I na Vánoce se dějí hnusný věci :(

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Pro 29, 2010 23:34

Asi mas pravdu, bohuzel:-(

Disable adblock

Avatar uživatele
Lucifirekzraje
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: Út Kvě 04, 2010 11:05
Místo/Bydliště: Benátky nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifirekzraje » Čt Pro 30, 2010 11:22

JO lidi jsou někdy hrozný. My se ted v práci setkali naštěstí s dobrým příkladem. Paní s pánem - docela starší pár - přišli pejskovi pro granule,že ho našli a že neví co dělat. Bylo to těstně před Vánocema cca 20. Takže jsme vybrali konzervu, granule a mazali na veterinu. Paní se 22 zastavila, že ho odvezli do útulku, že ho nemůžou mít, že jim to děti nedovolí a moc ho litovala. A představte si, že 24. ho přinesla,jestli máme otevřeno, že ho tam na Vánoce nemohli nechat a že pro něj potřebuje věci. Kdyby jste ho viděli - řekla bych že to kříženeček pudla s maltézákem - je čistě bílý - hodně vyhublí ale zlatíčko. Pani mu koupila obleček, super krmivo, vodítko a samozřejmě i známku. Zářila jak sluníčko a přiznám se,že když jsem je viděla tak se mi chtělo brečet. Chovala se k němu tak krásně a on ji zbožňoval. Kéž by to takhle dopadlo vždycky :(

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Pro 30, 2010 11:42

Tak by to melo byt, ale priznam se, ze jsem nepochopila, jestli si ho nevzali jen na Vanoce a pak ho tam zas nedaji.To by byl pejskuv konec a jen doufam, ze takhle to neni.Brat si zvire jen na Vanoce nejde.Doufam, ze jsem to jen spatne pochopila

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Pá Pro 31, 2010 9:25

Zde si dovoluji dát odkaz.
http://www.zapakatel.cz/cs/praha ///nemyslím si, že by někoho z nás 20,50,100 korun vytrhlo, tak prosím přispívejte a vkročte do Nového roku s dobrým skutkem, že jste pomohli nějakému zvířátku alespon trošku zabezpečit jeho léčbu....

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Pro 31, 2010 12:01

Ale kam to poslat tu stovku treba?Nejak jsem to nepochopila.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Pro 31, 2010 14:26

Potřebovala bych to trošku objasnit,když pošlu ty peníze,tak mi pošlou voucher a ten voucher je jen jako certifikát,že jsem tolik darovala,nebo to je jako kupon v té hodnotě,který musím nějak použít,dát. Omlouvám se,možná to je hloupá otázka,ale moc tomu nerozumím.

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Pá Pro 31, 2010 16:47

Jakmile budete pokračovat v jakémsi nákupu obdržíte emaily...První bude aktivační a druhý bude s číslem účtu a variabilním symbolem.
Po zakoupení Vám do x dnů domů dorazí voucher, voucher slouží spíš jako památka a pohlazení na duši , že jste pomohli dobré věci :-) Nijak kolovat nebude. :-)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Pro 31, 2010 18:44


jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Pro 31, 2010 21:38

Tak to je fakt magor zenska

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”