal. Já jsem pouze chtěla, aby dobrí chovatelé věděli u koho si dávat pozor a neplatit mu nic bez smlouvy o koupi!


Já ti psala, že pokud budou moderátorky souhlasit, že ho otevřeme pro další diskuzy. Sama si pak nechtěla, tak se to nechalo plavat. Dnes jsem ti nestihla odepsat, nebyla jsem u PC. Tím, že jsi založila nové téma, jsi pravidla porušila. Pokud jsi chtěla něco vložit do zamčeného tematu, měla jsi to poslat v SZ. Bohužel, Wulfina má pravdu žes porušila pravidla.

Po dohodě s ostatními moderátory toto dořešíme. Momentálně to tu zamykám.

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”