Neštěstí z nové klece

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Neštěstí z nové klece

Příspěvekod Cmacuba » Út Lis 29, 2011 21:16

Ahoj, potřebovala bych poradit. Moje činča dostala novou klec. Najdete v této fotogalerii http://cmacuba.rajce.net/Muj_cincili_mi ... i_kralovna

a ještě uprostřed visí hamak, ve kterém údajně spí. Když vstávám já, tak už je vzhůru nebo sedí na nějaké poličce. Ale mám pocit, že je smutný :-( Dneska nechtěl ven, smutně koukal, na sedmikrásku se teda chytil, pak na listí, mrkev a šípek, ale i tak se mi to nezdá. I když momentálně mi okusuje nohu pod stolem, takže to asi nebude smutek. Ale nemůže se stát, že je z nové klece nešťastný? Má domek, ale ten je úplně dole a v něm nespí :-( Máte nějaké rady?

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Lis 29, 2011 22:27

domek mu dej uplně nahoru a podle mě nešel ven kvůli tomu, že nová větší klec mu dala zabrat, jak ji zkoumal :-)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Lis 29, 2011 22:56

To se Ti zda, uvidis, jak si zvykne.Domek bych mu dala fakt nahoru a pripevni ho ale, aby na nej nespadnul, kdyz v noci, az bude vzhuru a cilej ho bude tahat a kousat.

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Příspěvekod Cmacuba » Stř Lis 30, 2011 12:06

Děkuji za rady, domek jsem mu chtěla dát o víkendu nahoru, a určitě mu ho táta přidělá na pevno, protože on stěhuje všechno, co může :lol:
A ještě přidám o víkendu větve z jabloně.

Myslela jsem si, že tam bude šťastný, ale teď si tím nejsem jistá. Asi potřebuje čas. A teď (dneska jsem doma) mi v půl jedenácté skoro skočil na hlavu, když jsem otevřela klec. A teď sedí za jeho oblíbenou skříňkou v kuchyni a spí. Někdy mám pocit, že jsou činčily ještě méně pochopitelné než chlapi :lol: :?

Disable adblock

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Stř Lis 30, 2011 12:14

Nebojte ona si zvykne na novou klec :) no nekdo musi byt horsi nez my :D:D

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Stř Lis 30, 2011 12:14

Možná ti to příjde, tak že je smutný v nové kleci, ale já si spíš myslím, že je vyjukaný z nového prostoru ;)

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Stř Lis 30, 2011 12:23

Tak jsem si uvedomil, kdyz jsme pred cca 2 mesici museli delat nove klece, tak chins to hned prosmejdily a litaly tam jak blazni, smutny mi opravdu neprisly. :)

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Příspěvekod Cmacuba » Stř Lis 30, 2011 12:33

On už jí má od soboty. Prvně mi přišlo, že je šťastný. Dostal 3x větší klec než měl předtím. Ale často spí na nejmenší rohové poličce, která tam je. To se snad vyřeší tím, že dám domek nahoru. A včera byl takový smutný. Seděl na té poličce v rohu, měl sklopená ouška a koukal na mě tak divně :-( Ale možná to moc prožívám a třeba to tak vůbec není. A je jenom unavený z toho rajtování :?

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Stř Lis 30, 2011 12:37

Cmacuba napsal:On už jí má od soboty. Prvně mi přišlo, že je šťastný. Dostal 3x větší klec než měl předtím. Ale často spí na nejmenší rohové poličce, která tam je. To se snad vyřeší tím, že dám domek nahoru. A včera byl takový smutný. Seděl na té poličce v rohu, měl sklopená ouška a koukal na mě tak divně :-( Ale možná to moc prožívám a třeba to tak vůbec není. A je jenom unavený z toho rajtování :?


Ja bych pockal jeste pocakl... Kdyz jsme davali novou tak jak jsem psal, byli uplne hotovi :D ale opravdu bych jeste pockal a srovna se to.

Avatar uživatele
davidhr
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 163
Registrován: Út Led 13, 2009 11:25
Místo/Bydliště: HK

Příspěvekod davidhr » Út Pro 06, 2011 9:39

Asi ho nebaví pořád běhat nahoru a dolů, možná bych udělal uprostřed patro s nějakým průlezem, ať má větší rovnou plochu. A možná bych udělal i ty poličky větší.

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”